Małgorzata Rozenek świętowała 70. urodziny taty. Pokazała rodzinne zdjęcie. Naszą uwagę przykuł jej brat. Jest bardzo przystojny

Małgorzata Rozenek w niedzielę razem z bliskimi świętowała urodziny taty Stanisława. Na Instagramie pokazała zdjęcia z przyjęcia.

To był wyjątkowy dzień dla Małgorzaty Rozenek-Majdan i jej bliskich. Stanisław Kostrzewski skończył 70 lat. I choć wielka impreza szykowana jest dopiero na lipiec, to jego dzieci zorganizowały w restauracji przyjęcie niespodziankę.

Małgorzata Rozenek-Majdan z bratem

Zdjęcia ze spotkania z bliskimi pojawiły się na profilu Rozenek. Pozują na nim uśmiechnięci państwo Kostrzewscy, Małgosia i Radosław Majdan, jej synowie: Tadeusz i Stanisław oraz starszy brat celebrytki, Michał. Jak się okazało, to właśnie on był najlepszym prezentem dla solenizanta, gdyż mężczyzna na co dzień mieszka za granicą. Niestety, jest już zajęty i razem z całą rodziną pojawi się na lipcowej imprezie.

Mój Tato kończy dziś 70 lat. I chociaż duża impreza planowana jest na lipiec, to postanowiliśmy z bratem zrobić Mu niespodziankę i zaprosiliśmy rodziców na obiad. Tato kompletnie nie spodziewał się Michała, bo brat na stałe mieszka we Francji, a ostatnio pracuje w Genewie i ma być u rodziców ze swoją rodziną w lipcu, więc Tacie nie przyszło do głowy, że przyleci dokładnie w dzień Jego urodzin. Był totalnie wzruszony. Wspaniałe popołudnie - napisała Rozenek.

Widać, że wszyscy dobrze się bawili i miło spędzili czas w swoim towarzystwie. Jednak prawdziwe szczęście bije od solenizanta. W sumie nic dziwnego, gdyż w jednym miejscu spotkali się wszyscy jego bliscy.

Oczywiście w komentarzach internauci składają gratulacje oraz najlepsze życzenia. Jednak nie brakuje też komplementów pod adresem brata Małgosi:

Przystojny ten Pani brat.
Pani brat to dopiero "ciacho".
Ale brat jest boski - zachwycają się internautki.

I my się z nimi zgadzamy. A panu Stanisławowi życzymy wszystkiego najlepszego i jak najwięcej chwil w takim gronie!

AW

Więcej o:
Komentarze (50)
Małgorzata Rozenek świętowała 70. urodziny taty. Pokazała rodzinne zdjęcie. Naszą uwagę przykuł jej brat. Jest bardzo przystojny
Zaloguj się
 • Gość: gość

  Oceniono 25 razy 25

  Radzio przy jej bracie wygląda karykaturalnie.I ten przylizany i ufarbowany dywan.

 • stemp10

  Oceniono 22 razy 20

  Ten stary powinien w pierdlu siedzieć, niewykluczone że jeszcze będzie siedział

 • Gość: guyg

  Oceniono 19 razy 19

  Ile zapłacili za podsłuchy w Sowa i przyjaciele? Na niejedną bibe pewnie starczy

 • Gość: haha

  Oceniono 13 razy 13

  a Marka Falenty jakoś nie ma na zdjęciu, już nie jest przyjacielem od wspólnej roboty?

 • Gość: Michas

  Oceniono 8 razy 8

  Tak, jej mlodszy brat, a brat ma 46 lat.

 • Gość: gość

  Oceniono 7 razy 7

  Radzio wygląda śmiesznie w tym ciemnym tupeciku. Brat też już łysieje. Kiedyś lepiej wyglądał. Ustawka rodzinna już w całym internecie. Ciekawe, czy tatuś podpuszczał do nagrywania czy to głupie plotki Falenty? Przykre by było

 • Gość: Ed

  Oceniono 6 razy 6

  Komunistyczna familia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX