Co o Meghan Markle mówi jej odręczne pismo? "Pokazuje światu tylko to, co chce pokazać". Ekspert przeanalizował też Dianę i Kate

Meghan Markle, księżna Kate i księżna Diana znalazły się na celowniku grafologa. Okazuje się, że odręcznego pisma każdej z nich można wyczytać pewne cechy osobowości. Jakie?

Meghan Markle, księżna Kate i księżna Diana dzieli bardzo wiele różnic. Teraz okazuje się, że również ich pismo mówi o każdej z nich coś zupełnie innego. Przeanalizowała je sądowa biegła od pisma odręcznego, grafolog Shelia Lowe.

Co mówi o Meghan Markle, księżnej Kate i księżnej Dianie ich odręczne pismo?

Grafolog Shelia Lowe analizowała odręczne pismo trzech księżnych - Meghan Markle, księżnej Kate i księżnej Diany. O każdej z nich ma coś innego do powiedzenia, bowiem każda z nich ma inne cechy osobowości, które ujawnia ich pismo.

Pismo księżnej Kate i księżnej Diany - w przeciwieństwie do księżnej Meghan - łatwo jest analizować. Dostępnych jest wiele próbek, które mają tę przewagę nad pismem Meghan Markle, że są prawdziwe. W piśmie księżnej Kate dominuje prostota i siła, którą tak tłumaczy grafolog:

Pismo księżnej Kate jest elastyczne, odrobinę pochylone, proste i oryginalne. Wskazuje to na jej potrzebę harmonii i unikania konfliktów. W jej piśmie widać rytm, pochylenie do przodu wskazuje, że stara się omijać przeszkody i posługuje się zdrowym rozsądkiem, co widać w sposobie, w jaki łączy litery.

Pismo księżnej Diany wygląda zupełnie inaczej, niż Kate czy Meghan. Księżna Diana preferowała okrągłe literki, jej pismo było mniej czytelne i mniej "królewskie". Ekspertka odczytuje to w ten sposób:

Pismo Diany jest bardzo charakterystyczne. To duże, okrągłe, otwarte litery, co wskazuje na kobietę, która potrzebowała miłości, uwagi i akceptacji w znacznym stopniu. Podobnie jak Kate, jej litery są miękkie i okrągłe - co oznacza umiłowanie harmonii i spokoju. Rozszerzone horyzontalnie litery wskazują na potrzebę wolności.

A co z pismem Meghan Markle? Tu sprawa jest skomplikowana, bowiem Meghan pracowała przez pewien czas jako kaligraf. Jej pismo jest wystudiowane i widać, że nie jest do końca naturalne. Ale i z tym przypadkiem grafolog sobie poradziła:

Meghan swoim pismem sprawia wrażenie piękna, ideału i wyjątkowości, ale chowa w ten sposób niepewność. Widać dążenie do pełnej kontroli siebie i swoich emocji - niemałych! - Meghan pokazuje światu tylko to, co chce pokazać, co chce, żeby inni widzieli. I sprawia jej to przyjemność, jest to dla niej komfortowe, bo ona w pełni kontroluje to, co robi. W jej piśmie widać ozdobniki, które przyciągają uwagę, ale jednocześnie jej charakter pisma jest tak formalny, że umożliwia utrzymanie dystansu.

A co wy o tym myślicie? Czy "wróżenie" z pisma odręcznego księżnych ma jakikolwiek sens?

Więcej o:
Komentarze (53)
Co o Meghan Markle mówi jej odręczne pismo? "Pokazuje światu tylko to, co chce pokazać". Ekspert przeanalizował też Dianę i Kate
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: iii

  Oceniono 6 razy 4

  Pismo Meg jest przerażające.

 • Gość: uuu

  Oceniono 14 razy 4

  Nie wiem jakim prawem grafolog niedosc ze odczytal wg charakter, zalety i wady pan w dodatku je ujawniajac.Gdyby chodzilo o mnie pozwalabym taka grafolog do sadu. Nie podoba mi sie takie wscibstwo , nie maja prawa te panie bedace na swieczniku miec swoje mysli okropne.

 • Gość: Ciekawe ciekawe

  Oceniono 3 razy 3

  Apropo zdrad Williama, Kate owszem poprosiła go, żeby odizolował rywalkę i jej męża, ale jak tylko tamta się dowiedziała to zrobiła przeciek do prasy. Obecnie na wyspach dominuje teoria że to właśnie Rose była informatorką o całej sprawie. Jest bardzo ciekawy artykuł na ten temat, pisany prawdopodobnie z kimś z arystokratycznych kręgów - pełen różnych smaczków i zarazem świetny jako materiał poglądowy jak wszystko wygląda "za kulisami".

  wejdzcie na blog, nazywa się: royalfoibles (kropka) com, artykuł jest zatytułowany: Prince William's banished mistress? Można się z niego dowiedzieć jak bardzo zadzierają nosa arystokraci i że kilka panien z tego kręgu odrzuciło Williama jako potencjalnego męża bo...nie był wystarczająco dobry :) Podczas gdy plotkarskie strony napędzają ochy i achy na temat rodziny królewskiej, brytyjska arystokracja patrzy na nich z góry. Z artykułu można się też dowiedzieć jaką funkcję pełni mąż Rose i dlaczego (między innymi dlatego) William nie miał żadnej mocy żeby odsunąć jego i Rose od towarzystwa. Ogólnie polecam ten blog, jest w nim bardzo dużo faktów historycznych i opracowań na temat członkow rodzin królewskich.

 • Gość: Net

  Oceniono 3 razy 3

  Co to znaczy, że pismo jest pochylone do przodu ???

 • Gość: GdzieWesele.pl

  Oceniono 22 razy 2

  Meghan ma piękne pismo! <3

 • Gość: She is beautiful in & out

  Oceniono 11 razy 1

  Jeśli to jest pismo Meghan, to jest przepiękne. Co więcej, im bardziej inteligentna osoba tym ciekawsze ma pismo. Kiedyś w to nie wierzyłam, dziś wierze, ze tak jest.

 • Gość: Nicki

  0

  Księżna Meghan😉 ma tytuł już

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX