Borys Szyc ostro do Zofii Klepackiej. "Oddaj te medale i nie noś orła, bo przynosisz wstyd". Inne gwiazdy też bronią Rusin

Borys Szyc zabrał głos w sprawie afery między Zofią Klepacką a Kingą Rusin. Za dziennikarką wstawiły się też inne gwiazdy.

W ubiegłą niedzielę pod jednym z lokali wyborczych w Warszawie doszło do elektryzującego spotkania. Kinga Rusin zauważyła, że po drugiej stronie ulicy idzie Zofia Klepacka. Dziennikarka krzyknęła do sportsmenki: "Wstyd!". I to właśnie od tego zaczęła się medialna burza pomiędzy paniami. Więcej na ten temat możecie przeczytać TUTAJ.

Gwiazdy popierają Kingę Rusin

Zofia Klepacka nagrała nerwową wymianę zdań z dziennikarką TVN-u, a następnie opublikowała wideo na Facebooku. Pod filmikiem i na Instagramie Kingi pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których internauci są pod wrażeniem opanowania Rusin. Głos w tej sprawie zabrał również Borys Szyc. Aktor nie przebierał w słowach pod adresem windsurferki.

Jesteś żałosna dziewczynko. Oddaj te medale i nie noś orła bo przynosisz wstyd.

Borys SzycBorys Szyc screen Facebook

Inne gwiazdy również popierają postawę dziennikarki.

Kinga, dziękuję. Podpisuję się pod każdym słowem, jakie z taktem i opanowaniem wypowiedziałaś pod adresem tej pani - napisał Tomasz Ciachorowski.


 

Tomasz CiachorowskiTomasz Ciachorowski screen Instagram/kingarusin

Pani Kingo! Kocham Cię! Folołuję Cię z otwartymi ramionami za odwagę i postawę! - skomentował Qczaj.

QczajQczaj screen Instagram/kingarusin

Nie każdego stać na taką postawę. Gratuluję Ci, Kingo, opanowania - wsparła koleżankę Magda Mołek.

Magda MołekMagda Mołek screen Instagram/kingarusin

Brawo, Kinga! Nie ma przyzwolenia na takie ataki! Byłaś spokojna i kulturalna. Podziwiam! - napisała Beata Tadla.

Beata TadlaBeata Tadla screen Instagram/kingarusin

Gratulujemy Kindze Rusin opanowania!

JP

Więcej o:
Komentarze (917)
Borys Szyc ostro do Zofii Klepackiej. "Oddaj te medale i nie noś orła, bo przynosisz wstyd". Inne gwiazdy też wstawiły się za Kingą Rusin
Zaloguj się
 • Gość: Nateuszek Giappetto 500+

  Oceniono 382 razy 110

  Przede wszystkim za jej skandaliczną postawę (bo nie był to pojedyńczy wybryk) tylko ciąg zdarzeń którymi sie coraz bardziej chełpi powinni ją ukarać jej sponsorzy. Odcięta od kaski ęedzie cienko piszczała. No chyba, że będa ja sponsorowały "patriotyczne marki odzieżowe"

 • irmina57

  Oceniono 379 razy 101

  Kim jest pani Rusin, Tadla, Szyc czy Mołek?? To zwyczajni celebryci , którzy gardzą zwykłymi, szarymi ludźmi. Wszyscy razem i każdy z osobna niczego nie osiągnął oprócz popularności a to nie daje im prawa do gardzenia poglądami innych.Pani Rusin zaczepiła po chamsku panią Klepacką ( wrzeszcząc jak przekupka). Zero kultury, generalnie dla nie ZERO pani Rusin. Pani Klepacka przynosi sławę dla naszego kraju a co przynosi pan Szyc ??? Sławę alkoholika, miernego aktorzyny i takiego samego miernego ojca i partnera.Im ktoś jest bardziej mierny tym bardziej mu się wydaje, że ma prawo pouczać innych, no bo przecież jestem taka sławna/sławny. Kim jest pani Tadla ( byłą kochanką pogodynka ) i to ma dać tej pani prawo do pogardy innymi ?? A pani Mołek ?? Matka dwójki dzieci ( każde z innym ojcem ) i to daje prawo tej pani pouczać innych ?? Brak reakcji z naszej strony, przyzwalanie na zdziczałe zachowanie, wysłuchiwanie celebryckich wynurzeń ( często po dużej dawce alkoholu) i przyjmowanie jako coś wartościowego. To bardzo duży błąd z naszej strony ale teraz GŁOŚNO MÓWIMY DOSYĆ !!!!!
  NIE ZGADZAMY SIĘ NA WYMUSZANIE NA NAS POGLĄDÓW , NIEZGODNYCH Z NASZYMI ODCZUCIAMI I ŚWIATOPOGLĄDEM. TO NAM GWARANTUJE KONSTYTUCJA !!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: drugi sort

  Oceniono 348 razy 90

  Klepacka po prostacku się rozdarła, czym pięknie wpisuje się w obyczaje obecnej władzy. Pawłowicz tzw. profesor jest chyba dumna.

 • bzzbzzbzz

  Oceniono 272 razy 84

  wg Pani Klepackiej nie ma nic złego w promowaniu faszyzmu, komunizmu, rasizmu i tym podobnych poglądów ponieważ mamy wolność wypowiedzi ... ciekawe, ciekawe ...
  Ciekawe czy jeżeli koledzy w przedszkolu/szkole zaczęli segregować jej dzieci i z powodu np rudych włosów, odstających uszu itd wykluczyli ze społeczności (i robili to za przyzwoleniem nauczycieli) to też by była taka "pro-segregacyjna" ....

 • cramol

  Oceniono 214 razy 82

  Wszyscy bronią i gratulują postawy pani Rusin. OK. Pani Klepacka ma niepoprawne (obecnie) politycznie poglądy i nie boi się ich wygłaszać. OK. Jedna i druga Pani ma prawo do swobodnego wyrażania swoich poglądów (ponoć Konstytucja nam to gwarantuje). Ale, do kurzej nędzy, jeśli ktoś by się do Was darł na ulicy "Wstyd", obrażając Was tym samym przed wszystkimi dookoła, to nie unieślibyście się słusznym gniewem? Czy Pani Rusin nie mogła powiedzieć Pani Klepackiej tego, co miała Jej do powiedzenia w jakiś inny, bardziej kulturalny sposób, a nie drzeć się "Wstyd"???? No właśnie...

 • iwonakaluza

  Oceniono 187 razy 71

  W odróżnieniu od waszego światka " pseudo celebrytów" sportowcy muszą włożyć wiele pracy aby coś osiągnąć. A Wy macie się za coś ponad, coś lepszego. Każdy ma prawo do swoich poglądów i nie na miejscu było zachowanie Kingi Rusin.

 • terapia111

  Oceniono 195 razy 69

  Oj Borysie Borysie MichalaK: Rób to co potrafisz najlepiej: wzbogacaj monopol ... Ty autorytetem? W jakich kwestiach? Koniec świata jak by to ujął klasyk...

 • Gość: Ola

  Oceniono 258 razy 68

  Brawo!!!! To nie jest prawo do 'poglądów' WYKLUCZENIE innych osób bo nie podoba nam się z kim śpią!!!!!!!!!! To prowadzi do niszczenia ludziom życia bez żadnego powodu!!!!!! klepacka uważa się za kogoś lepszego Bo ma medale a nie ma w sobie PRZYZWOITOŚCI i elementarnego człowieczeństwa!!!!!!!! Kinga to odważna kobieta! Brawo!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX