Joanna Krupa pochwaliła się nagraniem z badania USG. Wiemy też, czy wystąpi w nowym "Top Model"

Joanna Krupa już niedługo po raz pierwszy zostanie mamą. Póki co modelka na bieżąco relacjonuje swoją ciążę na Instagramie.

Mimo że mamy dopiero czerwiec, to śmiało można powiedzieć, że 2019 będzie w polskim show-biznesie rokiem ciąż i porodów. W ostatnich miesiącach urodziły między innymi Izabela Janachowska i i Sara Boruc, a już niedługo mamami zostaną także Ewa Farna i Agnieszka Sienkiewicz. Tydzień temu Joanna Krupa także ogłosiła, że spodziewa się dziecka.

Joanna Krupa jest w ciąży

Póki co modelka nie zdradziła ani płci dziecka, ani terminu porodu. Obserwując jej aktywność na Instagramie możemy jednak przypuszczać, że pochwali się tymi informacjami, kiedy tylko sama będzie wiedziała. 

Krupa na bieżąco relacjonuje w mediach społecznościowych przebieg ciąży. Pokazała już zdjęcie porannego brzuszka, a także pochwaliła się, jak ćwiczy na bieżni. Tym razem przyszedł czas na nagrania z badania USG.

W tym ważnym dniu Asi towarzyszyła jej młodsza siostra, Marta. Jeśli wierzyć dacie na monitorze ultrasonografu, badanie było wykonane prawie dwa miesiące temu, a konkretnie 10 kwietnia. Od tamtego czasu dziecka i ciążowy brzuszek znacznie urosły.

Więcej o:
Komentarze (24)
Joanna Krupa pochwaliła się nagraniem z badania USG. Wiemy też, czy wystąpi w nowym "Top Model"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Aleks89

  Oceniono 16 razy 8

  Jak można tak intymne nagrania z gabinetu ginekologicznego wystawiać na pokaz... Patrzę i nie wierzę... :(

 • Gość: GdzieWesele.pl

  Oceniono 4 razy 2

  Gratulujemy! <3

 • Gość: hallo

  Oceniono 6 razy 2

  Jedna urodziła teraz o drugiej w ciąży do zrzygania

 • Gość: viki

  Oceniono 1 raz 1

  a ultrasonografię też robiła? bo chciałbym zobaczyć jej dwunastnicę i kiszkę stolcową... ( a kto to jest?)

 • Gość: Viki

  Oceniono 5 razy 1

  Pani Joanno, proszę o zwrócenie uwagi na problem koszenia traw.Niejednokrotnie nie jest to konieczne ,nazbyt częste.Szkoda mi owadów szczególnie pszczół. W trawach tętni życie!! Dlaczego odbieramy to zwierzętom , różne kwiatki są pokarmem dla pszczół i innych owadów. Nie niszczmy tego błagam Was ludzie, nie koscie trawy jeśli nie trzeba ,dajcie żyć innym tak jak nam dano.Kwiatki są piękne, na prawdę podoba wam się skoszona trawa??

 • Gość: 6Yg

  Oceniono 9 razy 1

  Głupia urwa nagranie z porodu wstawi na ista i odznaczy klinikę żeby kasę dostać.

 • Gość: gosc

  Oceniono 8 razy 0

  a momentu zaplodnienia to nie laska pokazac?nie ladnie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX