Idolka nastolatek w nowej edycji "Tańca z Gwiazdami"? "Cudownie byłoby doświadczyć czegoś nowego"

Niedawno skończyła się 9. edycja "Tańca z Gwiazdami" a już padają pierwsze typy uczestników, którzy mogą pojawić się w kolejnej. Być może na parkiecie zobaczymy piosenkarkę Magdę Beredę.

17 maja odbył się finał kolejnej edycji "Tańca z Gwiazdami". Wygrała go Joanna Mazur, która pokonała youtubera Tomasza Gimpera Działowego. Mówi się o tym, że w nowym sezonie może pojawić się Karolina Małysz, czyli córka Adama Małysza. Teraz padło kolejne nazwisko.

"Taniec z Gwiazdami". Magda Bereda zatańczy w nowej edycji?

Udział w show poważnie rozważałaby Magda Bereda, która wypłynęła dzięki swoim nagraniom, które publikowała na YouTube. Swój kanał założyła w 2011 roku, który subskrybuje prawie 700 tys. osób. Nagrywa głównie covery, a największą sławę przyniosła jej przeróbka hitu "Despacito". Choć zamiast tańczyć woli śpiewać, to 21-latka nie wyklucza, że gdyby otrzymała propozycję wystąpienia w "Tańcu z Gwiazdami", przyjęłaby ją.

Byłam na jednej lekcji tańca i mimo tego, że uważam, że nie potrafię tańczyć, to poczułam mnóstwo pozytywnych emocji, które wywołały łzy szczęścia na mojej twarzy. To było coś magicznego, więc kto wie? Cudownie byłoby doświadczyć czegoś nowego, co również pozwoliłoby mi przełamać się i bardziej uwierzyć w siebie - mówi Magda w rozmowie z Party.pl.

Magda ma swoją filozofię życia. Chce pokazywać innym, że warto przełamywać swoje lęki i wierzyć w siebie. Na swoim blogu często zwraca się do swoich fanów, aby spełniali swoje marzenia i nigdy nie tracili nadziei na to, że osiągnął swoje cele.

Chcielibyście zobaczyć ją na parkiecie?

AW

Więcej o:
Komentarze (10)
Magda Bereda w nowej edycji "Tańca z Gwiazdami"? Idolka nastolatek: Cudownie byłoby doświadczyć czegoś nowego
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Cerrie35

  Oceniono 12 razy 10

  Szczyt żenady osiągnięty. Jak można nazywać gwiazdą jakąś youtuberkę. Świat zmierza do samozagłady. Im ludzie będą głupsi, tym łatwiej będzie nimi sterować. Im będą głupsi tym mniej ludzi będzie chciało się uczyć by wynaleź lek na raka. Wszyscy będą woleli mieć kanały na youtube. A przed śmiercią jedyne czym będą mogli się pochwalić, to ileś tam lajków w necie za pokazanie cycków. Ludzie niestety sami wybierają taki los. I nic na to nie poradzimy.

 • Gość: Jjj

  Oceniono 8 razy 8

  Przepraszam, a córka Małysza to jaka gwiazda?? We łbach wam się poprzewracało

 • Gość: C

  Oceniono 10 razy 8

  Nie rozumiem dzisiszego świata. Ta dziewczyna ma 600 tysięcy obserwujących, ale co ona robi poza selfie z założonym filtrem? Gra na czymś, śpiewa, maluje?

 • Gość: jola

  Oceniono 5 razy 5

  Pierwszy raz o dziewusze słyszę.

 • Gość: Ania

  Oceniono 6 razy 4

  Taniec z gwiazdami 'gwiazdy' to już są tancerze, bo uczestnicy niektórzy wcale nieznajomi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX