Jacek Rozenek miał udar. Roksana Gąska wzięła urlop, żeby się nim opiekować. "Codziennie zagląda do szpitala"

Jacek Rozenek po udarze przebywa w szpitalu. W tym bardzo trudnym okresie wspiera go nie tylko była żona, Małgorzata Rozenek, ale również była partnerka, Roksana Gąska. Ta druga wzięła nawet urlop, żeby móc wspierać chorego.

Jacek Rozenek ma przed sobą teraz bardzo trudne tygodnie rehabilitacji. Aktor dwa tygodnie temu trafił do szpitala z druzgocącą diagnozą - rozległy udar mózgu. Choć stan zdrowia aktora poprawia się, czeka go intensywna rehabilitacja i powolny powrót do zdrowia. Jacka Rozenka wspierają nie tylko dzieci, ale również była żona - Małgorzata Rozenek - i była parnerka, Roksana Gąska.

Roksana Gąska wzięła urlop, żeby pomóc Jackowi Rozenkowi

Jak informuje "Fakt", Roksana Gąska o udarze dowiedziała się po tygodniu, ale od razu ruszyła ze wsparciem dla byłego partnera. Choć Jacek Rozenek i Roksana Gąska rozstali się pięć miesięcy temu, pozostawali ze sobą w przyjaznych stosunkach. Kobieta wzięła nawet urlop na pewien czas, żeby pomóc Jackowi Rozenkowi.

Wzięła sobie nawet wolne w pracy, by zająć się Jackiem. Jest w stałym kontakcie z jego najstarszym synem Adrianem i codziennie zagląda do szpitala - mówi informatorka "Faktu".

Z tego co wiemy, Roksana Gąska pracuje jako influencerka na Instagramie.

Jacek Rozenek miał rozległy udar

Przypomnijmy - na początku tygodnia dowiedzieliśmy się, że Jacek Rozenek przeszedł rozległy udar mózgu. 50-letniego aktora czeka długa rehabilitacja, wszystkie jego występy, nagrania i szkolenia zostały odwołane.

Początkowe doniesienia było bardzo złe - Jacek Rozenek miał być częściowo sparaliżowany, nastąpiła u niego utrata mowy. Na szczęście informacje z ostatnich godzin są nieco bardziej optymistyczne.

Trzymamy kciuki za jego powrót do zdrowia!

Więcej o:
Komentarze (35)
Jacek Rozenek przebywa w szpitalu. Roksana Gąska wzięła wolne, żeby się nim opiekować
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: rew

  Oceniono 21 razy 17

  Wzieła urlop. tak właśnie czeoś mi brakowało na wylotówce z Warszawy.

 • Gość: ??

  Oceniono 17 razy 15

  Kurffa... "Wzięła urlop" i "Pracuje jako influenza na Insta" - może mi ktoś wytłumaczyć ten oksymoron??

 • Gość: Pioter.

  Oceniono 12 razy 10

  Cytat z treści: "Z tego co wiemy, Roksana Gąska pracuje jako influencerka na Instagramie."
  Ludzie, proszę, nie piszcie takich bzdur!

 • Gość: An

  Oceniono 11 razy 9

  Byłe żony,byłe partnerki,dzieci wychowywane przez obcego gościa,teraz problem kto ma się opiekować. Jednak pięknie jest przeżyć życie z jedną kochana osoba,razem wychowac dzieci razem się starzec, wspierać w chorobie. Szkoda,że taki model rodziny odchodzi do lamusa....

 • Gość: Y

  Oceniono 8 razy 8

  Urlop od robienia lodów, przebierania się w markowe szmatki i wsrrzykiwania botoksu...prawda taka, że on był jej jedynie potrzebny, jako furtka do show bizu i o tym świadczy każde jej zdjęcie. Popytajcie skad w wieku 20 lat miała kilkadziesiąt tysięcy na operacje plastyczne. Na bank nie roznosiła gazetek, ani nie zbierała truskawek w polu.

 • kemotkemot

  Oceniono 8 razy 8

  wziela urlop od czego? Wstawiania fotek z dziubkiem na istangramie czy dojenia z kasy innych facetow?

 • Gość: stary pierdziel

  Oceniono 9 razy 7

  Tak się zastanawiam o czym myśli 50-latek, łącząc się z o połowę młodszą dziewczyną? Rozumiem podryw i bzykano, ale układnie sobie życia? 25-latka za która ogląda się większość facetów, będzie bierna wobec zalotów i wierna "półstarcowi"? Nie buzują w niej hormony, nie kręcą młodzi, ładni, jędrni faceci? Dajcie spokój, bądźmy dorośli.
  Żeby nie było, sam jestem facetem grubo po 40-tce.

 • Gość: Dzies

  Oceniono 7 razy 7

  Ojojoj to nie będziemy jej zdjęć widzieć na insta, bo ma urlop. Ile wytzyma na tym urlopie?

 • j-a-ga

  Oceniono 7 razy 5

  Wzieła urlop. Ojej.....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX