Natalia Siwiec zabrała Mię do zoo. Fani grzmią: To jest dramat tych zwierząt! Gwiazda już się tłumaczy

Natalia Siwiec daje zły przykład innym? Modelka odniosła się do zarzutów.

Natalia Siwiec od prawie dwóch lat jest szczęśliwą matką. W sierpniu 2017 roku na świat przyszło jej pierwsze dziecko - córka Mia. Od tamtej pory Miss Euro 2012 regularnie chwali się na Instagramie zdjęciami swojej pociechy.

We wtorek modelka wrzuciła do sieci relację z rodzinnej wizyty w zoo. Nie zabrakło głosów, jakoby w ten sposób dawała zły przykład Mii. Szczególnie zniesmaczona była jedna z instamatek. Kobieta pokusiła się o wyjątkowo długi komentarz.

Instagram Natalii SiwiecInstagram Natalii Siwiec Instagram/nataliasiwiec.official

Na odpowiedź Siwiec nie trzeba było długo czekać. Celebrytka odpisała jej równie długim esejem. Zwróciła uwagę na to, że zoo różni się od cyrku oraz, że dzięki nim zagrożone gatunki zwierząt mogą uniknąć wybicia przez kłusowników.

Pewnie zwierzętom byłoby lepiej w naturze, ale to już nie jest ta natura, o której tak marzą obrońcy zwierząt. (...) W zoo wiele gatunków może się zachować i godziwie dożyć starości. A ludzie, którzy je odwiedzają zapewniają im godziwe życie. Oczywiście nic nie jest idealne, ale na pewno nie złe. Los zwierząt hodowanych na ubój czy zwierząt w cyrku to dopiero coś godnego litości i z tym należy walczyć - czytamy w jej komentarzu.

Zgadzacie się z nią?

Więcej o:
Komentarze (51)
Siwiec znów w ogniu krytyki. Poszło o wizytę w zoo. "To jest dramat tych zwierząt". Odpowiedziała długim esejem
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gosc

  Oceniono 53 razy 51

  oburzenie jakby nikt do zoo nie chodzil,psy w kojcach,swinie w zasranych chlewikach,kury w klatkach,krowy na lancuchach,bez przesady,kocham zwierzeta ,ale swiata nie zbawie,ona ma racje wiele gatunkow na wolnosci juz dawno by nie zyla,nikt im krzywdy nie robi

 • Gość: Mira

  Oceniono 41 razy 37

  Ludzie, niech rzuci kamieniem ten co nie był w zoo, lub ten który dziecka do zoo nie zabrał. Nie linczujcie zwiedzających skoro Wam tak na dobru tychże zwierząt zależy, a działajcie żeby poprawić im warunki życia. Nie znam dzieciaka który by nie marzył o wycieczce do Zoo.

 • Gość: Maddy

  Oceniono 35 razy 31

  Komuś się pomyliło zoo z cyrkiem. Albo ostatni raz by w zoo 50 lat temu.
  Nie wiem gdzie ci ludzie widzieli w dzisiejszych czasach w ogrodzie zoologicznym zwierzęta które "mogą przejść tylko kilka kroków" w "ciasnych klatkach". Chyba w Rosji. Albo jakimś "prywatnym zoo", z tych o których potem piszą w gazetach że horror i umieralnia.

  Nie mowie już o fakcie, że większość zwierząt w zoo jest urodzona w niewoli i nawet jakby je introdukować, nawet jakby sobie poradziły na wolności, to szybko padną ofiarą kłusowników.
  Albo ich naturalne środowisko zostało zniszczone i nie ma ich po prostu gdzie wypuścić.
  W ogrodach jest tez sporo zwierząt egzotycznych odebranych z nielegalnych hodowli lub z przemytu. Często są to gatunki zagrożone. Kiedy nie ma możliwości odwiezienia ich do kraju pochodzenia, zostają w zoo.
  Od dziesięcioleci nikt nie odławia dzikich zwierząt dla ogrodów zoologicznych. To nielegalne niemal na całym świecie.

 • alberto_srapovoli

  Oceniono 30 razy 28

  Patent polega na tym, ze te zwierzeta raczej od pokolen zyja i mnoza sie w zoo. Mozna je wypuscic i zdechna, bo nie upoluja albo nie znajda zarcia, albo same natychmiast zostana zarciem. Mozna tez uspic.

 • 13sw

  Oceniono 21 razy 17

  Co za głupota. Gdyby nie ogrody zoologiczne, liczne gatunki zwierząt już by wyginęły.

 • pis-klamie-inni-tez

  Oceniono 14 razy 10

  I Siwiec ma rację. W tej chwili zwierzęta w zoo w większości były urodzone w zoo i nie jest im tam źle. Wiele Zoo jest dużych ma olbrzymie wybiegi a zwierzęta są pełne radości bo nie były nigdy na wolności i nie jest to dla nich problem. Proponuję się wybrać do zoo w Dublinie lub Hamburgu i zobaczyć jak "strasznie" jest tym zwierzętom.

 • Gość: Izka

  Oceniono 10 razy 10

  Wszyscy byliśmy w zoo. Tak swoją drogą lepiej mieć jakąś sensowną pracę, niż zarabiać kosztem sprzedawania prywatności, a ludzie jeszcze powycierają się Twoim kosztem. Mieć albo być.................

 • Gość: Irka

  Oceniono 11 razy 5

  Cenię ludzi z charakterem , którzy nie chcą wybierać mniejszego zła. Zwierzęta powinny żyć na wolności to jest nadrzędne przesłanie i walka o naturę !!! Rzeczywistośc wygląda zupełnie inaczej, a jednak szacunek dla pana Dorocińskiego , który broni zagrożonych gatunków w naturze!!!! Podziw i szacunek!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX