Opole 2019. Piotr Rubik podczas wręczania głównej nagrody zażartował z siebie. Brawo za dystans

Opole 2019. Za nami drugi dzień konkursu, w którym przyznano nagrodę w kategorii "Premiery". Piotr Rubik podczas wręczania głównej nagrody Ani Karwan pozwolił sobie na zabawny żart.

W tym roku 56. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu obywa się w dniach 14-17 czerwca. Za nami drugi dzień konkursu, w którym dziewięciu artystów zaprezentowało swoje premierowe utwory. Największą wygraną okazała się Ania Karwan, do której trafiły prawie wszystkie nagrody. Także jury, w którym znalazł się m.in. Piotr Rubik, zdecydowało, że to jej utwór "Słucham cię w radiu co tydzień" powinien wygrać w tym roku.

Piotr Rubik zażartował z siebie

Nagrodę jury wręczył jej Rubik. Z radością gratulował zwyciężczyni i pozostałym uczestnikom. Podczas swojej przemowy pozwolił sobie na zabawny żart.

Możecie być pewni, że nikt wam tak nie zaklaszcze jak ja - mówił rozbawiony.

Oczywiście nawiązał tu do swojego utworu "Niech mówią, że to nie jest miłość", który kilka lat temu był prawdziwym hitem. Przypomnijmy, że chór, który śpiewał w tym kawałku, równocześnie klaskał.

Zobacz też: Opole 2019. Olga Bończyk w czerwieni, dziewczęca Monika Kuszyńska. Na scenie było elegancko, ale nie zabrakło rockowego pazura

Opole 2019 "Premiery". Zwycięzcy

W sobotę na scenie pojawili się: Olga Bończyk, Marcin Kumór, 4 Dreamers, Ania Karwan, Szymon Wydra i Carpe Diem, Marcin Sójka, Izabela Trojanowska i Monika Kuszyńska. Najwięcej nagród trafiło do rąk Karwan. Zwyciężyła ona w kategorii: Nagroda Stowarzyszenia ZAiKS oraz Nagroda Jury. Nagroda Publiczności im. Karola Musioła trafiła za to do Marcina Sójki.

AW

Więcej o:
Komentarze (24)
Opole 2019. Piotr Rubik podczas wręczania głównej nagrody zażartował z siebie. Brawo za dystans
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: widz

  Oceniono 10 razy 10

  Zenada,jaka telewizja,taki festiwal.Powyciagali stare prochna,Trojanowska,Bonczuk itp,bo nikt z szanujacych sie piosenkarzy nie chcial w tym cyrku brac udzialu

 • gangut

  Oceniono 12 razy 10

  Mają oglądalność, mają kasę. A poziom festiwalu jak zabawy w remizie.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 11 razy 7

  Poziom festiwalu -dnooooo reszte mul

 • Gość: mer-llink

  Oceniono 6 razy 6

  No doprawdy klasa dziennikarska Szan. Pan. Red> "AW:
  "pozwolił sobie na zabawny żart".

  P.S. Droga PAni Red. "AW" , jeśli żart jest niezabawny, to nie jest żart. Wtedy to jest Pani artykuł. Czyli smutek tropików.....

 • wpm1

  Oceniono 7 razy 5

  Piotr Rubik zażartował z siebie przede wszystkim swoją obecnością na tej totalnej żenadzie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX