Mateusz Damięcki nigdy wcześniej nie odważył się na tak intymne wyznanie. Jego żona jest szczęściarą. "Piszę to w bardzo wyjątkowym dniu"

Mateusz Damięcki opublikował wzruszający wpis, w którym zachwyca się swoją żoną. Nigdy wcześniej nie napisał publicznie tak pięknego wyznania do swojej żony.

Mateusz Damięcki jest jedną z tych gwiazd, które bardzo strzegą swojej prywatności. Aktor nie udziela wywiadów o rodzinie, a ze swoją żoną pewnie nie planuje wystąpić na okładce żadnego magazynu, aby opowiedzieć o ich wielkiej miłości. Para jedynie na swoich profilach na Instagramie uchyla rąbka tajemnicy fanom, pokazując, co się u nich dzieje. Ale i tak robią to z dużą rozwagą. Jednak najnowszy wpis artysty zszokował wszystkich. Tak intymnego wyznania pewnie nikt się nie spodziewał.

Mateusz Damięcki zachwyca się żoną

Okazuje się, że żona Damięckiego, Paulina Andrzejewska, osiągnęła ogromny sukces. Została zastępcą dyrektora do spraw artystycznych Teatru Muzycznego w Poznaniu. Dla choreografki to ogromne wyróżnienie, dlatego dumny Damięcki postanowił jej pogratulować w bardzo wyjątkowy sposób. Opublikował zdjęcie żony i napisał:

Każdego dnia dajesz mi siłę do życia, radość i sprawiasz, że wszystko, co robię, ma treściwy, mocny smak. (...) Dziękuję kochanie, że nadajesz sens mojemu życiu. Piszę to w dniu, który zarówno dla Ciebie jak i dla mnie jest wyjątkowy. (...) Paula została zastępcą dyrektora do spraw artystycznych Teatru Muzycznego w Poznaniu. Zazdroszczę wszystkim, którzy będą mogli z Nią w tej nowej rzeczywistości się spotkać. (...) A i sobie zazdroszczę też – od dziś jestem bowiem Panem Dyrektorowym. Ale nie obraziłbym się wcale, jeśli ktoś zechciałby zatytułować mnie przysłowiowo „Dupą Dyrektora - zażartował Damięcki.

Mężowi odpisała wzruszona żona:

Kochanie, dziękuję, tak mnie wzruszasz. Tak we mnie wierzysz ! Dziękuję za wszystko - wyznała Paulina Andrzejewska.

W komentarzach wiele osób nie ukrywa wzruszenia:

Jesteście wspaniała parą. Dajecie sobie siłę. Uwielbiam na Was patrzeć i brać z Was przykład! Ps. Masz Mateuszu cudowną żonę. Cieszę się, że mogę z nią pracować! - napisała Katarzyna Zielińska.
Chyba nigdy nie czytałam na Instagramie czegoś tak ładnego. Wzruszyłam się.
Gratulacje. Piękne słowa miłości. Podziwiam - czytamy.

Zatem życzymy Paulinie powodzenia w nowej pracy i gratulujemy tak pięknego związku.

JP

Więcej o:
Komentarze (15)
Mateusz Damięcki nigdy wcześniej nie odważył się na tak intymne wyznanie. Jego żona jest szczęściarą. "Piszę to w bardzo wyjątkowym dniu"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Reytaniak

  Oceniono 31 razy 23

  nie no, bardzo fajnie, miłośnie itp. Tylko po kiego wuja pisać o tym publicznie?????

 • Gość: Jusia

  Oceniono 18 razy 12

  Bardzo fajnie, gratulacje 😊. Lubię Mateusza jako aktora, sympatyczny facet. Żonie życzę powodzenia 💐

 • bokaj

  Oceniono 8 razy 8

  Nie no - jak nie jest publicznie to się nie liczy...
  Debilizm.

 • Gość: ja

  0

  fajny facet zazdroszcze

 • vito3

  Oceniono 12 razy 0

  chroni zycie prywatne no bo czym sie chwalic ze wylansowal go tatus konfident sb

 • Gość: sfda

  Oceniono 21 razy -5

  czy dziś jest dzień promocji swoich żon,konkubin etc? najpierw Szyc,teraz Damięcki... jeśli mowa o równości, proponuję drodzy panowie przystopować, niech panie same zapracują na sławę i oklaski...a nie czekają na wymuszone przez swoich znanych ukochanych..bo ach jaka ona zdolna. jak jest taka zdolna, to sława sama przyjdzie.

 • Gość: kulfonica

  Oceniono 34 razy -20

  patrzcie gej, można się przełamać i współżyć z kobietą? można. Więc nie mówicie że to nieuleczane, skoro on może i wy dacie radę!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX