Małgorzata Rozenek straciła cierpliwość. Chodzi o zdjęcia Jacka Rozenka ze szpitala. "Jest granica godności, której nie można przekraczać"

Małgorzata Rozenek wyznała, że ma żal do tabloidu, który pokazał zdjęcia Jacka Rozenka ze szpitala.

W połowie maja Jacek Rozenek trafił do szpitala z powodu rozległego udaru mózgu. Jego stan na początku był bardzo poważny. Mówiło się, że został częściowo sparaliżowany i stracił mowę. W tych najtrudniejszych chwilach czuwała przy nim była żona, Małgorzata Rozenek-Majdan. Gwiazda od razu wydała oświadczenie, w którym poprosiła media o uszanowanie ich prywatności, aby aktor mógł w spokoju dochodzić do zdrowia. Niestety, "Super Express" nie zastosował się do życzenia "Perfekcyjnej". W tabloidzie pojawiły się zdjęcia Jacka ze szpitala, kiedy poruszał się na wózku inwalidzkim i nie był w dobrym stanie.

ZOBACZ TEŻ: Koleżanka Jacka Rozenka nagrała go w szpitalu. Na wideo aktor pozdrawia fanów. "Dziękuję za wsparcie"

Małgorzata Rozenek-Majdan jest oburzona

Gwiazda w rozmowie z portalem Jastrząb Post wyznała, że nie może pogodzić się z artykułem, który pojawił się w "SE". 

Nie chcemy o tym za bardzo mówić, bo to jest dla nas bardzo trudne i tym trudniej było nam zrozumieć jedną z gazet, która zrobiła zdjęcia Jacka w szpitalu, z ukrycia. Wydaje mi się, że jest pewna granica godności, której nie można przekraczać.

Przypomnijmy, że to nie pierwszy raz, kiedy tabloid publikuje fotografie gwiazd ze szpitala. Podobne zdjęcia zrobiono Stanowi Borysowi, Michałowi Figurskiemu czy Wojciechowi Młynarskiemu.

Małgorzata Rozenek w wywiadzie dodała również, że całej rodzinie zależało na zachowaniu prywatności w tym trudnym czasie. Mieli na uwadze nie tylko dobro Jacka, ale również synów Stasia i Tadeusza.

To jest dla dzieci bardzo trudna sytuacja. (...) My ustaliliśmy z rodziną, że nie będziemy się wypowiadać na ten temat. To jest trudny czas dla całej naszej rodziny. To jest taki czas, który bardzo weryfikuje wszystko to, co jest w życiu. Wszystko to, na co należy zwracać uwagę i był to taki moment sfokusowania się na Jacku, szczególnie ze względu na dzieci - powiedziała "Perfekcyjna".

Trzymamy kciuki za Jacka i mamy nadzieję, że w spokoju będzie dochodzić do zdrowia.

JP

Więcej o:
Komentarze (114)
Małgorzata Rozenek oburzona na tabloid. Chodzi o zdjęcia Jacka Rozenka ze szpitala. "Jest granica godności, której nie można przekraczać"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 54 razy 50

  Zgadzam się z tą panią, choroba to prywatna sprawa (nawet w przypadku osób publicznych), a w tym i innych przypadkach granice zostały przekroczone, myślę, że tym powinien się zająć prawnik .

 • zawszedak111

  Oceniono 49 razy 45

  Nie znoszę Małgorzaty Rozenek. Jednak, gdy zobaczyłam te zdjęcia ze szpitala w "Super Express", to moje oburzenie sięgnęło zenitu. Wiele razy ten szmatławiec zachował się jak rasowa hiena, ale tym razem to grubo przesadził.
  Mam nadzieję, że Jacek Rozenek wystąpi do sądu o duże odszkodowanie.

 • Piotr xxcx

  Oceniono 19 razy 19

  Sam przeżyłem udar i tak naprawdę nie pamiętam nic z pierwszego miesiąca mojego pobytu w szpitalu gdy ważył się moje losy czy przeżyje czy nie teraz wracam do zdrowia jako inwalidzi pierwszej grupy ale z podniesioną głową . Publikować zdjęcia że szpitala to jest ochydne jak to mówi Pani krysia

 • Gość: Grace

  Oceniono 19 razy 19

  Mimo mojego braku sympatii do pani "Perfekcyjnej" w tej sytuacji zgadzam sie z Jej wypowiedzia. Sa pewne granice ktorych nie powinno sie przekraczac, a godnosc jest # 1. Dziennikarzy powinny te zasady rowniez obowiazywac.

 • Gość: Mateuszek Giappetto 500+

  Oceniono 16 razy 14

  Lalka jest stuknięta, że zamieniła takiego konkretnego faceta na alwaro ze Szczecina

 • justas32

  Oceniono 28 razy 12

  "Jest granica godności, której nie można przekraczać" - święte słowa Pani Małgosiu, proszę się do nich stosować ...

 • ojciec_belzebub

  Oceniono 14 razy 10

  Ale jak to "granica godności, której nie można przekraczać"?
  Suwereny 500+ takimi szmatławcami żyją! Takie fotki to dla nich wiatr w żagle, że ktoś ma w końcu gorzej. A za 1000+ suweren niejedną granicę godności by przekroczył.

 • Gość: Piotr

  Oceniono 9 razy 9

  Tak pani Rozenek!!!! jest granica godności,tylko ile razy pani ją przekroczyła,bo w każdym kącie jest pani wizerunek,to w kąpieli półnago,to w sypialni,to w bikini,a przecież nie jest już pani taka młoda i te wdzięki nie są już jak u 18 latki.Cięgle komentujący piszą o pani kompromitujących zdjęciach a pani w ogóle na to nie zwraca uwagi.Godność obowiązuje wszystkich i panią też.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX