Dominika Figurska komentuje przegrane wybory do Parlamentu Europejskiego. Obwinia swoich krytyków. "To zemsta"

Dominika Figurska nie dostała mandatu w wyborach do Parlamentu Europejskiego. W "Super Expressie" opowiedziała, co mogło na to wpłynąć.

Dominika Figurska od kilku lat jest zaangażowana w działalność polityczną. Aktorka, znana głównie z roli Ewy w "M jak Miłość", głośno popiera poglądy Prawa i Sprawiedliwości. W zeszłym roku zdobyła mandat radnej w Sejmiku Województwa Mazowieckiego, a teraz próbowała walczyć o miejsce w Parlamencie Europejskim. Niestety, nie udało się.

Dominika Figurska uważa, że to zemsta

Figurska udzieliła wywiadu w "Super Expressie", gdzie opowiedziała, dlaczego otrzymała zaledwie niecałe 13 tysięcy głosów. Jest pewna, że to wszystko przez złośliwe komentarze jej krytyków. Jak sama przyznała, wpłynęła też na to jej przeszłość i problemy małżeńskie, które jej wypomnieli.

To przykre... Tym bardziej, że dotyczą mojego życia prywatnego sprzed wielu lat. Ale tak naprawdę są zemstą za moje wystąpienia publiczne przeciw pornoskandalowi w jednym z polskich teatrów czy przeciw seksualizacji dzieci w szkołach. Przecież wszystko zaczęło się dzień po ogłoszeniu przeze mnie startu w wyborach - uważa.

Przypomnijmy, że aktorka zdradzała swojego męża. Przeszli poważny kryzys, jednak do siebie wrócili i jak zapewniają, są teraz bardzo szczęśliwi. Aktorka głośno podkreśla, że to dzięki Michałowi Chorosińskiemu i piątce ich dzieci ma siłę, dlatego jej hasło w kampanii brzmiało "Rodzina jest sercem Europy". Tym samym wywołała burzę, a oburzeni internauci ostro ją krytykowali i zarzucili jej hipokryzję. Więcej przeczytacie o tym TUTAJ. Ta nagonka medialna podważyła jej autorytet i przez to - jej zdaniem - ludzie się od niej odwrócili i nie oddali na nią głosu.

Zobacz też: Dominika Figurska startuje do PE. Jednak jej życiorys jest naprawdę ciekawy. Zdrada, promowanie wierności i chrześcijańskie bluzy 

AW

Więcej o:
Komentarze (175)
Dominika Figurska komentuje przegrane wybory. Uważa, że to zemsta ludzi za jej poglądy i zdradę
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Sawa

  Oceniono 195 razy 185

  Hipokrytka dziwi się, że nie udało jej się zamydlić ludziom oczu?

 • Gość: gość

  Oceniono 126 razy 120

  Niby taka świętoj**liwa, a belki w swoim oku nie widzi, tylko drzazgi u innych

 • dupajasi0

  Oceniono 112 razy 108

  No jasne, że to zemsta. Mądrych, którzy głupich nie wybierają. A teraz dodatkowo pani Dominice wyrosła konkurencja w postaci Zosi co pyszczy na waginosceptyków i pewnie się załapie na listę wyborczą pisiu. ;-)

 • krzywelustro

  Oceniono 99 razy 99

  Co nagrzeszyła, to jej, nikt jej już tego nie odbierze. Ale domagać się za to jeszcze nagrody od społeczeństwa, to już gruba przesada.

 • Gość: Mazowszanka

  Oceniono 104 razy 98

  Takie masz kobito poparcie wśród swoich. I tyle.

 • Gość: guy

  Oceniono 90 razy 80

  za grzechy się płaci jak wdać, nie odrobiłaś kobieto lekcji z religii jak widać!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX