Jacek Rozenek niedawno przeszedł udar. Tabloid donosi, że aktor czuje się już lepiej. Czy wróci do "Barw szczęścia"? Jest komentarz

Jacek Rozenek wraca do pełni sił. Przypomnijmy, że w maju aktor przeszedł udar. Jak donosi "Faktowi" osoba z produkcji "Barw szczęścia", Rozenek wkrótce pojawi się już na planie serialu.

W połowie maja Jacek Rozenekdoznał ciężkiego udaru mózgu. Aktor trafił do szpitala, a jego kariera stanęła pod znakiem zapytania. Dziś wiemy już, że jego stan zdrowia uległ znacznej poprawie. Co więcej, serialowy Artur już niebawem wróci na plan "Barw szczęścia".

Jacek Rozenek wraca do "Barw szczęścia"

Ostatnie tygodnie były bardzo trudne dla Jacka Rozenka. Na szczęście, mógł on liczyć na wsparcie swoich bliskich, w tym byłej żony i byłej partnerki, Roxy Gąski. Fanów aktora z pewnością ucieszą najnowsze doniesienia "Faktu". Tabloid poinformował, że udar nie był aż tak silny.

Jacek nie ma problemu z koordynacją ruchów. Na wózku wożony jest tylko do zabiegów. Nie ma żadnych uszkodzeń mózgu. Widzi i słyszy, bez problemu czyta i pisze, jest z nim normalny kontakt - wyjawia źródło.

Rozenek od kilku lat występuje w "Barwach Szczęścia", gdzie wciela się w postać Artura Chowańskiego. Ostatnio zdradził, że już przygotowuje się do pracy nad nowymi odcinkami serialu. Teraz jego powrót potwierdziła osoba z produkcji.

Jacek Rozenek wkrótce powróci na plan - mówi Karolina Baranowska.

Życzymy zdrowia!

Więcej o:
Komentarze (9)
Jacek Rozenek niedawno przeszedł udar. Tabloid donosi, że aktor czuje się już lepiej. Czy wróci do "Barw szczęścia"? Jest komentarz
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Jolka

  Oceniono 8 razy 8

  Jezu dajcie mu odpocząć i dojść do siebie...

 • Gość: Wojciech

  Oceniono 3 razy 3

  Niestety każdy udar pozostawia "ślady" mniejsze lub większe ( o ile się go przeżyje), ba może nawet zmienić osobowość, znam osoby, które mimo stosunkowo młodego wieku po udarze (przykre to, ale prawdziwe )lekko zdziecinniały, pamięć już nie taka, że nie wspomnę o skutkach fizycznych.

 • zawszedak111

  Oceniono 1 raz 1

  MŁ, jakie nazwisko ma Jacek? - "Jacek Rozenekdoznał"!?
  Byłam przekonana do tej chwili, że Rozenek!

 • Gość: Zbych

  0

  A gąska, gąska do domu. Gąska zatrzepotaĺa skrzydłami i odleciała.

 • Gość: Marianna

  Oceniono 2 razy 0

  Poczytajcie o nowennie pompejanskiej! Ona NAPRAWDE odmienia zycie :)

 • Gość: Marianna

  Oceniono 3 razy -1

  N o w e n n a P o m p e j a n s k a- Ona naprawde ratuje zycie <3

 • Gość: Jack

  Oceniono 1 raz -1

  Jego była żona obnosząca się Jego nazwiskiem,powinna Mu w tej chwili pomoc finansowo zarabiając na wszystkim! Człowiek po udarze,jakkolwiek w tej chwili się czuje-powinien odpocząć!!! To bardzo niebezpieczne

 • nanorobot

  Oceniono 5 razy -3

  "Nie ma żadnych uszkodzeń mózgu."

  Trudno uszkodzić coś, czego się nie ma ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX