Lekarka zasugerowała, że Kate zrobiła botoks. Nowe zdjęcia nie pozostawiają złudzeń. Na "przed" i "po" różnica jest ogromna

Księżna Kate wstrzykuje sobie botoks? Zwróciła na to uwagę znana lekarka, Anna Adamczyk. Porównaliśmy stare i obecne zdjęcia żony księcia Williama, które potwierdzają, że korzysta z medycyny estetycznej.

Księżna Kate od kiedy weszła do rodziny królewskiej, stała się ikoną. Brytyjki marzą o tym, aby wyglądać i ubierać się tak jak ona. Naśladują jej styl, kopiują stroje, podobnie się czeszą oraz malują. Wielu ludzi podziwia ją za jej wrodzoną elegancję i naturalność. Jednak okazuje się, że młody wygląd żony księcia Williama nie do końca jest zasługą naturalnych kremów i regularnej pielęgnacji. W ruch poszedł botoks. I wiecie co? To jest OK!

Księżna Kate wygładziła sobie czoło

Niedawno znana lekarka, członkini Amerykańskiej Akademii Medycyny Estetycznej, Anna Adamczyk zwróciła uwagę, że księżna Kate zaczęła wstrzykiwać sobie botoks. Doktor przeanalizowała jej zdjęcie z urodzin Elżbiety II.

Księżna KateKsiężna Kate screen Instagram/lekarka_w_wielkim_miescie

Jej uwagę zwraca na nim czoło księżnej, które jest niemalże gładkie, a jeszcze niedawno, gdy tak ekspresyjnie się uśmiechała, miała na nim zmarszczki. Porównaliśmy zdjęcia księżnej. To po lewej stronie zostało zrobione 14 listopada 2018 roku, zaś to po prawej niespełna kilka tygodni temu.

Księżna KateKsiężna Kate East News

Zmarszczki Kate naszym zdaniem są bardzo urocze, bo są dowodem na to, że w życiu dużo się uśmiecha. Natomiast, jeśli były jej kompleksem, to bardzo dobrze, że postanowiła je wygładzić. Najważniejsze, aby księżna nie przesadziła i cały czas mogła ruszać twarzą.

JP

Więcej o:
Komentarze (107)
Lekarka zasugerowała, że Kate zrobiła botoks. Nowe zdjęcia nie pozostawiają złudzeń. Na "przed" i "po" różnica jest ogromna
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • agakow2

  Oceniono 41 razy 31

  Jej życie, jej wybór. Niech robi to, co jej jest potrzebne. I nic nam do tego.

 • Gość: Rob

  Oceniono 25 razy 19

  A nawet gdyby to gowno was to on pustaki....

 • Gość: 30latka

  Oceniono 19 razy 15

  Pani doktor nie wie, że są już inne zabiegi niż botoks? Poza tym, tu nie chodzi tylko o czoło. Segundo, jej praca polega na reprezentowaniu królowej i WLK.Bryt. musi wyglądać dobrze, ale tak, żeby przeciętni ludzie mogli się z nią identyfikować.

 • Gość: Ja

  Oceniono 24 razy 14

  Czyżby kolejny artykuł sponsorowany... Heja do gabinetu doktor Adamczyk.

 • Gość: Agniecha

  Oceniono 18 razy 14

  Zdjęcie po prawej jest z tego tygodnia, dokładnie z wtorku. Proszę weryfikować co publikujecie na portalu.

 • Gość: Dr. ser del

  Oceniono 12 razy 10

  oj, ale news. motłoch dla motlochu.

 • bezpieczna123

  Oceniono 13 razy 9

  Zrobila to zrobila, ani to nielegalne ani niemoralne. Kobiety korzystaja z uslug kosmetyczek co tu dziwnego. Jak wlosy bedzie farbowac to tez bedzie we wiadomosciach?

 • Gość: marycha

  Oceniono 20 razy 8

  pani dr. botoks wszedl w komorki mozgowe, na stale

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX