Marta Manowska poprowadzi "The Voice Senior"? Tak twierdzi "SE". Ma też zarobić pół miliona złotych. Prezenterka komentuje

Wczoraj media obiegła informacja o tym, że Marta Manowska ma poprowadzić nowy program "The Voice Senior". 35-latka odniosła się do tych rewelacji.

Po wielkim sukcesie "Sanatorium miłości" TVP postanowiło zrealizować kolejny format dla starszych ludzi. Jeszcze tej jesieni na antenie zadebiutuje "The Voice Senior". Zasady będą zbliżone do innych edycji show. Jury, tym razem w składzie: Maryla Rodowicz, Piasek i Marek Piekarczyk, wybierze uczestników do swoich drużyn podczas tzw. przesłuchań w ciemno. Potem wokaliści będą walczyć ze sobą w kolejnych etapach.

Plotki o "The Voice Senior" pojawiły się kilka miesięcy temu. Już wtedy wiele osób zastanawiało się, kogo zobaczymy w roli prowadzącego. Pewnym wyborem była Barbara Kurdej-Szatan. Przypomnijmy, że aktorka jest już gospodynią trzech programów TVP: "The Voice", "The Voice Kids", a od tej wiosny także "Dance, Dance, Dance". 

Marta Manowska w "The Voice Senior"?

Jak donosi "Super Express" show ma poprowadzić jednak Marta Manowska. Prezenterka zaskarbiła sobie ogromną sympatię widzów dzięki programom "Rolnik szuka żony" oraz "Sanatorium miłości", w których również jest gospodynią. Co ciekawe, może ona liczyć na prawdziwie gwiazdorską stawkę. Manowska rzekomo zarobi w "The Voice Senior" aż pół miliona złotych!

Marta jest warta takich pieniędzy. Nie zapominajmy też, że jest kuszona ofertami z innych stacji i ktoś może ją zwyczajnie podkupić, tym bardziej że już kiedyś pracowała przy programach TVN - komentuje dla "SE" osoba zatrudniona w TVP.

W rozmowie z "Jastrząb Post" Marta Manowska wyznała jednak, że nic jej nie wiadomo o tym, jakoby miała poprowadzić kolejny program.

Nie znam planów. Nie zastanawiałam się nad tym, czy chciałabym go poprowadzić, ale bardzo się cieszę, że drugi taki program pojawia się na antenie. To jest ogromna radość. Myślę, że nie tylko dla osób starszych, ale też dla osób młodych - powiedziała.

Wychodzi więc na to, że wczorajsza informacja okazała się być jedynie niepotwierdzoną plotką. Chcielibyście, żeby to właśnie Manowska poprowadziła "The Voice Senior"?

Więcej o:
Komentarze (9)
Marta Manowska poprowadzi "The Voice Senior"? Tak twierdzi "SE". Ma też zarobić pół miliona złotych. Prezenterka komentuje
Zaloguj się
 • Gość: Pafnucy

  Oceniono 5 razy 3

  I na to TVP wydaje grube pieniądze z podatków polskich obywateli? Żałosne i straszne...

 • Gość: jdykldy

  Oceniono 6 razy 2

  kto ja maluje ze ma takie biale placki pod oczami????? masaaakra

 • Gość: Jj

  Oceniono 1 raz 1

  Nie!

 • Gość: Kk

  Oceniono 3 razy 1

  Już dość tej Manowskiej.....

 • Gość: gosc

  Oceniono 5 razy 1

  brzydka,kwadratowa twarz i rozlazle oczy

 • Gość: gosc

  Oceniono 3 razy 1

  bez photoshopa slabiutko.

 • Gość: gosc

  Oceniono 2 razy 0

  szkoda, że inni nie płacą tak dużo

 • Gość: kika

  Oceniono 6 razy -2

  Wolę Manowską niż Kurdej-Szatan, która z lodówki wyskakuje już teraz a z kibla zacznie wyskakiwać za chwilę...
  Swoją drogą bardzo fajny pomysł z Voicem dla seniorów, bo wydaje się, że seniorzy w Polce są trochę zepchnięci na drugi plan, wszędzie w koło wszystko dla młodych. Nawet "Modę na sukces" im zabrano ;)

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy -3

  Bardzo fajny pomysł na program 🤗

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX