Lord Kruszwil doigrał się. Został wyrzucony z sieci Lifetube, a jego kanał zgłoszono na policję i do prokuratury

Lord Kruszwil złamał zasady postawione przez sieć partnerską Lifetube, dlatego został z niej wyrzucony. Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych zgłosił zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez youtubera.

Lord Kruszwil na początku swojej kariery na Youtubie nagrywał filmy, w których promował prestiżowy styl życia i chwalił się ekskluzywnymi produktami. Jednak z czasem, gdy zdobył wielu subskrybentów (obecnie ponad 2,7 mln) i stał się jednym z najpopularniejszych twórców w sieci, jego działania na kanale zaczęły być wulgarne. Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych zwrócił uwagę, że najnowszych filmach youtubera mogło dojść do nielegalnego wykorzystywania nieletnich.

Kanał Lorda Kruszwila został zgłoszony do prokuratury

Ostatnio na kanale Marka Kruszela pojawiły się nagrania, które zbulwersowały internautów. Na jednym z nich pokazał 10-latka, którego zadaniem było dotykanie i ocenianie miejsc intymnych spotkanych dziewcząt. W kolejnym Lord Kruszwil miał ofertę dla kobiet: "Jeżeli masz duże cy*e, zaje***tą du*ę, jesteś dobra z r*ja, to odzywaj się do mnie na priv. 20 tysięcy na zakupy dla Ciebie, a Ty płacisz w naturze". W ostatnim filmiku, jak podaje serwis Wirtualne Media, chodzi o psychiczne znęcanie się nad dzieckiem.

Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych postanowił zainterweniować w tej sprawie. Na facebookowym profilu organizacja poinformowała, że złożyła w szczecińskiej prokuraturze i policji zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez twórców kanału "Lord Kruszwil". Co więcej, youtuber został usunięty z sieci Lifetube, która zrzesza internetowych twórców.

W przypadku Lorda Kruszwila do tej pory wychodziliśmy z założenia, że lepiej jest mieć ten kanał pod kontrolą - m.in. dzięki naszej interwencji filmy przekraczające granice norm społecznych zostały usunięte. (...) Również najnowsze filmy po naszej zdecydowanej interwencji, za którą stała groźba zerwania jakiejkolwiek współpracy, zostały usunięte. Do tego dołączyliśmy listę twardych, nieprzekraczalnych zasad, których złamanie miało skutkować natychmiastowym usunięciem z sieci i zerwaniem wszelkiej współpracy - powiedział Kamil Bolek członek zarządu Lifetube'a w rozmowie z portalem Wirtualne media.

Okazuje się, że youtuber w najnowszych filmach złamał zasady postawione przez Lifetube, dlatego podjęto decyzję o zakończeniu współpracy.

Kruszwil w swoich publikacjach posunął się jednak zdecydowanie za daleko. Treści zamieszczane przez twórcę są zdecydowanie poza granicami kontrowersji i nie możemy ich wspierać. W związku z tym kończymy współpracę z kanałem Lord Kruszwil. Oznacza to koniec wszelkich form partnerstwa z tym twórcą - poinformował Bolek.

Mamy nadzieję, że w sieci będzie pojawiać się coraz mniej tego typu treści.

JP

Więcej o:
Komentarze (105)
Lord Kruszwil ponosi konsekwencje za swoje filmy. Został wyrzucony z sieci Lifetube, a jego kanał zgłoszono na policję i do prokuratury
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • przeciwkoagentomputina

  Oceniono 94 razy 80

  A co to za obszczymurek? Normalni ludzie nigdy o nim nie słyszeli.

 • czarnyminio

  Oceniono 60 razy 56

  Z twarzy Brajan z dzielni.

 • Gość: yaaaaaaazeeeeeesssss

  Oceniono 44 razy 36

  Dawał zły przykład młodym ludziom, a do tego znęcał się nad kotem w swoich "filmikach". Dobrze gnojowi tak.

 • Gość: Obywatel

  Oceniono 42 razy 32

  BRAWO, patologia nie powinna mieć miejsca w przestrzeni publicznej !!!!!!!!
  A to jak widać głupi gnojek, z równie głupimi fanami.
  Lord 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 arystokracja osiedlowa.

 • Gość: Zbiornik

  Oceniono 31 razy 23

  Jakby miał ponieść konsekwencje za demoralizację tyłu młodych ludzi to do końca życia by się nie wypłacił. Powinien słoną karę ponieść

 • Gość: Borek

  Oceniono 23 razy 21

  A co to za kutafon ??? Nic nie znaczący element

 • Bogopol

  Oceniono 26 razy 20

  I dobrze. Pogonic gó...arza...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX