Jacek Rozenek miał udar. Roksana G±ska wzięła urlop, żeby się nim opiekować. "Codziennie zagl±da do szpitala"

Jacek Rozenek po udarze przebywa w szpitalu. W tym bardzo trudnym okresie wspiera go nie tylko była żona, Małgorzata Rozenek, ale również była partnerka, Roksana G±ska. Ta druga wzięła nawet urlop, żeby móc wspierać chorego.

Jacek Rozenek ma przed sob± teraz bardzo trudne tygodnie rehabilitacji. Aktor dwa tygodnie temu trafił do szpitala z druzgoc±c± diagnoz± - rozległy udar mózgu. Choć stan zdrowia aktora poprawia się, czeka go intensywna rehabilitacja i powolny powrót do zdrowia. Jacka Rozenka wspieraj± nie tylko dzieci, ale również była żona - Małgorzata Rozenek - i była parnerka, Roksana G±ska.

Roksana G±ska wzięła urlop, żeby pomóc Jackowi Rozenkowi

Jak informuje "Fakt", Roksana G±ska o udarze dowiedziała się po tygodniu, ale od razu ruszyła ze wsparciem dla byłego partnera. Choć Jacek Rozenek i Roksana G±ska rozstali się pięć miesięcy temu, pozostawali ze sob± w przyjaznych stosunkach. Kobieta wzięła nawet urlop na pewien czas, żeby pomóc Jackowi Rozenkowi.

Wzięła sobie nawet wolne w pracy, by zaj±ć się Jackiem. Jest w stałym kontakcie z jego najstarszym synem Adrianem i codziennie zagl±da do szpitala - mówi informatorka "Faktu".

Z tego co wiemy, Roksana G±ska pracuje jako influencerka na Instagramie.

Jacek Rozenek miał rozległy udar

Przypomnijmy - na pocz±tku tygodnia dowiedzieli¶my się, że Jacek Rozenek przeszedł rozległy udar mózgu. 50-letniego aktora czeka długa rehabilitacja, wszystkie jego występy, nagrania i szkolenia zostały odwołane.

Pocz±tkowe doniesienia było bardzo złe - Jacek Rozenek miał być czę¶ciowo sparaliżowany, nast±piła u niego utrata mowy. Na szczę¶cie informacje z ostatnich godzin s± nieco bardziej optymistyczne.

Trzymamy kciuki za jego powrót do zdrowia!

Więcej o:
Komentarze (35)
Jacek Rozenek przebywa w szpitalu. Roksana G±ska wzięła wolne, żeby się nim opiekować
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
 • Gość: rew

  Oceniono 21 razy 17

  Wzieła urlop. tak wła¶nie czeo¶ mi brakowało na wylotówce z Warszawy.

 • Gość: ??

  Oceniono 17 razy 15

  Kurffa... "Wzięła urlop" i "Pracuje jako influenza na Insta" - może mi kto¶ wytłumaczyć ten oksymoron??

 • Gość: Pioter.

  Oceniono 12 razy 10

  Cytat z tre¶ci: "Z tego co wiemy, Roksana G±ska pracuje jako influencerka na Instagramie."
  Ludzie, proszę, nie piszcie takich bzdur!

 • Gość: An

  Oceniono 11 razy 9

  Byłe żony,byłe partnerki,dzieci wychowywane przez obcego go¶cia,teraz problem kto ma się opiekować. Jednak pięknie jest przeżyć życie z jedn± kochana osoba,razem wychowac dzieci razem się starzec, wspierać w chorobie. Szkoda,że taki model rodziny odchodzi do lamusa....

 • Gość: Y

  Oceniono 8 razy 8

  Urlop od robienia lodów, przebierania się w markowe szmatki i wsrrzykiwania botoksu...prawda taka, że on był jej jedynie potrzebny, jako furtka do show bizu i o tym ¶wiadczy każde jej zdjęcie. Popytajcie skad w wieku 20 lat miała kilkadziesi±t tysięcy na operacje plastyczne. Na bank nie roznosiła gazetek, ani nie zbierała truskawek w polu.

 • kemotkemot

  Oceniono 8 razy 8

  wziela urlop od czego? Wstawiania fotek z dziubkiem na istangramie czy dojenia z kasy innych facetow?

 • Gość: stary pierdziel

  Oceniono 9 razy 7

  Tak się zastanawiam o czym my¶li 50-latek, ł±cz±c się z o połowę młodsz± dziewczyn±? Rozumiem podryw i bzykano, ale układnie sobie życia? 25-latka za która ogl±da się większo¶ć facetów, będzie bierna wobec zalotów i wierna "półstarcowi"? Nie buzuj± w niej hormony, nie kręc± młodzi, ładni, jędrni faceci? Dajcie spokój, b±dĽmy doro¶li.
  Żeby nie było, sam jestem facetem grubo po 40-tce.

 • Gość: Dzies

  Oceniono 7 razy 7

  Ojojoj to nie będziemy jej zdjęć widzieć na insta, bo ma urlop. Ile wytzyma na tym urlopie?

 • j-a-ga

  Oceniono 7 razy 5

  Wzieła urlop. Ojej.....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX