Opole 2019. Sylwia Grzeszczak wystąpiła na scenie z mężem. Wyglądała świetnie, ale tę stylizację już gdzieś widzieliśmy. Inspirowała się Dodą?

Trwa 56. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej. W piątek na scenie opolskiego amfiteatru zaprezentowała się między innymi Sylwia Grzeszczak. Swoje największe hity zaśpiewała u boku męża, Libera.

Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu oficjalnie wystartował. Nie zabrakło plejady gwiazdy, ale też tych trochę zapomnianych artystów. Do tej drugiej grupy z pewnością nie można zaliczyć Sylwii Grzeszczak, która podczas koncertu "Od Opola do Opola" dała prawdziwe show. Wystąpiła razem z mężem mężem, Liberem, i wyglądała zjawiskowo. 

Opole 2019. Sylwia Grzeszczak i Liber na jednej scenie

Na tę wyjątkową okazję Sylwia wybrała "total pink look". I tym samym nas zachwyciła w 100 procentach. Gwiazda miała na sobie eleganckie, różowe spodnie z wysokim stanem, które świetnie podkreśliły jej perfekcyjną figurę. Górną część tej stylizacji stanowił natomiast stylowy, puchaty top, który wpisuje się w obecnie panujące trendy. Strzał w dziesiątkę! I tutaj na chwilę się zatrzymajmy, bo podobną stylizację już gdzieś widzieliśmy. Mianowicie u Dody, kiedy to całkiem niedawno pojawiła się na jednym z eventów.

Doda, Sylwia Grzeszczak, LiberDoda, Sylwia Grzeszczak, Liber KAPIF/EASTNEWS

Rabczewska wówczas miała na sobie niemal identyczny top, aczkolwiek w innym kolorze. Myślicie, że Sylwia się zainspirowała? No cóż, tego nie wiemy, ale wiemy, że i tak gwiazda na opolskiej scenie wyglądała świetnie. Jej mąż także! Liber u boku Sylwii pojawił się już w trakcie koncertu i również zadał szyku. 

Od tej pary trudno oderwać wzrok. 

DH

Więcej o:
Komentarze (22)
Opole 2019. Sylwia Grzeszczak wystąpiła na scenie z mężem. Wyglądała świetnie, ale tę stylizację już gdzieś widzieliśmy. Inspirowała się Dodą?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: dg

  Oceniono 30 razy 30

  Sylwia ma wywalone na kreacje i pudelki, kobieta po prostu śpiewa a ubiór to efekt uboczny

 • Gość: Mateuszek Giappetto 500+

  Oceniono 20 razy 14

  ma lepszy głos niz Doda.

 • Gość: Domi

  Oceniono 12 razy 12

  Sylwia ma przepiękny głos i jest piękną skromną kobietą .Strój jest małoważny no chyba ,że kogoś interesuje tylko wygląd zewnętrzny:)

 • Gość: asd

  Oceniono 17 razy 11

  Szkoda, że Sylwia dała o sobie zapomnieć, ma wielki talent i mam wrażenie, że trochę go marnuje, ponieważ jej ostatni przebój był w 2016 roku

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 4

  Jakoś stylizacje obu pań do mnie nie przemawiają, ale Doda chyba wyglądała trochę lepiej, ponieważ miała ładniejszy kolor spodni i bluzki

 • Gość: Anka

  Oceniono 3 razy 3

  Jest świetna
  Uwielbiam ja
  Uroda oryginalna i przyjemniej się na nią patrzy niż na te wszystkie przerobione plastycznie pustaki.
  Brawo p. Sylwio
  Nie zmieniaj się

 • Gość: Lineczka

  Oceniono 2 razy 2

  Kurde, dziewczyny noszą te same ciuchy z sieciowek i co? przecież wielu dziewczynom może podobać się to samo.kazda będzie wyglądać inaczej ,bo są inne figury

 • Gość: Kurka

  Oceniono 6 razy 2

  Co to za wsiurskie powiedzenie "zadać szyku"?! Matko ludzie. Nowomoda. Znajdzie to ktoś w słowniku? Bardzo prosze szanowny "dziennikarzu"...

 • Gość: gość

  Oceniono 2 razy -2

  przy jej śpiewie i rzępoleniu na fortepianie można zasnąć albo rzygnąć, beznadziejny wyjec.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX