[TYLKO U NAS] Magda Gessler miała rozdawać dzieciom lody o smaku alkoholu. Spekulowano, że naruszyła prawo. Odpowiada: Afera jest bezpodstawna

Magda Gessler stworzyła nową markę lodów, a w ofercie znalazły się desery o smaku alkoholu. W mediach wybuchła afera, że spożywają je dzieci. Mamy komentarz gwiazdy.

Magda Gessler niedawno znów wywołała poruszenie w mediach, ale tym razem zupełnie przez przypadek. Restauratorka wypuściła na rynek autorską markę lodów "Ice Queen Magda Gessler". 1 czerwca z okazji Dnia Dziecka gwiazda zorganizowała ogromną promocję, na której serwowała swoje nowe przysmaki. W mediach szybko wybuchło poruszenie, ponieważ wśród wielu rodzajów słodkich deserów znalazły się takie o smaku Prosecco oraz Campari, czyli popularnych alkoholi.

Afera wokół lodów Magdy Gessler

W internecie od razu pojawiły się doniesienia, że lody Magdy Gessler "naruszają ustawę o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi". Głos w sprawie zabrała również Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Katarzyna Łukomska, pełniąca obowiązki dyrektora PARPA, w rozmowie z "Faktem" powiedziała:

Wprowadzanie smaku alkoholu do diety dzieci, jeszcze poprzez podawanie pozytywnie im kojarzących się lodów, to przygotowanie gruntu pod sięganie po alkohol w przyszłości.

O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy Magdę Gessler. Restauratorka wyjaśniła, że jej zdaniem sytuacja jest podsycana przez prasę, a afera wybuchła zupełnie bezpodstawnie. Przy okazji uspokoiła wszystkich, że nad jej lodami pracuje sztab ludzi, który dba o wysoką jakość produktów.

Nie ma w tym nic kontrowersyjnego. Lody nie zawierają alkoholu. Są gotowane wcześniej, tak jak każda inna potrawa z dodatkiem alkoholu, który po obróbce całkowicie wyparowuje. Mamy bardzo odpowiedzialny i profesjonalny zespół i wszystko jest dokładnie dopracowywane, przygotowywane i sprawdzane. Afera, którą podsyca prasa, jest całkowicie bezpodstawna i liczę, że nikt w nią nie uwierzył. A lody są przepyszne. Polecam spróbować - powiedziała Magda Gessler w rozmowie z Plotkiem.

Co więcej, na profilu gwiazdy na Facebooku pojawiło się oficjalne oświadczenie stworzone przez prawnika. Zapewnia się w nim, że marka "Ice Queen Magda Gessler" nie zamierza promować sprzedaży alkoholu wśród niepełnoletnich.

Magda GesslerMagda Gessler screen Facebook.com/magdagessler.official

Mamy nadzieję, że komentarz Magdy Gessler rozwieje wszystkie wątpliwości dotyczące jej lodów.

Justyna Piąsta

Więcej o:
Komentarze (36)
[TYLKO U NAS] Magda Gessler miała rozdawać dzieciom lody o smaku alkoholu. Spekulowano, że naruszyła prawo. Odpowiada: Afera jest bezpodstawna
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: P.

  Oceniono 12 razy 12

  Gdy byłem dzieckiem, w zamierzchłych czasach PRLu, jednym z rzadko dostępnych luksusów były beczułki z likworem oraz wiśnie w likierze, Tam był prawdziwy alkohol, i wszyscy to jedliśmy.

 • Gość: dfb

  Oceniono 7 razy 5

  Dlaczego można komentować pod postem o Gessler a nie można pod postem o Lewandowskiej? Ile Lewandowscy zapłacili za to, żebym nie napisała, co myśle o tym czym żywią swojego gó...aka?

 • Gość: Rhone

  Oceniono 3 razy 3

  Wszystko co dotyczy Gessler jest bezpodstawne. To chodzący ideał: kucharza, menedżera, mistrza słowa i przede wwszystkim estetyki... Kobieta kalecząc wiedzę o zarządzaniu ludźmi poczucza w swoich programach jak należy traktować pracowników. Zaraz potem skompromituje siebie jako menedżera, ale i człowieka tak po prostu... A gdyby tak spojrzał raz w lustro, bo wygląd, a szczególnie mimka twarzy także "komunikuje" innym coś o nas. A ta pani wygląda jak... brakuje mi trafnych określeń, a językiem rynsztoka, którym pani operuje nie będę się posługiwał. Szkoda, że TVN propaguje osobę, która tak kaleczy obszar zarządzania. To może być ciekawe dla wieśniaków oderwanych od lemiesza, a sądziłem, że poszukujecie bardziej ambitnego widza???

 • olal.bana.gw

  Oceniono 4 razy 2

  A jaki to jest smak alkoholu - czysty spiryt czy bimber? Wódka, whisky, gin, koniak etc maja rozne smaki a wszystko jeden w jeden alkohole?

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Gessler robisz antyreklamę lodom. Czyli jak je zjem, będę gruba jak ty.

 • Gość: Adas

  Oceniono 1 raz 1

  Jak obnizycie cenę to i ja kupiec babuszka stara za drogo a renta 700zljak żyć pani Magdo

 • Gość: Rerard

  Oceniono 1 raz 1

  Drogo pani Magdo obniżyć ceny to i emeryt kupi i bezrobotny proszę

 • Gość: paulfrank

  0

  No na pewno pani Magda Gessler naraziłabym swój biznes sprzedając lody alkoholowe dzieciom. Nie są takie złe te lody, ale ja i tak wolę sam zrobić, wcale dużo roboty nie ma, a przynajmniej znam skład wiem co jem. A takie domowe to pyszne są.

 • Gość: klm

  Oceniono 4 razy 0

  nazwisko Gessler kojarzy mi się wyłącznie z oszustwami, wyłudzeniami i przekrętami

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX