Zając przestała obserwować Rzeźniczaka na Instagramie. Fani zauważyli też, że usunęła wspólne zdjęcia. Zrobiliśmy śledztwo

Fani Jakuba Rzeźniczaka i Edyty Zając twierdzą, że para rozstała się. Trzeba przyznać, że dowody są dość silne.

Edyta Zając pracuje w modelingu od 13. roku życia. Może ona pochwalić się wieloma sukcesami na koncie, w tym kampanią dla marki Kenzo Flower. Jeszcze głośniej zrobiło się o niej w 2016 roku, kiedy to wzięła ślub z Jakubem Rzeźniczakiem, ówczesnym piłkarzem Legii Warszawa. Fani modelki i sportowca obawiają się, że ich ulubiona para przechodzi kryzys w związku.

Kryzys u Rzeźniczaków?

Jak zauważyli ostatnio obserwatorzy Zając, miała ona usunąć z Instagrama zdjęcia ze swoim mężem. Rzeczywiście ostatnia wspólna fotka z Rzeźniczakiem na jej profilu pochodzi z 2017 roku. Piłkarz z kolei ostatnio dodał zdjęcie z żoną w marcu tego roku.

Fani spodziewali się, że zakochani (?) pochwalą się wspólnym zdjęciem przy okazji trzeciej rocznicy ich ślubu. Ta przypadła 11 czerwca, jednak nic takiego się nie wydarzyło. Co ciekawe, Jakub Rzeźniczak obserwuje Edytę Zając na Instagramie, ale ona jego już niego nie.

Modelka przebywa obecnie na Florydzie, tymczasem piłkarz wybrał się w poniedziałek na mecz Polski z Izraelem w towarzystwie Candy Girl.

Więcej o:
Komentarze (15)
Zając przestała obserwować Rzeźniczaka na Instagramie. Fani zauważyli też, że usunęła wspólne zdjęcia. Zrobiliśmy śledztwo
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Jan

  Oceniono 37 razy 33

  Piękna i inteligentna kobietka. Szkoda jej dla tego palanta, który ma dziecko na boku.

 • Gość: Ela

  Oceniono 32 razy 32

  Dostawił jej rogi, ośmieszył przed całą Polską. To i tak późno go0 pogoniła.

 • Gość: Huhu

  Oceniono 24 razy 24

  Przecież on zrobił dzieciaka na boku to co miała zaklinać rzeczywistość ?

 • Gość: kola

  Oceniono 13 razy 13

  taaa, im huczniejszy ślub i obszerniejsza relacja z życia w internecie tym boleśniejsze rozstanie, niestety dla sławy niektórzy są w stanie poświęcić wiele...

 • Gość: Pe

  Oceniono 9 razy 9

  Candy Girl?

 • Gość: dyspo

  Oceniono 9 razy 3

  A kto by chcial takie pi...wo jak rzezny obserwowac

 • Gość: wnikliwy

  Oceniono 2 razy 2

  Tak się kończy tzw. miłość wśród celebrytów. Był wielki świat, wielka kasa, to była miłość. Na koniec kariery będzie Płock, to i granie za frytki, to i miłość się skończyła. Przypadek?

 • kupogon

  Oceniono 3 razy 1

  Idę walnąć klocka

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX