Podczas urodzin królowej wydało się, jaki nawyk ma książę Louis. Choć księżna Kate próbowała go ukryć, to i tak już zarzucono jej wychowawczą wpadkę

Książę Louis był gwiazdą sobotniego święta w Wielkiej Brytanii. Wzbudził zachwyt tłumów, ale zdradził też niepokojący nawyk, z którym walczy księżna Kate. Ani George ani księżniczka Charlotte nie wkładali kciuka do buzi.

Książę Louis ma dopiero rok, a już ma coś, co odróżnia go od jego rodzeństwa. Książę George i księżniczka Charlotte nigdy nie byli publicznie widziani, jak ssą kciuk. A książę Louis na swoim pierwszym oficjalnym wielkim wyjściu - i owszem. Do akcji wkroczyła księżna Kate.

Książę Louis ssie kciuk

Brytyjskie media rozpisują się od soboty o najważniejszym wydarzeniu w kraju - i wcale nie mówimy o paradzie królewskiej, ani o pierwszym wyjściu Meghan Markle od czasu porodu, ani o wyglądzie księżnej Kate. Mówimy o ssaniu kciuka przez księcia Louisa. Serio.

Książę Louis w czasie parady nie tylko ochoczo machał rączką do tłumów. W chwili uniesienia i emocji włożył kciuk do buzi i, jak przystało na roczne dziecko, zaczął go ssać. Zauważyła to księżna Kate, która z uśmiechem wyperswadowała taką samowolę swojemu najmłodszemu synowi. Książę Louis, niezrażony, wrócił do entuzjastycznego machania tłumom, zaś radości nie było końca.

Książę Louis ssie kciuk. Księżna Kate interweniujeKsiążę Louis ssie kciuk. Księżna Kate interweniuje Stephen Lock / i-Images / *Stephen Lock / i-Images/i-images/East News

To pierwszy książę w rodzinie królewskiej, który publicznie ssał swój książęcy palec. Książę George ani księżniczka Charlotte nigdy czegoś takiego nie robili (albo przynajmniej nie mieliśmy okazji tego zobaczyć). Ciekawe, czy księżnej Kate uda się wyrugować ten zwyczaj...

Więcej o:
Komentarze (61)
Książę Louis ma nawyk, którego nie miał ani książę George ani księżniczka Charlotte. Księżna Kate z nim walczy
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: G

  Oceniono 33 razy 31

  Przeciez to dziecko. Takie samo jak kazde inne. Tez ma swoje nawykini przyzwyczajenia.

 • Gość: Ola

  Oceniono 17 razy 13

  Zęby mu się wyżynają.Normalne u dziecka.Swędzą go dziąsła i tyle.Powinni mu dać gryzaka

 • Gość: K

  Oceniono 10 razy 10

  Pisać artykuł o dziecku, które ssało kciuka... Ja pie rdo le

 • Anna Szumało-Nowicka

  Oceniono 12 razy 8

  Sprawa wagi państwowej. Dziecko ssie kciuka!!!!! Protokół królewski złamany. Chyba wybuchnie III wojna światowa. To dopiero problemy dworu.

 • Gość: bebe

  Oceniono 9 razy 7

  Sliczne te dzieci, sliczna rodzina, bardzo ich lubie.

 • Gość: Siwa

  Oceniono 7 razy 7

  Jakie te ich dzieci słodkie :) Prawdziwe słodziaczki :)))

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX