Lidia Kopania w wulgarny sposób skomentowała występ Anny Karwan w Opolu. "Jak zwykle byle co. Ania K*rwan, brawo TVP"

56. Krajowy Konkurs Piosenki Polskiej w Opolu trwa w najlepsze. Doszło jednak do niezbyt miłej sytuacji. Lidia Kopania dodała wulgarny wpis. Piosenkarka i celebrytka skrytykowała w nim Annę Karwan, która wystąpi w sobotnim koncercie premier.

Lidia Kopania jest dziś nieco zapomnianą gwiazdą. Mało kto pamięta, że w 2009 roku reprezentowała Polskę na Eurowizji. Od tego czasu minęło sporo czasu. Piosenkarka jednak co jakiś czas przypomina o sobie. Niedawno zrobiła to w niesmaczny możliwy sposób - obraziła inną wokalistkę. Nie była to jednak merytoryczna uwaga, a wulgarny wpis pod adresem Anny Karwan.

Kopania postanowiła zabawić się w recenzentkę i skomentowała udział Karwan w sobotnim koncercie premier w Opolu. Celebrytce wyraźnie nie podobało się to, że piosenkarka pojawi się na deskach amfiteatru.

A Opole, jak zwykle… byle co. Ania K*rwan, brawo TVP - napisała na Facebooku.

Wulgarny wpis Lidii KopaniiWulgarny wpis Lidii Kopanii Screen Facebook

Wpis po jakimś czasie zniknął z serwisu. Jak dowiedział się Pudelek, stało się to dopiero po interwencji menadżera Anny Karwan.

Nie nam oceniać zachowanie Pani Lidii Kopani, pozostawiamy to jej sumieniu. Na naszą prośbę post został zdjęty, a management Pani Lidii nas przeprosił za całe zajście. Kategorycznie potępiamy natomiast zjawisko hejtu w sieci i uważamy, że należy je piętnować - powiedzieli przedstawiciele piosenkarki.

My również potępiamy taką formę "krytyki"!

AD

Więcej o:
Komentarze (57)
Lidia Kopania w wulgarny sposób skomentowała występ Anny Karwan w Opolu. "Jak zwykle? byle co. Ania K*rwan, brawo TVP"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Lolo

  Oceniono 30 razy 28

  Lidia do kopania

 • Gość: Ja

  Oceniono 19 razy 19

  Lidia do wykopania! A kim ona jest do ch.ja pana? Jakaś marna pieśniarka która uważa się za gwiazdę.

 • eend

  Oceniono 18 razy 18

  Smutne, miernota muzyczna , taki no name krytykuje innych. Żeby choć jeszcze sama cokolwiek znaczyła na scenie muzycznej ale .....litości, spuśćmy zasłonę milczenia nad wydalinami niejakiej Kopani...

 • Gość: lol

  Oceniono 21 razy 15

  czy to nie jest sposób na generowanie popularności przez udawanie konfliktu? Coś mi się wydaje że to taka gra menegerów tych wokalistek , aby zwrócić na siebie uwagę, tak jak niby ''konflikt'' kingi rusin i rozenkowej o kosmetyki testowane na zwierzętach albo coś w tym rodzaju. Jeżeli tak, to kiepski pomysł aby kobiety przedstawiały siebie jak walczące kretynki. Trochę solidarności.

 • Gość: Kmk

  Oceniono 13 razy 13

  Klejnot frustracji w czystym wydaniu.

 • barakuda62

  Oceniono 17 razy 13

  A kim jest jedna i druga by pisać o nich?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX