Ashton Kutcher spóźnił się na randkę. Kiedy przyszedł, kobieta już nie żyła. Zeznania aktora w przerażającej sprawie "Rzeźnika z Hollywood"

Ashton Kutcher jest jednym z ponad 100 świadków w głośnym procesie seryjnego mordercy z Hollywood. "Rzeźnik z Hollywood" zamordował m.in. dziewczynę, z którą aktor miał iść na randkę.

Ashton Kutcher w 2001 roku był u szczytu swojej kariery. Po jednej z imprez w domu znajomej umówił się na randkę z Ashley Ellerin. Kiedy po nią przyszedł (spóźniony), drzwi były zamknięte i wydawało się, że nikogo nie ma w domu. Ashley leżała już wtedy dźgnięta 47 razy nożem, zaś plamy krwi na podłodze, które Kutcher widział przez okno, uznał za "rozlane wino".

Ashton Kutcher zeznaje przed sądem w sprawie morderstwa

Ashton Kutcher jest zaledwie jednym z ponad 100 świadków, zeznających w głośnym procesie "Rzeźnika z Hollywood". Michael Gargiulo zamordował dziewczynę, z którą Ashton Kutcher umówił się dzień wcześniej na randkę. Ashley była jego drugą znaną ofiarą - prócz niej Gargiulo zamordował jeszcze dwie kobiety, próbował też zabić jeszcze jedną, której udało się obronić.

W czasie procesu w środę Ashton Kutcher zeznawał, co widział na miejscu zbrodni. Kiedy przyszedł do domu Ashley, był już spóźniony dwie godziny - był luty, tego samego dnia trwało rozdanie Złotych Globów, które aktor oglądał wraz z koleżanką.

Zapukałem do drzwi, ale nikt nie otworzył. Zapukałem ponownie i znowu nic. Przypuszczałem, że wyszła na miasto, bo się spóźniłem i była na mnie zła. Próbowałem się później do niej dodzwonić, ale nikt nie odbierał - mówił Kutcher przed sądem.

Jeszcze zanim odjechał sprzed domu Ashley, zajrzał do środka. Na podłodze widać było plamy krwi, jednak Ashton Kutcher uznał je za rozlane wino. Jak tłumaczył, w domu Ashley często odbywały się imprezy, zatem plamy po winie nie dziwiły go.

Następnego dnia współlokatorka znalazło ciało Ashley z 47 ranami zadanymi nożem w okolice klatki piersiowej i głowy. Kiedy Kutcher o tym usłyszał od znajomych, od razu zgłosił się na policję - wiedział, że zostawił na drzwiach swoje odciski palców i bez wątpienia będzie łączony ze zbrodnią.

Sprawa "Rzeźnika z Hollywood"

"Rzeźnik z Hollywood" wpadł dopiero siedem lat później. W tym czasie zdążył zamordować jeszcze jedną kobietę i zaatakować kolejną, której udało się obronić.

Michael Gargiulo nie przyznaje się do żadnego z morderstw, które popełnił. Policja twierdzi za to, że ofiar najpewniej jest więcej niż trzy. Sam Gargiulo zeznawał, że "nawet gdyby zginęło 10 kobiet, to wcale nie oznacza, że on je zabił" - właśnie z powodu tych słów śledczy podejrzewają, że mężczyzna popełnił znacznie więcej morderstw.

Michael GargiuloMichael Gargiulo Archiwum LAPD

Gargiulo ma przeciwko sobie właściwie niezbite dowody - jego DNA znaleziono na miejscu zbrodni i u niedoszłej ofiary. Grozi mu kara śmierci.

Więcej o:
Komentarze (112)
Ashton Kutcher spóźnił się na randkę. Kiedy przyszedł, jego partnerka już nie żyła
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • izarider

  Oceniono 59 razy 15

  Ponad 90% wszystkich zbrodni dokonali mężczyźni... A kobiet jest więcej na świecie, więc chyba tłumaczyć nie trzeba, kto jest zwyrodnialcem z natury?

 • Gość: j-o-o-p

  Oceniono 12 razy 6

  A ja bym się dobrze przyjrzał Ashtonowi….gdyby trafił w ręce polskiej policji i dostał takie standardowy "w.p.i.e.r.d.o.l" na 'rozpytaniu" w komendzie to by się dodatkowo przyznał do zamordowania JFK w Dallas...

 • foolbuster12

  Oceniono 11 razy 5

  "Michael Gargiulo nie przyznaje się do żadnego z morderstw, które popełnił." Gazeta już wie, że popełnił!

  Nauczcie się nareszcie, głupi pismacy, kultury prawnej. Dopóki nie udowodnią mu przestępstwa, jest oskarżonym, ewentualnie podejrzanym. Przesądzanie o winie, tak jak to zrobił autor tej notatki, to przykład prawnego ciemniactwa.

 • Gość: korekta

  Oceniono 5 razy 5

  Co za b…c z niego! Umówił się na randkę, ale sobie radośnie z inną panną oglądał telewizję... I jeszcze był pewien, że kobieta, z którą się umówił, grzecznie czeka na pana Kutchera, kiedy się łaskawie zjawi... ;>>>

 • moszna666

  Oceniono 7 razy 3

  No właśnie nasz kochany Ashton od jednej koleżanki do drugiej koleżanki do trzeciej koleżanki same "koleżanki"...

 • dupajasi0

  Oceniono 15 razy 3

  Straszne. Grozi mu kara śmierci. A w naszym eurokołchozie nawet dożywocie jest uznawane za niehumanitarne. Jakby to dożywocie można było dostać za przejście dla pieszych na czerwonym a nie za jakieś niehumanitarne przestępstwo. ;-)

 • Gość: Piotrek

  Oceniono 2 razy 2

  Jakby się nie spóźnił ta dziewczyna by pewnie żyła. Nie wiedział nie winie go ale spóźnić się 2 godziny na randkę to niegrzeczne, bez szacunku

 • zaginiony_palik

  Oceniono 4 razy 2

  A dlaczego nie można komentować artykułu o zwyrolach islamskich którzy dwóm dziewczynom obcięli głowy w imię jakiegoś poje8anego boga

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX