Anna Lewandowska w stylowym garniturze i... staniku za 150 złotych. Nie dziwimy się, że chciała pokazać TAKI brzuch. Napis na naszyjniku nas rozczulił

Anna Lewandowska wybrała się na imprezę marki Calzedonia, której sportsmenka jest ambasadorką. Tego dnia postawiła na elegancką stylizację, której dopełnieniem był czarny, stylowy biustonosz. Naszą uwagę zwrócił też złoty naszyjnik. Przekonajcie się, dlaczego.

Anna Lewandowska chyba polubiła brylowanie na polskich salonach. Niegdyś pokazywała się na nich sporadycznie, a w ciągu kilku ostatnich dni zaliczyła aż dwie imprezy. Najpierw urodziny Sephory, a teraz event marki Calzedonia. Czy zachwyciła? Jak przystało ta ambasadorkę, oczywiście!

Anna Lewandowska odsłoniła brzuch na ściance

"Lewa" postawiła na elegancki garnitur w odcieniu malinowego różu, do którego dobrała klasyczne, czerwone sandałki na wysokiej szpilce. Klasa! Ale to nie koniec, bo Ania pochwaliła się też na salonach swoim umięśnionym, płaskim brzuchem. Jak widać, ciężka praca na siłowni naprawdę się opłaca, a Lewandowska jest tego najlepszym przykładem. Pod marynarkę założyła jedynie czarny top, a właściwie górną część stroju kąpielowego z jednym ramiączkiem i ozdobnym wycięciem na ramieniu. Model ten pochodzi oczywiście z Calzedonii, a jego cena to 149 złotych. Skusicie się na podobny? 

Naszą uwagę zwrócił też złoty naszyjnik Ani, gdyż można na nim dostrzec napis "Klara". Słodkie, prawda?

CalzedoniaCalzedonia KAPIF.pl

A Wy, jak oceniacie wczorajszą stylówkę Anny Lewandowskiej? Zobaczcie więcej zdjęć w galerii i dajcie znać. 

DH

Więcej o: