Edyta Górniak odwołała występ w Opolu. Podejrzewano zawał serca. Mamy komentarz menadżera gwiazdy i nowe fakty ws. stanu jej zdrowia

Edyta Górniak miała wystąpić w piątek na scenie opolskiego amfiteatru. Niestety, 40-stopniowy upał sprawił, że gwiazda zasłabła i trafiła do szpitala. Redakcja Plotka skontaktowała się z menedżerem Edyty. Mamy dobre wieści na temat jej stanu zdrowia.

Chyba nikt nie spodziewał się, że wczorajszy dzień w Opolu będzie miał tak smutne zakończenie. Gdy wszyscy oczekiwali na występ Edyty Górniak podczas Festiwalu Piosenki Polskiej, ona przebywała wówczas w szpitalu. Artystka w trakcie prób zasłabła, a powodem pogorszenia stanu jej zdrowia były trwające upały. Chwilę później do mediów dotarła informacja, że u Edyty podejrzewano nawet zawał serca. W rozmowie z menedżerem gwiazdy udało nam się ustalić, że na szczęście podejrzenia te nie potwierdziły się. 

Nowe fakty w sprawie stanu zdrowia Edyty Górniak

Menedżer Edyty Górniak przyznał, że rzeczywiście artystka trafiła do szpitala z podejrzeniem zawału serca, ale po serii badań zostało to wykluczone. 

Edyta w nocy wróciła do hotelu. Tutaj regeneruje siły. Nie wyobraża sobie nie uczcić jubileuszu utworu "To nie ja" w swoim rodzinnym Opolu. Jeśli uda się Edycie zregenerować siły, to wystąpi w niedzielę w opolskim amfiteatrze - mówi w rozmowie z Plotkiem Marcin Wieczorek, menedżer gwiazdy.

I takie wiadomości bardzo nas cieszą. Edyta czuje się już lepiej i mocno trzymamy kciuki za to, by jak najszybciej wróciła do formy. Być może zobaczymy ją w Opolu jeszcze w tę niedzielę. 

DH

Więcej o:
Komentarze (84)
Edyta Górniak nie wystąpiła w Opolu. Podejrzewano zawał serca. Mamy komentarz menadżera gwiazdy i nowe fakty ws. stanu jej zdrowia
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: sss

  Oceniono 47 razy 19

  wskutek upału odkleił się nos oraz zaczął wyciekać botox, w zasadzie jest to usprawiedliwienie

 • Gość: 744774

  Oceniono 38 razy 12

  Gwiazdeczce nie chce się śpiewać i lepiej zrobić kolejną aferę wokół swojej osoby. Żałosna baba.

 • Gość: prawda

  Oceniono 23 razy 7

  Ta kobieta za bardzo przegina pałke ! Symulowała poronienie teraz zawał a co będzie kolejne ? Żeby tylko o niej pisać !

 • karuzela65

  Oceniono 19 razy 7

  Powinna zmienić faceta i przenieść się do klasztoru na medytacje.

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 6

  Znowu coś 🤔 Niech ona do domu się pakuje i w spokoju bez rozgłosu dochodzi do siebie obmyslajac kolejna akcje.

 • Gość:

  Oceniono 37 razy 5

  Wasze komentarze są tak prostackie, że nie da się ich czytać. Polskie Januszki I Grazynki! Wstyd! Gdybyś Ty Januszu I Grazyno trafil/trafiła do szpitala to chcielibyście poczytać takie głupoty na swój temat?!

 • Gość: jola98

  Oceniono 2 razy 2

  Nie przepadam za tą kobietą ale,to że zasłabła to nic dziwnego.Wiele osób słabnie w takie upały.A zawał nie podejrzewała ona tylko lekarze.

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 2

  Jak bardzo ludzi poróżnili pisiorowcy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX