Edyta Górniak odwołała koncert w ostatniej chwili. Obawiała się o swoje bezpieczeństwo. Mamy oświadczenie gwiazdy

Edyta Górniak 8 czerwca miała zagrać koncert w Czerniakowie. Piosenkarka odwołała jednak wydarzenie, bo obawiała się o swoje życie. Przygotowana impreza nie spełniała warunków BHP.

Edyta Górniak 8 czerwca nie zaśpiewała dla fanów w Czerniakowie. Artystka odwołała tamtejszą imprezę, ponieważ organizatorzy nie zapewnili jej odpowiednich warunków. Scena, na której miała występować diwa, nie spełniała wymogów przepisów BHP.

Na facebookowym profilu wokalistki pojawiło się już oficjalne oświadczenie w tej sprawie. Czytamy w nim, że impreza nie byłaby bezpieczna ani dla występującej, ani dla widowni. Manager artystki przywołał w tym kontekście tragiczne wydarzenia ze stycznia tego roku, kiedy to na scenie podczas Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy prezydent Gdańska Paweł Adamowicz został na scenie dźgnięty nożem. 

A oto całe oświadczenie: 

Szanowni Państwo, ze względu na brak przygotowania pod kątem przepisów BHP dla imprez masowych, dzisiejszy koncert w mieście Czarnków, w którym wystąpić miała Edyta Górniak, zostaje odwołany.Przygotowanie tego koncertu według ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych nie spełniło żadnego(!) z wymogów regulaminu BHP.
Jest nam ogromnie przykro, gdyż jeszcze wczoraj Artystka z radością zapowiadała swój udział i bardzo cieszyła się na muzyczne spotkanie z mieszkańcami Czarnkowa w przepięknej Wielkopolsce.
Ze względu na doświadczenia styczniowe, które dotknęły całą Polskę, musimy Wszyscy dbać o wzajemne, wspólne, bezpieczeństwo.
Jest nam ogromie przykro, że przekazujemy Państwu taką wiadomość.
Z poważaniem, Management

Trudno dziwić się artystce, że zrezygnowała z udziału w imprezie. Względy bezpieczeństwa są bowiem najważniejsze. 

AG 

Więcej o:
Komentarze (128)
Edyta Górniak odwołała koncert w ostatniej chwili ze względu na bezpieczeństwo. Mamy oświadczenie gwiazdy
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gosciu

  Oceniono 61 razy 61

  W jakim Czerniakowie ? Górniak wyraźnie pisze ze chodzi o Czarnków w Wlkp. Sprawdzić w słowniku jak się odmienia albo z powrotem do szkoły , tej podstawowej.

 • g.lesio

  Oceniono 60 razy 34

  Jestem szczęśliwy, że ta nasza wielka Diwa dzięki niesamowitej swojej czujności jeszcze żyje. Jakby nie jej szósty zmysł już by nie było jej pomiędzy nami. A tak będzie mogła dalej występować ze swoimi niesamowitymi koncertami w tak wielkich miejscowościach jak Pacanów albo Kozia Wólka.
  Powodzenia w dalszej tak owocnej karierze estradowej i w efektywnym wyszukiwaniu zagrożeń dla jej cennego życia.

 • Gość: Codi

  Oceniono 80 razy 34

  Media nazwaly tę histeryczke "Divą" i w d... jej się poprzewracalo. Nie mogę już na to okropne,jęczące babsko już patrzec. PRZESTANCIE JA LANSOWAC! Jakie jej piosenki lecą w radio,co!?

 • Gość: Izabbbbelllla

  Oceniono 45 razy 27

  Taka z niej diva jak z mysiej p....czyli rękawiczki. Diwą była Maria Callas, Edzia jest przebrzmiałą piosenkarką, której przewróciło się pod kopułką.

 • jeden-dwa-jeden

  Oceniono 54 razy 26

  z górniak taka diva jak z kaczyńskiego wysoki, heteroseksualny blondyn.

 • Gość: amp

  Oceniono 43 razy 21

  Koncert w miejscu gdzie psy dupami szczekaja? Tez bym sie bal

 • superpolpol

  Oceniono 37 razy 21

  Hehehe - jakie miejsce występu, taka Diva :) hahahaha. A jak tam inne areny muzyczne świata? BHP ok pani Edziu?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX