Upały nie stanowią problemu dla Natalii Siwiec. Gwiazda zaskoczyła swoją ostatnią stylizacją. Patrzymy na jej buty i pytamy: Nie za gorąco?

Natalia Siwiec w letniej sukience i zimowych kozakach (!) wybrała się na modowy event do centrum handlowego. Choć jak zawsze wyglądała świetnie, to jednak zastanawiamy się, jakim cudem wytrzymała te upały.

Natalia Siwiec wie, co w modzie piszczy. Na salonach zawsze prezentuje się zjawiskowo i zazwyczaj budzi nasz zachwyt. I tym razem również było podobnie, ale z małym wyjątkiem. Natalia była jedną z gwiazd modowej imprezy w warszawskim centrum handlowym. Stylówka świetna, ale my patrzymy przede wszystkim na jej buty. W Polsce już od kilku dni temperatura sięga ponad 30 stopni, lecz dla Siwiec to żaden problem, by założyć zimowe kozaki.

Natalia Siwiec w letniej sukience i zimowych butach 

Nie mamy żadnych wątpliwości, że ta stylizacja Natalii byłaby idealna na przykład jesienią, ale... latem? Sukienka w kwiatki - super. Jednak kozaki za kolano do nas nie przemawiają. Przy tak tropikalnych upałach to raczej nie był dobry wybór. Bo choć Natalia wyglądała dobrze, to chyba tym razem zbyt wiele poświęciła dla mody. 

Moda na topieModa na topie KAPIF.pl

Zgodzicie się? 

DH

Więcej o:
Komentarze (44)
Upały nie stanowią problemu dla Natalii Siwiec. Gwiazda zaskoczyła swoją ostatnią stylizacją. Patrzymy na jej buty i pytamy: Nie za gorąco?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • gosc007

  Oceniono 39 razy 35

  Jaka gwiazda? Chyba gwiazda domowego porno? Jak można o kimś takim pisać w tych kategoriach? Ok, jest spoko matka, ma obserwatorów w mediach społecznosciowych, ale ta Pani, nie ma żadnego zawodu, nic nie robi, gwiazdą to jest Meryl Streep a nie ta pani.

 • Gość: Mateuszek Giappetto 500+

  Oceniono 30 razy 28

  coś sensownego i wartego uwagi zrobiła ta pani przez 7 ostatnich lat czyli od czasu wydęcia ust i wypiecia piersi w 2012 roku na Stadionie Narodowym, że przyjmujecie teksty jej agenta PR i łykacie jak młode pelikany? Wstyd nawet jak na serwis plotkarski

 • Gość: Gosc

  Oceniono 21 razy 21

  Buty jak białe ażurowe plastikowe doniczki z biedronki

 • Gość: budulinek

  Oceniono 25 razy 21

  Nie wiedziałam,że połamała se nogi, ale świetny ten gips, można bywać w nim na salonach.

 • filosem

  Oceniono 24 razy 20

  Buty wstrętne. Strasznie niegustowne

 • k.gembiec

  Oceniono 13 razy 13

  Brzydszych chyba juz nie znalazla w sklepie. Koszmarki.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 13 razy 13

  O matko🙀.Kozaczki ,biale kozaczki jak w remizie ,Natalio nigdy wiecej 🙏

 • Gość: Akuku

  Oceniono 10 razy 8

  Nie, nie wyglądała dobrze. Wyglądała jakby miała nogi w gipsie. Paskudne te buty.

 • Gość: Aneta -ruda

  Oceniono 10 razy 8

  Hmmm Siwiec i jej kariera ... to się nazywa bycie ładnym i nic więcej .... nawet dziecka nie umie sobie wychować a już nie wspomnę o reszcie .Ahhh bycie celebryta jednak do czegoś zobowiązuje !Przede wszystkim do bycia sobą i używania mózgu a nie podawanie się za kogoś kim się nie jest oczywiście z tej najlepszej strony .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX