Roksana Węgiel ma problem ze szkołą. "Ciężko znaleźć na to czas". Zdradziła, kiedy się uczy

Roksana Węgiel to prawdziwy fenomen ostatnich miesięcy. Wokalistka wyznała ostatnio, że łączenie szkoły i kariery nie jest łatwe.

Roksana Węgiel, mimo młodego wieku, bardzo szybko awansowała do grona najpopularniejszych polskich gwiazd. W odróżnieniu od wielu znanych nazwisk w show-biznesie, 14-latka rzeczywiście może pochwalić się sukcesami na koncie. Przypomnijmy, że jej kariera wystartowała po tym, jak zwyciężyła w pierwszej edycji "The Voice Kids". Rok później święciła kolejny triumf, tym razem już na arenie międzynarodowej - kilka miesięcy temu wygrała Eurowizję dla dzieci.

Roksana Węgiel o szkole

Jak można się domyślać, życie Roksany Węgiel różni się od jej rówieśników. Koncerty, wywiady i nagrania dla telewizji to dla niej codzienność. Od września 14-latka rozpocznie naukę w liceum. Jak przyznała w wywiadzie dla "Faktu", nie zawsze ma czas, żeby chodzić do szkoły, jednak ma sposoby na nadrabianie zaległości.

Jest teraz ciężko znaleźć czas na chodzenie do szkoły. Staram się zawsze brać książki do auta albo busa i uczę się tam, bo nie mam innego wyjścia - zdradziła.

Ostatnio nastolatka wielokrotnie padała ofiarą hejtu. Internauci bezpodstawnie krytykowali jej rzekomo odważne stylizacje. Dostało się jej też za to, że odstawia edukację na drugi plan. Wygląda jednak na to, że pomimo braku czasu dziewczyna dba o to, żeby być na bieżąco z lekcjami.

Więcej o:
Komentarze (60)
Roksana Węgiel ma problem ze szkołą. "Ciężko znaleźć na to czas". Zdradziła, kiedy się uczy
Zaloguj się
 • Gość: przytomny

  Oceniono 18 razy 16

  Zrobili z dziecka pseudo gwiazdę.Jeszcze się tylko wytatuuje i kariera w telewizjach śniadaniowych,big braderach i podobnym chłamie,pewna.

 • byann

  Oceniono 9 razy 9

  Szkoła może tylko zaszkodzić w świecie debilnych celebrytów.

 • peryskopowy liopleurodon

  Oceniono 8 razy 6

  Zadbajcie rodzice o wykształcenie tego dziecka żeby nie uderzyła jej woda sodowa tak jak Wieniawie, której wszędzie pełno, nie dosyć że średnio urodziwa to jeszcze nie wiadomo z jakim wykształceniem zapewne żadnym

 • Gość: amp

  Oceniono 10 razy 6

  Wieniawa tez miala problemy z nauka i prosze jaka roz- gwiazda z niej wyrosla

 • Gość: lechu

  Oceniono 14 razy 6

  Rośnie kolejny pisi tłumok ? no cóż elektorat .

 • antymemo

  Oceniono 5 razy 5

  Otwieram lodówkę, a z niej też wyskakuje ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX