"Big Brother". Madzia chce być z Olehem? Mamy jej komentarz. "Jestem confused". Wyjaśniła też, dlaczego chłopak może być zazdrosny o Łukasza

Wielki finał programu "Big Brother" za nami. Zwyciężczynią okazała się Magda Wójcik. Uczestniczka skomentowała, jakie ma plany wobec Olka.

Madzia Wójcik zwyciężyła program "Big Brother". Uczestniczka swoją naturalnością zdobyła sympatię widzów i podbiła ich serca. Dzięki temu, że była jedną z najbardziej lubianych osób w show, teraz może cieszyć się ogromną rzeszą fanów, którzy stoją za nią murem. Kiedy okazało się, że ją i Oleha połączyło coś więcej, niż przyjaźń, wiele osób martwiło się, że chłopak złamie Magdzie serce. Jednak na szczęście, Wójcik ma dużo dystansu do całej sytuacji. Choć nie ukrywa, że darzy kolegę dużym uczuciem, to wie, że ich relacja tak naprawdę dopiero teraz się zaczyna.

"Big Brother": Madzia chce związać się z Olehem

Zwyciężczyni "Big Brothera" w rozmowie z Plotkiem wyznała, że ma nadzieję, że im się ułoży.

Wczoraj już 3 czy 4 godziny mieliśmy długie dyskusje. Jeszcze nie doszliśmy do żadnych wniosków. Więc dalej będziemy się poznawać, ale nic na siłę. Ja mam nadal naszyjnik, który od niego dostałam. Mam nadzieję, że coś z tego będzie. Ja bym chciała. Jeżeli on będzie chciał i to wszystko będzie szczere, to nam wyjdzie. (...) Będziemy randkować - powiedziała Madzia.

Oleh w czasie pobytu w domu Wielkiego Brata wyznał Madzi miłość. Uczestniczka nie ukrywa, że na początku nie wiedziała, co ma o tym myśleć.

To było szokujące. Ja naprawdę nie wierzyłam w to. Jak to możliwe? Aż miłość? Ja na pewno mam do niego jakieś uczucie, ale jeszcze nie wiem, co to jest. Więc byłam w szoku, że to miłość w tak krótkim czasie. Jestem confused.

W trakcie jednego z zadań w "Big Brotherze" wyciekły tajne akta uczestników. Wówczas okazało się, że Madzia miała w swoim życiu dwie partnerki seksualne i zakochuje się w gejach. To bardzo zezłościło Oleha.

Oleh był w szoku. Nie odzywał się do mnie wtedy kilka godzin. Ja chciałam z nim pogadać, wyjaśnić, że nie ma w tym nic dziwnego. On po prostu chodził naburmuszony, a mi wtedy było przykro. Czekałam, aż on do mnie podejdzie. Później wyjaśniliśmy sobie i dalej będziemy to robić. Po prostu on był w szoku. Może był zazdrosny o Łukasza przez to, że Łukasz jest gejem, a ja lubię takich trochę kobiecych mężczyzn. Jeżeli to jest prawdziwa miłość, to to wypali - powiedziała Madzia w rozmowie z Plotkiem.

Przy okazji Magda zaznaczyła, że Łukasz, choć jest jej najlepszym przyjacielem z domu Wielkiego Brata, to Oleh nie powinien być o niego zazdrosny.

Ja i Łukasz tylko się przyjaźnimy. Czasami sobie żartowaliśmy, ale to jest mój best friend programowy. Mam nadzieję, że tak pozostanie poza "Big Brotherem". Oleh nie ma o co być zazdrosny. (...) Musimy się po prostu lepiej poznać i zobaczymy. W programie były warunki bardziej obozowe. Pomimo, że nie odczuwało się tych kamer, to musimy i tak się sprawdzić na zewnątrz - ze znajomymi, z rodzicami, z takim życiem codziennym. Co ma być to będzie.

Gratulujemy Madzi wygranej i mamy nadzieję, że w związku z Olehem wszystko dobrze się ułoży.

Justyna Piąsta

Więcej o:
Komentarze (51)
"Big Brother". Madzia chce być z Olehem? Mamy jej komentarz. "Jestem confused". Wyjaśniła też, dlaczego chłopak może być zazdrosny o Łukasza
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 28 razy 24

  Już widzę Oleha bawiącego się z Madzi przyjaciółmi :) prędzej mi meteoryt na łeb spadnie

 • Gość: Gość

  Oceniono 27 razy 23

  " jestem confused... " Mój Ty Panie..

 • Gość: 123

  Oceniono 35 razy 21

  widać że ten chłopak jest zaborczy i agresywny, nie ładnie ją traktował przy kamerach, a co bedzie poza kamerami? kobieto jeśli masz trochę oleju w głowie uciekaj

 • Gość: Wollna

  Oceniono 21 razy 11

  Madziu skoro Ciebie tak zle i ponizajaco traktowal niecwkrecaj sie w to....mysle, ze kiedys moglby Cie uderzyc. Taki gowniaz i tzk Cie poniza...uciekaj od niego jak najdalej., bo gdy go odrzucisz moze Cie bolesnie skrzywdzic....oj bolesnie.

 • Gość: Polak

  Oceniono 28 razy 10

  Madzia, pamietaj to jest twoja kasa a nie kasa ukrainska. Pamietaj o tym :-)

 • Gość: Paula

  Oceniono 31 razy 9

  Śmieszą mnie komentarze że Oleh wypromował się na Magdzie , a niby jak ? Siedział w zamknięciu i nie wiedział nic o jej znajomych czy tam poparciu, Wypromować na Magdzie to chce Łukasz, wejść do jej towarzystwa i zamieszkać z nią w Londynie w jej mieszkanku co mówił w programie a nie Oleh , on akurat nie musi i tyle w temacie.

 • Gość: Ania

  Oceniono 12 razy 6

  Martwi nie to ,że na początku programu Oleh był wulgarny,agresywny i strasznie zaborczy.
  Madziu uciekaj !
  ludzie się tak nie zmieniają, trzeba wielu lat kultury i dobrego zaplecza rodzinnego, które Ty masz a On nie !!!
  Znajdziesz swoją miłość !!!bo taki kolorowy ptak zasługuje na dużo dobrego !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX