Opole 2019. Kasia Stankiewicz postawiła na odważne rozcięcie w spódnicy. Wszyscy zastanawiali się, czy piosenkarka ma bieliznę

W piątek rozpoczął się 56. Krajowy Konkurs Piosenki Polskiej w Opolu. Jedną z gwiazd był zespół Varius Manx. O ich występie będzie głośno ze względu na odważną kreację Kasię Stankiewicz.

Kasia Stankiewicz po latach przerwy niedawno wróciła do zespołu Varius Manx. Coraz częściej pojawia się też na salonach. W piątek mogliśmy ją oglądać na scenie opolskiego amfiteatru. Piosenkarka postanowiła zaszaleć z kreacją i postawiła na frywolne rozcięcie, które rozpaliło wyobraźnię widzów.

Kasia Stankiewicz prawie zaliczyła wpadkę

41-wokalistka podczas występu w Opolu postawiła na czarny top odkrywający brzuch i spódnicę w tym samym kolorze. W ubiorze nie byłoby niczego nadzwyczajnego, gdyby nie odważne rozcięcie na udem, które odsłoniło naprawdę sporo. Momentami wydawało się nam, że Stankiewicz zrezygnowała nawet z bielizny.

Co ciekawe, kreacja do złudzenia przypominała sukienkę, którą Kasia miała na sobie podczas Polsat SuperHit Festiwal. Tam również widzowie mogli zobaczyć podobne rozcięcia. Jednak wówczas wokalistka zaliczyła wpadkę i pokazała bieliznę.

AD

Więcej o:
Komentarze (41)
Opole 2019. Kasia Stankiewicz postawiła na odważne rozcięcie w spódnicy. Wszyscy zastanawiali się, czy piosenkarka ma bieliznę
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: mn

  Oceniono 40 razy 16

  To scena a nie ulica więc więcej można. Zgrabna dziewczyna może sobie na taką ekstrawagancję na scenie pozwolić.

 • Gość: Gość haski

  Oceniono 40 razy 14

  Zgrabna i ładna kobieta - myślę, iż na scenę taki ubiór w jej wydaniu jest do przyjęcia- natomiast pewne komentarze ....są na bardzo niskim poziomie.

 • Gość: Laura

  Oceniono 22 razy 10

  Piękne nogi:)

 • kmrp

  Oceniono 15 razy 9

  Najlepszą wokalistką VM była jednak Anita Lipnicka. No i pisała najlepsze teksty.

 • Zibi Germanik

  Oceniono 13 razy 7

  Piękna...rzecz gustu.Lubię szczupłe kobiety,ale bez przesady.Pokazując skórę,żyły i kości można zrobić karierę na opakowaniu karmy dla psów a nawet na scenie wypada mieć odrobinę smaku i gustu.

 • Gość: Komentuj jako gość

  Oceniono 5 razy 5

  Myślałem, że coś zaśpiewała... ale najwyraźniej nie po to, wg redaktorów GW, przyjechała do Opola...

 • Gość: Gość

  Oceniono 27 razy 5

  Kompletnie bez seksapilu..

 • kmrp

  Oceniono 4 razy 4

  "Tam również widzowie mogli zobaczyć podobne rozcięcia. Jednak wówczas wokalistka zaliczyła wpadkę i pokazała bieliznę" - chyba odwrotnie: nie zaliczyła wpadki, bo miała bieliznę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX