Michalina Olszańska na okładce "Playboya". To pierwsza decyzja nowej naczelnej. Odważna

Gwiazdą lipcowej okładki magazynu "Playboy" została Michalina Olszańska. To pierwsza decyzja nowej naczelnej gazety, Anny Mierzejewskiej.

W maju Robert Ziębiński pożegnał się ze stanowiskiem redaktora naczelnego magazynu "Playboy. Zastąpiła go 27-letnia Anna Mierzejewska. To pierwsza kobieta w historii polskiej edycji gazety. Już w najbliższą środę na rynek trafi pierwszy numer prowadzony przez nową naczelną. To jej decyzją Michalina Olszańska została gwiazdą lipcowej okładki. 

Michalina Olszańska na okładce magazynu "Playboy"

O Michalinie Olszańskiej zrobiło się głośno w 2015 roku, kiedy to wcieliła się w jedną z głównych ról w filmie 'Córki Dancingu'. Razem z Martą Mazurek zagrała rozśpiewane syreny, które nie mają oporów przed eksponowaniem swoich nagich ciał. Obie występowały więc bez staników, a nawet i bez majtek. Aktorka ma na swoim koncie wiele rozbieranych scen, jednocześnie 27-latka uważana jest za jedną z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia. 

Co ciekawe, efekty współpracy możemy zobaczyć już na Instagramie magazynu. To, co od razu rzuca się w oczy, to fakt, że okładka nie jest typową dla tego rodzaju magazynu. Przede wszystkim... nie epatuje nagością, a co najwyżej nieco sprośną miną. 

Już JUTRO! Całkowicie wyjątkowy numer "PLAYBOYA"! Ewolucyjny, pierwszy stworzony pod okiem kobiety, z niesamowitą aktorką Michaliną Olszańską-Rozbicką na okładce! Pokazujemy Wam go dzisiaj, a już jutro zapraszamy do kiosków w całej Polsce! To dla Was. I dla nas trochę też, bo wszyscy kochamy "Playboya"! - czytamy w poście magazynu na Instagramie.

To dość odważne posunięcie, biorąc pod uwagę fakt, że odbiorcami gazety są w dużej mierze mężczyźni. Nam jednak taki krok bardzo się podoba!

ZOBACZ TEŻ: Michalina Olszańska ma 26 lat i już mówią o niej 'najgolsza polska aktorka'. Nie bez powodu. Ma ona na koncie wiele rozbieranych scen

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>

Więcej o:
Komentarze (75)
Michalina Olszańska na okładce "Playboya". To pierwsza decyzja nowej naczelnej. Odważna
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: You lia

  Oceniono 40 razy 30

  Skoro nie chca pokazywac nagosci, niech zamkna Playboy i tyle. Po co ta hipokryzja.

 • sthoss

  Oceniono 34 razy 20

  27 letnia redaktor naczelna? Zrozumiałbym jakiegos niszowego kwartalnika studenckiego ale "Playboya"? Chociaz w sumie... poza redahtorami gazety i tak nikt tego nie czyta.

 • bogpan

  Oceniono 30 razy 20

  Kupcie Playboya i go zamknijcie. Tak będzie najlepiej.

 • Gość: Włosy w sałatce

  Oceniono 24 razy 18

  Sorry, Tak tylko spytam: jak 27-Latka dostaję posadę naczelnej duzego, opiniotwórczego magazynu?

 • hi2per

  Oceniono 37 razy 11

  Jak to mówił Borewicz: Mnie te twoje dwa piegi nie interesują.

 • Gość: Gacek870

  Oceniono 20 razy 10

  Ja rozumiem, że era metoo i feminizmu, ale żeby na siłę wszędzie wciskać kobiety na stanowiska kierownicze, nawet do magazynu dla mężczyzn, to głupota. Tym bardziej mnie to dziwi, że dziewczyna ma zaledwie 27 lat. W tym wywiadzie który udzieliła dla portalu na O (nie wiem czy można wpisać pełną nazwę) gada takie głupoty, że ciężko było to przeczytać. Zastanawia mnie po co w obecnej erze utrzymywać takie czasopismo, chyba żeby na rozkładówkach promować nowe celebrytki. Tęsknie za czasami gdy naczelnym był Marcin Meller.

 • Gość: Zastępca kierownika szafki woźnego

  Oceniono 11 razy 9

  Jak do tej pory, najlepszy był pierwszy redaktor naczelny, Pan Tomasz Raczek. Wszystkie numery przeczytałem od deski do deski, potem było coraz gorzej. Teraz w ogóle nie czytam Playboya, ale może ten nowy numer kupię.

 • mydeer

  Oceniono 14 razy 8

  "To dość odważne posunięcie, biorąc pod uwagę fakt, że odbiorcami gazety są w dużej mierze mężczyźni. Nam jednak taki krok bardzo się podoba"

  I co, będziecie kupować?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX