Monika Zamachowska podsumowała 8 lat ze Zbigniewem. "Bywa tak smutno, że nie chce się nic". Ale są też i dobre chwile

Monika Zamachowska pochwaliła się na Instagramie, że już osiem lat jest w związku ze Zbigniewem Zamachowskim. Prezenterka wyznała, że przeżywają razem piękne chwile, ale nie zawsze jest kolorowo.

Monika Zamachowska już od ośmiu lat jest szczęśliwie zakochana w Zbigniewie Zamachowskim. To właśnie dla niej aktor rozstał się z byłą żoną (po 18 latach małżeństwa!) i rozpoczął nowy etap w życiu. Prowadząca "Pytanie na Śniadanie" wielokrotnie mówiła w wywiadach, że na początku związku wiele osób nie było im przychylnych. Jednak teraz nikt nie ma wątpliwości, że świetnie się dobrali.

Monika Zamachowska o trudach małżeństwa

Dziennikarka na swoim profilu na Instagramie pochwaliła się zdjęciem z ukochanym. Przy okazji  przypomniała, że już od ośmiu lat są razem. Choć, jak sama przyznała, nadal ma ochotę na więcej, to mimo wszystko, czasami bywają w ich relacji trudne chwile.

Osiem lat z tym facetem. I wciąż mam ochotę na więcej. Bywa tak pięknie, że śpiewają nam ptaki, a my unosimy się pół metra nad ziemią. Bywa tak smutno, że nie chce się nic. Miłość. Kto to wymyślił? #kochajciesię #dajemyradę #walczcieosiebie #miłość #osiemlatrazem - napisała Zamachowska.

Fani Moniki gratulują jej wytrwałości w związku i życzą kolejnych lat u boku Zbyszka:

Kochani - wielkie gratulacje dla Was! Nie każdemu dziś się ona przydarza. Miło na Was patrzeć. Niech trwa!
Aż osiem lat? Ależ ten czas leci. Cieszę się, że spotkała Pani kogoś, z kim tak fajnie można dzielić życie i życzę kolejnych wielu szczęśliwych lat.
Jak to szybko zleciało. Pozdrawiam serdecznie szczęśliwych małżonków- czytamy.

JP

Więcej o:
Komentarze (69)
Monika Zamachowska podsumowała 8 lat ze Zbigniewem. "Bywa tak smutno, że nie chce się nic". Ale są też i dobre chwile
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • vanlig

  Oceniono 71 razy 53

  Przepraszam, że zapytam: Czy Monika & Zbigniew zadają sobie sprawę z poziomu żenady tych wszystkich artykulików? Monika - znakomita w "Europa da się lubić" i Zbigniew - znakomity, kultowy aktor - coście z siebie zrobili? Plus "Gazetka" wywodząca się z kultowej "Wyborczej", która w "Plotku" prezentuje tę żenujący spektakl. Opamiętajcie się, proszę.

 • Gość: dramat

  Oceniono 43 razy 21

  Dzidzia piernik, to mało powiedziane. Mentalność tej kobitki, to poziom wczesnych klas podstawówki i zeszytowych złotych myśli.

 • Gość: k

  Oceniono 35 razy 17

  Za Monisią nie przepadam, ale pamietam, jak ś.p. Kaziu Kuc , który i Zbyszka i jego wcześniejszą relację rodzinną znał aż nadto dobrze, wziął Zamachowskiego i jego Monike w obronę.
  Wypowiedział się tylko raz, po szczególnym hejcie wobec nowego związku.
  Napisał, że bardzo martwił się o Zbyszka, bo facet się zatracał, normalnie nikł w oczach, a znajomość z Moniką spowodowała, że odżył, dostał rumieńców i odzyskał radość życia. To nie ten sam człowiek - pisał.
  Monika Zamachowska, to nie klimaty Kuca, ale Zbyszka znał aż za dobrze, przyjaźnił się z nim, widział jak znika. Widział też, jak sie zmienił po poznaniu Moniki, dlatego temu zwiazkowi sprzyjał.
  Może Justa lepiej wypada ze swoją powściągliwościa, niż Monika, która najpierw mówi, potem myśli i raczej orłem intelektu też nie jest. Jednak ma serce, empatie i wiele troski, w przeciwieństwie do Justy, która - jak wynika z medialnych doniesień - doi Zamachowskiego jak starą kobyłę. Alimenty ustalono jak Zbyszek miał finansową prosperitę. Teraz zarabia dużo mniej. Jak nie był w stanie wypłacić pełnych kilkunastotysięcznych alimentów, płacił mniej Justa od razu nasłała komornika.

 • dafcioo

  Oceniono 19 razy 13

  Je pierd.lę, czemu mi się to klikło...

 • Gość: Jerky Urban

  Oceniono 15 razy 11

  Kochani, czerpcie z życia garściami i odważcie się marzyć.

  Kiedy rozwód?

 • Gość: gb

  Oceniono 25 razy 11

  masakra

 • Gość: gość

  Oceniono 14 razy 10

  A kogo to......

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX