Komentarze (272)
Borys Szyc zabrał głos po żenującym materiale w TVP. "Daleko mi do lewicy i prawicy". Odniósł się także do choroby alkoholowej
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • at-at-68

  Oceniono 9 razy 5

  Jednego tylko nie rozumiem...
  Dlaczego pani Kinga Rusin krzyczała "wstyd" przez cała ulicę?
  To zachowanie zbyt infantylne nawet jak na przedszkolaka.

 • qnqn

  Oceniono 5 razy 5

  Malta i Maltańczycy. Państwo wielkości 2/3 Warszawy z liczbą mieszkańców porównywalną z Lublinem. Najbardziej katolicki kraj jaki odwiedziłem. Religijność Maltańczyków odczuwa się na każdym kroku, a przy okazji Maltańczyk to najszczęśliwszy człowiek na ziemi. Maltańczyk to również najbardziej tolerancyjny człowiek na ziemi.
  Jestem agnostykiem, i wydawało mi się, że Malta będzie mnie denerwować tą religijnością, ale ja się po prostu w Malcie i Maltańczykach zakochałem :)

 • Gość: Lila

  Oceniono 11 razy 5

  Nie jestem ani za Po ani PiS ale tv PiS czyli TVP to jest hipokryzja level hard jak można tak dość nienawiść jak oni to ta Zofia opublikowała filmik żałosne to wszystko

 • rozterka47

  Oceniono 8 razy 4

  Ktos tu juz pisał , nie sztuka upaść , sztuka się podnieść . Wszystkim , ktorym się udało szacunek ode mnie.

  Z drugiej strony mamy wielu ludzi , którzy swojego moralnego upadku nie zauważają.
  Zatem życzę wielu polskim "chrześcijanom" , moralnie upadającemu kościołowi rzymskokatolickiemu i narodowej telewizji polskiej odnowy moralnej i powstania z upadku .
  naodowej

 • Jankowski Mirosław

  Oceniono 12 razy 4

  Ja tam w wypowiedzi Borysa nic nagannego nie widzę, powiedział jedynie co o tym sądzi i to wszystko. Najbardziej cenie u pana Szyca za to, że przyznał się do problemu alkoholowego i, że to zaakceptował a to już jest pierwszy krok do wyzdrowienia, przyznam, że ze mną było podobnie 4.5 lata temu

 • Gość: maslana

  Oceniono 10 razy 4

  Panie Borysie, wielki szacun. Niech się Pan nie martwi. Niech sobie pieski (przepraszam pieski) pisuarni skowyczą. O alkoholizmie w szeregach dojnej zmiany, można by godzinami. Ale po co gadać o szambie?

 • izarider

  Oceniono 8 razy 4

  Panie Borysie, dobrze Pan napisał. Więcej nie trzeba tłumaczyć.

 • bokaj

  Oceniono 8 razy 4

  Szacun, panie Borysie.
  Może i Pani Zosia z czasem dołączy do dojrzałych, kto wie?

 • teneas

  Oceniono 6 razy 4

  Marzy mi się sprywatyzowana TVP. Pieniądze na misję dzielone pomiędzy wszystkie stacje, w zależności od rzeczywistego czasu antenowego, który jest poświęcany na misję właśnie. Nie zgadzam się na płacenie za coś czego nie oglądam, tylko dlatego, że to coś istnieje i nazywa się "publiczna".

 • stach_79

  Oceniono 8 razy 4

  PISowcy są jak dzieci - prowadzeni przez karzełka, dziecko w rozumie, które tak jak małe dziecko chce non-stop zemsty i poniżenia przeciwników. Jaruś zapewne w szkole był nienawidzony.

 • poszukiwany

  Oceniono 8 razy 4

  TVPis powinna zająć się alkoholowymi wyczynami swych członków, reprezentantów do PE. Kruk pijana w sejmie, Karski po pijaku - na Malcie skazany przez sąd na ponad 10 000 Euro. I.t.d. Trzeba mieć jaja, żeby walczyć z chorobą alkoholową.

 • marek.usc

  Oceniono 10 razy 4

  To nie żądne TVP tylko była Republika i dawniejsze radio Maryja ... a swoja drogą to ostatnio czytałem że Republika boryka się z problemami finansowymi... heh swoje zrobili część ludzi poszła do TVP to teraz są niepotrzebni bo jest wiele większa tuba propagandowa :D

 • glinda53

  Oceniono 6 razy 4

  Panie B.Szyc kazdy ma prawo do choroby a ta pani KLepacka to zalosna "dzuma z cholera" :-))))))dolozyc jej towarzystwo wspolnej adoracji to "epidemia zdeformowan"
  Prosze odroznic bycie chorym a porownanie do choroby,z tej pierwszej mozna sie wygrzebac przy pomocy dobtych lekarzy i wsparcia od tego drugiego nie ma szans to zostaje az do smierci,choc u niektorych potrafi sie to zmienic.

 • opt

  Oceniono 16 razy 4

  Różnica taka ,że on wyleczył się z alkoholizmu, a pisiorki z homofobii i innych przpadłości nigdy się nie wyleczą. Jak widzę te same ujęcia w TV szkalujące , wyśmiewające, poniżające inne osoby , to mam odruchy wymiotne, np. wielokrotnie pokazywana była premier Kopacz z Merkel na lotnisku, gdy zgubiła orientację.

 • Gość: -a

  Oceniono 5 razy 3

  Dziwią mnie błędy językowe pana Szyca. Próbki: "wyprowadzam z błędu mych urażonych", "Mi daleko", "zachowanie wobec rodziny, którą filmowała bez ich zgody".

 • cichwoda

  Oceniono 3 razy 3

  miałem kolegę na statku, Ziutę (Józka), smacznie gotował, w kuchni zawsze porządek, nikt z załogi go nie wyśmiewał. Ale gościu nie latał z gołą důpą po ulicach oznajmiając wszystkim że pedałuje.

 • Gość: Wandal

  Oceniono 7 razy 3

  Panie Szyc ... to jest dość proste . Gdy pan balowal i robił z siebie zwierzaka , ktoś inny ciężko pracował , trenował i reprezentował Polskę z sukcesami !
  Osoba ta , podobnie jak pan ma prawo do swoich poglądów !!! No chyba, że ja nie rozumiem haseł równości , prawa człowieka do wolności słowa i poglądów !?
  W zasadzie to nie wiem o czym pan , że tak powiem ... pier...I ? Nie ogarniam tych co klaszczą w komentarzach !?
  Chce pan medal za walkę z nałogiem ? Może od pani Zofii ? To jest pana problem ! I powód bardziej do wstydu niż dumy ?! Że , taki bohater z pana ? Chyba są tysiące takich AA ? A ilu mistrzów świata ?

  Pokazał pan nie tylko pogardę ale też głupotę !

  I każdym słowem , wbrew temu co pan mówi, jest pan lewakiem - może nie mając świadomości tego faktu ?
  I jeżeli pan ma prawo głosu kocha wszystkich łącznie z tym plus po LGBT czyli z pedofilami , to jest to pana wybór i prawo .
  I takie samo prawo ma pani Zofia , która nie jest homofobem, bo nie boi się ludzi , jedynie nie akceptuje stylu życia niektórych ludzi i ich filozofii.

 • Gość: Leon

  Oceniono 7 razy 3

  Od kiedy mniejszość narzuca większości jak ma myśleć a P. Trzaskowski to niech swoje dzieci uczy bo to ja jako rodzic rozmawiam z moją córką. Narzucają, protestują, strajki nauczycieli itd... a ich dzieci do szkół prywatnych chodzą. P. Sikorski w tym biednym kraju płaci za studia w angli 35000 funtów za jednego i ma problem jak P. Szyc, ze TVP pokazała...od tego jest jak TVN tylko swoich w dobrym świetle stawia a brudy pod dywan zamiatają. Obrażacie Polaków, chrześcijan podpisujecie się pod protestami a oni nienawiść zasiewają i gardzą nami !!!

 • van Koski

  Oceniono 7 razy 3

  Tak trzymaj panie Borys Szyc cenie pana za odwagę o przyznaniu się do tej wstydliwej choroby, alkoholikiem się już zostaje do końca życia ale można być również alkoholikiem trzeźwym!!, też w moim przypadku do czasu kiedy nie uwierzyłem, że jeden kieliszek to jest dla mnie za dużo a 12 za mało to było ze mną kiepsko

 • rodak_z_perth

  Oceniono 7 razy 3

  @BorysSzyc - tak naprawdę jesteś osobą, którą należy podziwiać, której należy pogratulować, a przede wszystkim, która pomimo tak "zjaliwej" choroby potrafi z uśmiechem na twarzy żyć z dystansem do samego siebie.
  Niestety ale nie zrozumie Ciebie nikt, kto w życiu nie spotkał się z tą chorobą (osobiście czy w rodzinie).
  A co do TVPiS czy jak kto woli Kur-wizji - kto by się nimi przejmował?
  Oglądalność spada, długi rosną, a o wartości tzw "dziennikarzy" (ledwo mi to przeszło na klawiaturze) świadczy tylko i wyłącznie to jak głęboko trzymają palec w ......................... Jarosława Kaczyńskiego.

 • Gość: Dópa

  Oceniono 9 razy 3

  Lewacka gazetka chcąc dopi.erd.olić Klepackiej nazywa ją "byłą mistrzynią". Czy np. Małysza też nazwie "byłym mistrzem"? Pewnie to zależy od deklaracji wobec lgbt+.
  Małysz jest tak samo "byłym mistrzem" jak Klepacka - z 2007 roku, gamonie.
  Mówi się - jest mistrzem, mistrzynią w swojej konkurencji, swój tytuł zdobył, zdobyła w 2007 roku.
  Mistrzem się jest już na zawsze.

 • Gość: sazsa

  Oceniono 2 razy 2

  Burak Szyc to taki wioskowy głupek ,któremu wóda zlasowała mózg .

 • Gość: mik

  Oceniono 4 razy 2

  to ta dziennikarka zaatakowała Klepacką , ona ma ciągłe wpadki w studio takich pseudo dziennikarzy ma tvn są młode osoby nie konfliktowe ,a ten P Borys to też podobny

 • Gość: Leon

  Oceniono 4 razy 2

  Może teraz jeszcze koalicja myśli, ze najpierw obrażają ludzi a na jesieni powalczą o głosy ?!!! I skąd wiadomo kto na kogo głosował i skąd te tabelki, ze niewykształceni bo ja na liście wyborczej się nie podpisałem i wybory są anonimowe...RODO ?!!! Skąd te prognozy a swoją porażkę tłumacza głupotą ludzi, którzy już nie mogą na was patrzeć. Najpierw obrażać a potem liczyć na głos !!! Obłuda !!!

 • Gość: ap

  Oceniono 2 razy 2

  kultury nasza ''inteligencjo,,?

 • artley

  Oceniono 4 razy 2

  Yebac tvpy.

 • Gość: Brudy

  Oceniono 4 razy 2

  Z wielkim szacunkiem odnoszę się do tych, którzy ODWAŻĄ się krytycznie odnieść do ciemnogrodu, któremu kolor czarny i brunatny a nie tęczy odpowiada. Pozdrawiam Pana.

 • Jankowski Mirosław

  Oceniono 3 razy 1

  Skup się pan panie Borys na tym co dla pana aktualnie najważniejsze!!- czyli na trzeźwości nic inne nie jest ważne.

 • Gość: ateistaodurodzenia

  Oceniono 3 razy 1

  Pomalowanie na kolorowo Madonny - nic złego, kolorowy happening.
  Pomalowanie na kolorowo Schetyny - obrzydliwa mowa nienawiści.
  Wyzywanie Polaków od Januszy i Grażyn - słuszna krytyka.
  Wyzywanie Żydów od Icków i Srulków - obrzydliwy antysemityzm.
  Itd.

  Zaczynam być dumny że mieszkam w Polsce. Kraju, który jak samotna wyspa dzielnie opiera się fali żydolewactwa. Tak, Polacy są generalnie ciemni i prymitywni, a polski kościół katolicki jest instytucją tkwiącą w średniowieczu. Ale jak widać, takie wstecznictwo czasem się to przydaje.
  To, co wyprawia się obecnie w Europie, czyli promowanie pederastów, udawanie że Arabowie to wspaniali ludzie, albo idiotyczne ruchy feministyczne, to po prostu eksplozja najczystszej głupoty. I wtedy polski konserwatyzm jest ostoją normalności.

 • gadolinn

  Oceniono 3 razy 1

  u szyca to nie jest choroba alkoholowa, tylko naturalny stan alkoholowy

 • gadolinn

  Oceniono 3 razy 1

  ten szyc swoje zycie zmieni - OK. ale mowiac, zeby ta sportowka zmienila swoje zycie to juz naduzycie. takie zachowania sa typowe dla drobnych pijaczkow.

 • Gość: chlejtus

  Oceniono 3 razy 1

  Alkoholikiem jest się do końca szycia. Niedługo pęknie.

 • Gość: tadeusz

  Oceniono 3 razy 1

  Do wszystkich oświeconych przez wszelkich homosiów, zajmijcie się swoimi sprawami i d...
  Choroba alkoholowa to powód do dumy, zboczenia też? Świat staje na głowie, niedługo uznają, że bycie hetero jest zboczeniem. Trzymać tak dalej.

 • sprawazlewa

  Oceniono 5 razy 1

  TVPiS robi podobno serial o Terleckim. Życie Psa: używki (butapreny, tri i inne podobne), donos na ojca, "służba" dla społeczeństwa, lizanie tyłka Prezesowi itp. Bedzie hit!

 • granatowy tulipan pustynny

  Oceniono 7 razy 1

  Panie Borys nie lepiej skupić się na leczeniu problemu z którym pan aktualnie się mierzy??, masz Jedno proste zadanie nie sięgnąć po kieliszek to wszystko Nie zastanawiaj się na temat odmieńców ich zwolenników lub przeciwników Twoim zadaniem jest nie pić a to jest najważniejsze Nie tam jakieś pedalstwo

 • Gość: Uhaha

  Oceniono 3 razy 1

  Moja Babcia zawsze mówiła w takich sytuacjach,sralis mazgalis z dupes derewendes. Niech się kazdy zastanowi zanim obrazi drugą osobę państwo celebryci

 • 1111pln

  Oceniono 7 razy 1

  Brawo Borys...

 • mistermadmat

  Oceniono 5 razy 1

  Borys je bać i się nie bać !!!!!!!!!!!!! Olej kobietę konia co KLEPIE niewyparzonym jęzorem i TVPISS ....

 • Gość: Jz

  0

  Dno moralne

 • Gość: Jurko

  0

  "Choroba alkoholowa, to powód do dumy". A ja nie mam się czym poszczycić - nigdy nie miałem takiej choroby.

 • a.sz

  0

  Borys z drugim razem znacznie lepiej.
  Rusin za każdym razem fauluje.

 • Gość: h2o

  0

  koorwizja jako taka, podobnie jak jej szef, nie ma zdolności honorowej, a w związku z tym nie jest w stanie obrazić kogokolwiek

 • qudaq

  Oceniono 2 razy 0

  Jeden z licznych moich ulubionych aktorów. I kolejny, ktory zawodzi, wchodząc do polityki. To taka choroba z Peerelu, tylke, że wtedy dawała szanse na jakieś ogony w filmach na Zachodzie i popularnośćw kraju. Dziś wchodzenie do plityki, bez względu, po czyjej stronie, zniecheca.Powstaje wątpliwość, czy ten aktor jest spełniony w swoim życiu? Warto, aby pragnący zaistnieć politycznie wzięli przyklad z Andrzeja Seweryna. Bliski polityki od lat, potrafi zachować dystans i wyważone opinie. Jednak przy tym jakie doświadczenie.

 • boshary

  Oceniono 4 razy 0

  Panie Borysie jak widać Pańska choroba jest uleczalne , tej pani choroba niestety nie.

 • Gość: Jolanta Czubak

  Oceniono 4 razy 0

  Brawo 👏 Szyc.!

 • topiramax

  Oceniono 2 razy 0

  Najlepszy jest tytuł" Szyc wypomina Szycowi" . Halo Houston, jest tam ktoś przytomny?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX