Allan dostał prezent od mamy. Edyta Górniak kupiła 15-latkowi mieszkanie

Edyta Górniak kolejny raz udowadnia, że dla swojego syna ma tylko to, co najlepsze. 15-letni Allan dostanie od niej mieszkanie.

Edyta Górniak ma świetne relacje ze swoim synem Allanem. Uznała jednak, ze nadszedł czas, żeby 15-latek jeszcze bardziej się usamodzielnił.

Edyta Górniak kupiła Allanowi mieszkanie

Niewielu 15-latków w kraju może pochwalić się takim szczęściem, jak Allan Krupa. Chłopak niebawem dostanie od swojej mamy prezent "na bogato" - mieszkanie. Już teraz nie mieszka z matką, bowiem uczy się w liceum wojskowym z internatem. Ale wciąż jeszcze dni wolne spędza w jednym z wynajmowanych mieszkań Edyty Górniak. Niebawem to się zmieni.

Jak informuje "Fakt", Edyta Górniak kupiła synowi mieszkanie:

Uznała, że nadszedł czas, by podarować mu własne lokum - mówi informator "Faktu".

Jak widać, Edyta Górniak przemyślała sprawę i uznała, że karanie syna za palenie papierosów jednak nie jest dobrym pomysłem. Przypomnijmy - kiedy w kwietniu pokazały się zdjęcia Allana z papieroskiem, piosenkarka zagroziła, że jeśli nie rzuci nałogu, będzie zmuszona przestać płacić za jego wynajmowaną stancję pod Warszawą, blisko szkoły. Albo Allan przestał palić, albo Edyta Górniak została "przekupiona" przez syna ;)

Cóż, możemy tylko pozazdrościć Allanowi takiego startu w dorosłość. Edyta Górniak będzie zapewne opłacała wszystkie wygody w mieszkaniu, bowiem Allan - dopóki się uczy - raczej nie będzie w stanie zarabiać tyle, żeby utrzymać się samemu.

Więcej o:
Komentarze (111)
Allan dostał prezent od mamy. Edyta Górniak kupiła 15-latkowi mieszkanie
Zaloguj się
 • Gość: e4rt

  Oceniono 63 razy 47

  W tradycji Romów 15-latek to już od dawna dorosły mężczyzna, więc nie wiem co was dziwi.

 • Gość: kika

  Oceniono 37 razy 23

  Gó...arz dostanie wszystko na tacy i tylko patrzeć kiedy skończy jak tatuś.

 • krzysztof_ptk

  Oceniono 24 razy 20

  Czytając biografię Stinga. piosenkarza grupy Police, dowiedziałem się że jego kariera zaczęła się w wieku 27 lat. Do tego czasu wykonywał nawet zawód nauczyciela...

 • Gość: Blue moon

  Oceniono 20 razy 16

  No i co z tego, jak ją stać to mu kupuje bo to jej syn. I po co ta sensacja?

 • Gość: -ta

  Oceniono 26 razy 14

  Pewnie Edzia źle znosi dym z papierosów, a i hałas jej przeszkadza. No to współczuję sąsiadom Allanka - wóda, prochy i zabawa, póki go nie zwiną. Gratuluję pomysłu na życie syna!

 • Gość: Felicjan

  Oceniono 17 razy 11

  Ale jak niepełnoletni może bez opieki może mieszkać sam.Nie wiem może inaczej jest u cyganów?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX