Dziś Woźniak-Starak uchodzi za ikonę stylu, a 13 lat temu? "Nie do poznania". Jej stare zdjęcie przypomniał dziennikarz TVP

Agnieszka Woźniak-Starak jeszcze kilkanaście lat temu wyglądała zupełnie inaczej. Trzeba przyznać, że jej styl uległ sporej zmianie.

Agnieszka Woźniak-Starak pracuje w mediach już od paru ładnych lat. W międzyczasie zmieniła nie tylko stację, ale też swój styl. O tym, jak prowadząca "Big Brothera" wyglądała ponad 10 lat temu, przypomniał ostatnio Mateusz Szymkowiak, dziennikarz TVP.

Agnieszka Woźniak-Starak 13 lat temu

W 2013 roku prezenterka przeszła z TVP do TVN. W Telewizji Polskiej uchodziła za jedną z największych gwiazd. Była gospodynią programów takich jak: "Kawa czy herbata", "Pytanie na Śniadanie" czy "Bitwa na głosy". W nowej stacji bardzo szybko na nowo wyrobiła swoje nazwisko. To właśnie Woźniak-Starak prowadzi dwa najpopularniejsze programy TVN, czyli "Amerykę Express" i wspomnianego już "Big Brothera".

Dziś 41-latka często jest nazywana "ikoną stylu", ale jeszcze parę lat temu jest stylizacje było nieco bardziej... oryginalne. Za czasów pracy w TVP Agnieszka Woźniak-Starak nie bała się eksperymentować z modą i makijażem. O niektórych stylizacjach pewnie chciałaby zapomnieć, ale od czego są znajomi, którzy lubią przypominać stare zdjęcia.

Ostatnio Mateusz Szymkowiak z TVP wrzucił do sieci zdjęcie z Krajowych Eliminacji do Eurowizji sprzed 13 lat. Jest na nim z Agnieszką Woźniak - Starak. Prezenterka ma na sobie niebieską kreację z głębokim dekoltem i korale w tym samym kolorze. Uwagę zwraca też krzykliwy makijaż i modna wówczas fryzura z grzywką. Pod fotką zaroiło się od komentarzy.

Nie do poznania.
Hit!
Hahaha, ale czad - czytamy.

To się dopiero nazywa metamorfoza.

Więcej o:
Komentarze (27)
Agnieszka Woźniak-Starak na zdjęciu sprzed 13 lat. "Nie do poznania". Jej stare zdjęcie przypomniał dziennikarz TVP
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 26 razy 20

  ona nie miała i nadal nie ma stylu

 • Gość: gosc

  Oceniono 17 razy 15

  te pilki w polikach szczegolnie

 • Gość: amp

  Oceniono 20 razy 14

  Z ciekawosci spytam: w ktorym srodowisku ona uchodzi za ikone stylu?

 • Gość: vzesio

  Oceniono 21 razy 13

  Gębę tez zmieniła. Zoperowany nos, piłki w policzkach i nadmuchane usta. Jeszcze były powiększone cycki, ale teraz je chyba z powrotem zmniejszyła. Ot i pustak z synkiem milionerem.

 • yuraathor

  Oceniono 11 razy 11

  no maskę ma faktycznie inną

 • asperamanka

  Oceniono 14 razy 10

  Ona uchodzi za ikonę styku? Według kogo? Celebrytki które lasujecie, te wszystkie Woźniak-Starak, Rozenkowe, Kożuchowskie, itp., to po prostu mocno omszałe produkty chirurgii plastycznej, które w zasadzie już nadawałyby się na dyrektorki w NBP ;-)

 • Gość: Ala

  Oceniono 15 razy 9

  Kiedyś przed laty taka była moda - czemu tu się dziwić - tylko dlatego żeby robić sensację?

 • Gość: Gosc

  Oceniono 10 razy 6

  Jaka ona ikona: stare dupsko po botoksie. Okropnie wyglada i te glupie miny? Tragedia.

 • Gość: gb

  Oceniono 9 razy 5

  coz to jest za klasyczny pustak...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX