"Big Brother". Chajzer zapytał mamę Madzi o "zięcia". Takiej odpowiedzi nikt się nie spodziewał. Magda nie będzie zadowolona

Magdalena Wójcik zwyciężyła pierwszą edycję po 20-letniej przerwie programu "Big Brother". Na widowni pojawili się jej rodzice. Filip Chajzer zapytał mamę, co sądzi o swoim przyszłym "zięciu", czyli Olehu.

Wielki finał "Big Brothera" za nami. Madzia zdobyła sympatię widzów, podbiła ich serca i dzięki temu, że była sobą - wygrała. Na widowni "Big Brother Arena" zasiedli najbliżsi finalistów. Wśród nich znaleźli się również rodzice zwyciężczyni. Choć uczestniczka ma 31 lat, to nadal jest pod ich ogromnym wpływem i rzadko podejmuje spontaniczne decyzje, ponieważ boi się, że to, co zrobi nie spodoba się mamie i tacie. Bohaterka będąc w "BB" wyznała, że udział w show był jej pierwszą poważną decyzją w życiu, którą podjęła bez konsultacji z najbliższymi.

"Big Brother". Rodzice Madzi nie przepadają za Olehem?

Podczas trwania programu bardzo głośno było o romansie Madzi i Oleha. Choć ona próbowała trzymać kolegę na dystans, to on się w niej zakochał i przy kamerach wyznał jej miłość. Uczestniczka z czasem nie mogła już bronić się przed tym uczuciem i bardzo się do niego zbliżyła. Zaczęli spać ze sobą w jednym łóżku, spędzali razem dużo czasu i nie odstępowali siebie na krok. Magda mimo wszystko toczyła walkę serca z rozumem, gdyż poczuła coś do Oleha, ale bała się, że rodzice, którzy oglądają show, nie są zadowoleni z tego, co robi.

Podczas finału Filip Chajzer rozmawiał z rodzicami zwyciężczyni. Zapytał ich, jak Madzia to robi, że zdobyła tak wielu fanów.

Madzia jest osobą pozytywną, kolorową, otwartą na innych, tolerancyjną i to się ludziom podoba i to jest pewnie przyczyną jej sukcesu - odpowiedział tata.
Zawsze lubiła wyjazdy kolonijne i ja myślę, ze dla niej to jest wakacyjny wyjazd dla dorosłych. Świetnie się tam czuje - dodała mama.

Prowadzący po chwili postanowił podpytać o Oleha.

Jak się "big brotherowy" zięć podoba? - zapytał Chajzer.

Oczywiście, miał tu z pewnością na myśli Oleha. Odpowiedź mamy Madzi zbiła wszystkich z tropu.

Który? - skwitowała.

Czy to oznacza, że najbliżsi zwyciężczyni jednak woleliby, aby ukochanym Madzi został Łukasz?

JP

Więcej o:
Komentarze (117)
"Big Brother": Chajzer zapytał mamę Madzi o Oleha. "Jak się podoba zięć?". Takiej odpowiedzi nikt się nie spodziewał. Magda nie będzie zadowolona
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gosc

  Oceniono 45 razy 39

  Nie ma gorszej rzeczy kiedy rodzice kontrolują każdy krok nawet dorosłego człowieka, biorą udział w każdym aspekcie życia, taka osoba nie umie podejmować decyzji,jest ciągle niedojrzala, nie ma życia prywatnego, trzeba kiedyś odciąć ta pepowine

 • Gość: Gość

  Oceniono 29 razy 23

  Było widać jak się witała z rodzicami, że chyba ich się boi. Dziwne chyba mają relacje.

 • Gość: gośćniech lucyna

  Oceniono 35 razy 23

  Oczywiście pytanie Chajzera jak zawsze nie na miejscu kiedy zdejmą tego zaślinionego przygłupa z telewizji nieda się na jego zachowanie patrzeć

 • Gość: Marek

  Oceniono 43 razy 23

  Dziwne te relacje Madzi z rodzicami , coś nie gra !!! Magda jak dobrze ze wygrałaś .!!! Usamodzielnij się dziewczyno !!! Miej swoje zdanie!!! Ta dziewczyna boi się bardzo mamy !!! To straszne!!! Toksyczna rodzina!!!

 • Gość: Rozsądek

  Oceniono 25 razy 21

  Magda inaczej zachowuje się wśród ludzi, którzy pozwalają jej samodzielnie myśleć. Nawet logicznie i rozsądnie rozwija dany temat. Jej potrzebny jest dobry terapeuta i oderwanie wszystkich "pijawek". Musi być asertywna wobec egoistycznych łukanów i nadopiekuńczych rodziców, którzy swoje błędy chcą teraz wygładzić dla własnego wizerunku oklejając dziewczynę poczuciem niespełnienia i niedocenienia ich wspaniałości.
  Dziewczyno powiedz stóp "wczoraj" i od dziś żyj i radź się obcych przypadkowych ludzi. Powodzenia.
  PS. Partnera wybierz własnym głosem seca a nie szeptami interesownych manipulantów.

 • Gość: Aaaaa

  Oceniono 25 razy 17

  Widać było że bardzo boi się rodzinki. Ale Mamuśka widać chce geja za zięcia..Super

 • Gość: Bbbb

  Oceniono 27 razy 13

  Coś tu nie gra z tą dziewczyną..Widać było po zachowaniu jednak mając 31lat to już stare babsko a rozum jaki.

 • Gość: gosc

  Oceniono 15 razy 11

  No chyba mama Madzi nie chcialaby falszywego Lukasza i takiej slicznotki panow dla swojej corki,

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX