Gwiazdy "Pamiętników Wampirów" w Warszawie. "Dobry wieczór!". Mama Paula też przyjechała, a wycieczkę relacjonuje na Instagramie. Są i pierogi

Paul Wesley i Ian Somerhalder odwiedzili Warszawę. Ten pierwszy bywał już wcześniej w stolicy Polski.

Filmy z serii "Zmierzch" można kochać lub nienawidzić. Trzeba jednak przyznać, że zapoczątkowały one utrzymującą się przez wiele lat modę na wampiry. To właśnie na fali ich popularności amerykańska stacja The CW zdecydowała się na realizację serialu "Pamiętniki Wampirów". Mimo że od emisji ostatniego odcinka minęły już dwa laty, to wcielający się w główne role aktorzy nadal wzbudzają euforię wśród fanów na całym świecie.

Gwiazdy "Pamiętników Wampirów" w Warszawie

W miniony weekend w podwarszawskim Nadarzynie odbyła się kolejna już edycja Warsaw Comic Con. W dużym skrócie: jest to impreza, na której fani mogą spotkać się z gwiazdami swoich ulubionych seriali. Tym razem do stolicy przyjechali między innymi Paul Wesley i Ian Somerhalder - odtwórcy główny ról w serialu "Pamiętniki Wampirów".

Fani serialu z pewnością wiedzą, że Paul Wesley urodził się jako Paweł Tomasz Wasilewski. Aktor co prawda wychowywał się w USA, ale jego rodzice to Polacy z krwi i kości. Jego ostatnia wizyta w Warszawie nie była jego pierwszą. Aktor już wcześniej odwiedzał swoją rodzinę w Polsce. Tym razem także towarzyszyli mu jego rodzice - Agnieszka i Tomasz Wasilewski.

Na Instagramie serialowego Stefana pojawiło się zdjęcie z rodzinnej kolacji. Towarzyszył im Ian Somerhalder, który w "Pamiętnikach Wampirów" wcielał się w postać Damona Salvatore. Panowie wybrali jedną z knajpek w okolicach Starego Miasta.

Fani nie kryli ekscytacji.

Nie wierzę w to.
Kocham was.
Ach, uśmiecham się dzięki wam - czytamy w komentarzach.

Spotkaliście braci Salvatore w ten weekend?

Więcej o: