Roksana Gąska rozstała się z Jackiem Rozenkiem. Teraz odwiedziła go w szpitalu. "Najważniejsze jest jego zdrowie i kondycja"

Jacek Rozenek i Roxi Gąska nie są już razem. Podobno rozstali się pięć miesięcy temu, ale nadal utrzymują przyjacielskie kontakty. W obliczu problemów zdrowotnych aktora celebrytka postanowiła zatroszczyć się o byłego partnera.

Jacek Rozenek od dwóch tygodni przebywa w jednym z warszawskich szpitali. Aktor trafił tam z powodu rozległego udaru mózgu. Jak podaje "Super Express", jego stan zdrowia początkowo był bardzo ciężki, jednak powoli się poprawia. Natomiast przyjaciółka rodziny zapewnia, że z każdym dniem Rozenek czuje się lepiej.

Byłam u Jacka w szpitalu. Jest coraz lepiej. Zaczyna wypowiadać pojedyncze słowa.

Jacek Rozenek i Roksana Gąska rozstali się

Aktor w trudnych chwilach może liczyć na wsparcie nie tylko najbliższych, ale i byłej żony Małgorzaty Rozenek-Majdan, która wraz z synami regularnie go odwiedza w szpitalu. Fani Jacka zaczęli się zastanawiać, czy taką samą troską obdarowuje go Roksana Gąska, jego partnerka. Na jej profilu na Instagramie pojawiło się dużo pytań w tej sprawie. Celebrytka ewidentnie się zdenerwowała i odpisała:

Ludzie co z Wami? Ogarnijcie się! Nie mam zamiaru rozmawiać z obcymi ludźmi na temat zdrowia Jacka! A tym bardziej wypowiadać się na tle publicznym, co robię w tej sytuacji. Żyjcie i dajcie żyć innym! - napisała Gąska.

Co ciekawe, następnego dnia Roksana faktycznie pojawiła się w szpitalu, w którym przebywa Jacek Rozenek. Moment, kiedy wchodziła na oddział, został uwieczniony na zdjęciach, które pojawiły się w jednym z tabloidów.

Jednak, jak donosi "Fakt", podobno para rozstała się pięć miesięcy temu. Z wypowiedzi Roksany wynika jednak, że nadal utrzymuje przyjacielskie kontakty z aktorem.

Odwiedzam go codziennie w szpitalu, pozostajemy w stałym kontakcie. Teraz najważniejsze jest zdrowie i kondycja Jacka. Jestem dobrej myśli – powiedziała roztrzęsiona Roksana Gąska.

Mamy nadzieję, że Jacek Rozenek szybko wróci do zdrowia. Mocno trzymamy kciuki!

JP

Więcej o:
Komentarze (140)
Roksana Gąska rozstała się z Jackiem Rozenkiem. Teraz odwiedziła go w szpitalu. "Najważniejsze jest jego zdrowie i kondycja"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • siwywaldi

  Oceniono 104 razy 98

  Mnie już samo imię i nazwisko brzmiące Roxana Gąska, rzuca na kolana.
  Nie żebym naigrawał się z nazwiska, ale jak słyszę w Polsce te wołania Olivierów, Brajanów, Allanów, Dżessik, Sandr czy Roxan, to ZWYCZAJNIE nie wyrabiam.... :-))

 • Gość: Don Peduardo

  Oceniono 83 razy 77

  On też pewnie się teraz dowiedział że już od pięciu miesięcy nie są razem...

 • sloncenadnami

  Oceniono 67 razy 63

  jak mężczyźni w pewnym wieku są naiwni, to się w głowie nie mieści...myślą, że młode, jędrne dziewczyny są z nimi, bo są tacy wspaniali...mój ex ma dziewczynę młodszą o 30 lat i chce się hajtać, bo ona naciska...ja mu oczywiście kibicuję, ale przecież jest jasne jak słońce, jak to się skończy...dziewczyna jest jeszcze studentką, ani grosza nie zarobiła, nie ma swojego mieszkania...a on jak ten dureń myśli, że ona go kocha...część mężczyzn chyba woli takie kobiety, które są od nich zależne...a ambitna, dobrze zarabiająca kobieta, z wysoką pozycją zawodową to zbyt duże wyzwanie

 • Mitch Stan

  Oceniono 63 razy 59

  Powiedz facet skąd Ty ja wziąłeś.
  To jest niesamowite jak facet może być głupi.
  Czym Ty -facet myślisz.
  Marcinkiewiczowi podaj rękę.
  Boże Ty widzisz i nie grzmisz.

 • Gość: dasd

  Oceniono 50 razy 44

  no tak, dofinansował, może coś przelewał, pojeździła i czas poszukać nowego sponsora, tym bardziej stary i chory jej nie potrzebny. AKCJA STANDARD

 • aria.pura

  Oceniono 45 razy 41

  Roksana Gąska, Zosia Ślotała, Kasia Gwizdała, Oliwier Janiak, Andżela, Eliza, Pola Monola - elity, autorytety i guru świeżo wzbogaconych.

 • Gość: Mateuszek Giappetto 500+

  Oceniono 40 razy 40

  Czt Roksana Gąska to jakaś nowa postać z bajki Świnka Pepa?

 • Gość: Koko

  Oceniono 29 razy 29

  Wydawałoby się,ze facet inteligentny,nie mogę tego zrozumieć...co on robił z taką dziewczyną....zal..

 • Gość: Ola

  Oceniono 28 razy 26

  Czasami twarz sama mówi o człowieku, ona potrzebuje lustra i pieniędzy. Jak się okazało, że człowiek szwankuje na zdrowiu zawineła sukienkę i szuka następnego który będzie ją utrzymywał. Musi to być ktoś starszy bo młodzi faceci mają dużo ładniejsze i naturalne dziewczyny do wyboru

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX