Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko zmienią córce imię. "Nikt tak do niej nie mówi". Już szykują odpowiednie papiery

Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko podjęli decyzję o zmianie imienia swojej córce. Dziewczynka, choć nazywa się Laura, to wszyscy zwracają się do niej Lara. I właśnie ta forma niedługo będzie oficjalna.

3,5 roku temu na świecie pojawiło się trzecie dziecko Piotra i Karoliny Kraśków. Ich synowie - Konstanty i Aleksander - doczekali się siostry, która otrzymała imię Laura. Jednak nikt z jej bliskich nie zwraca się do niej w ten sposób. Dlatego jej rodzice chcą wystąpić o to, żeby oficjalnie nazywała się Lara.

Piotr Kraśko zmieni córce imię

Jak zdradził w rozmowie z "Faktem" przyjaciel rodziny, nawet 3-latka nie lubi swojego prawdziwego imienia. Denerwuje się też, kiedy słyszy zdrobnienia:

Przyjęło się jednak, że cała rodzina praktycznie od narodzin mówi do niej Lara. Zresztą ona sama też tak o sobie mówi i nie lubi, gdy ktoś się do niej zwraca per Laurka - wyznał.

Te doniesienia potwierdziła w rozmowie z tabloidem Karolina Ferenstein-Kraśko. Zapowiedziała, że już przygotowują odpowiednie dokumenty.

To faktycznie dla nas jest Lara. Teraz trzeba tylko zająć się złożeniem odpowiednich dokumentów - powiedziała w rozmowie z "Faktem".

Nie jest to pierwszy taki przypadek w polskim show-biznesie, kiedy ktoś wystąpił o zmianę swojego imienia. Na początku roku zdecydowała się na to Martyna Wojciechowska, która tak naprawdę w papierach widniała jako Marta. Przyznała, że gdy odebrała dowód z nowymi danymi, poczuła prawdziwą ulgę. Drugim takim przykładem jest Maja Frykowska, wcześniej znana jako Agnieszka. Gwiazda "Big Brothera" chciała zerwać ze swoim kontrowersyjnym wizerunkiem i dawnym życiem.

AW

Więcej o:
Komentarze (139)
Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko zmienią córce imię. Już szykują odpowiednie papiery. "Nikt tak do niej nie mówi"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: vc

  Oceniono 169 razy 129

  Mam propozycję - dla pewnego człowieka:
  Andrzej zmień na Adrian - przestanie się ludziom mylić.

 • Gość: Graża

  Oceniono 56 razy 44

  Że też do głowy mnie nie przyszło, na młodego wołali Patyk, a nie Patryk. Popatrz jak to łatwo złamać komuś życie. Synu wybacz głupiej matce.

 • Gość: berru

  Oceniono 56 razy 34

  A to ci dopiero news...Tak się cieszę, tak się cieszę...Ja prdlę , co za buraki...

 • junk92508

  Oceniono 35 razy 31

  aaa... bo Kraśko to po angielsku Croft....

 • valla

  Oceniono 40 razy 30

  czy to jest temat na glowna strone portalu?! zmiana imienia jakiegoś dzieciaka nie wiadomo kogo?! i ja mam placic wam abonamenty?????

 • Gość: japier....

  Oceniono 34 razy 28

  Potem jeszcze nazwisko, metodą małych kroków:
  Kraśko -> Krośka -> Croska -> Croft

 • Gość: równy_gość

  Oceniono 27 razy 21

  Ta wspaniała wiadomość wniosła bardzo wiele pozytywnych uczuć do mojego życia. Cieszę się szczęściem Lary i jej rodziców.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX