Tales Cotta Soares zemdlał na wybiegu i zmarł. Znamy przyczynę śmierci młodego modela

Tales Cotta Soares zemdlał na wybiegu w Sao Paulo, a po przewiezieniu do szpitala zmarł. Wszystko wydarzyło się w kwietniu tego roku. Teraz znana jest przyczyna śmierci 26-latka.

Tales Cotta Soares zemdlał na wybiegu w czasie Sao Paulo Fashion Week. 26-latek przewrócił się nagle podczas prezentowania nowej kolekcji domu mody Ocksa. Wielu widzów pokazu do końca nie było pewnych, czy nie jest to element show - pozostali prezentujący ubrania modele szli dalej po wybiegu. Dopiero gdy z ust modela zaczęła wypływać piana, wezwano obsługę pokazu.

Tales Cotta Soares został przewieziony do szpitala nieprzytomny. Mimo podjętej reanimacji nie udało się go uratować. Teraz znana jest przyczyna śmierci 26-latka.

Jaka była przyczyna śmierci 26-letniego modela?

Śmierć 26-latka wstrząsnęła światem mody. Autopsja wykazała, że Soares zmarł z przyczyn naturalnych - początkowo podejrzewano przedawkowanie narkotyków. Jednak rodzina i znajomi modela stanowczo zaprzeczali tym plotkom. Mężczyzna był wegetarianinem, przestrzegał ścisłej diety i bardzo dbał o zdrowie, ćwiczył jogę i crossfit, nie cierpiał z powodu żadnych zaburzeń odżywiania, nie spożywał alkoholu i narkotyków.

Okazało się, że Soares cierpiał na niewykrytą wadę serca, która na wybiegu doprowadziła do obrzęku płuc, a to zaś spowodowało zastoinową niewydolność serca, w efekcie której model zmarł. Co gorsza, Tales Cotta Soares najpewniej nawet nie wiedział, że jest chory - wada była nie tylko niewykryta, lecz także nie dawała wcześniej żadnych objawów.

MAW

Więcej o:
Komentarze (86)
Tales Cotta Soares zemdlał na wybiegu i zmarł. Znamy przyczynę śmierci młodego modela
Zaloguj się
 • elenem

  Oceniono 57 razy 49

  Tak myślałam.
  A teraz wszyscy którzy bezpodstawnie opluwali tego człowieka powinni się walnąć w te puste łby ! Nikt do końca nie wie na co choruje i jak umrze.

 • Gość: Rychu

  Oceniono 29 razy 29

  Miał facet pecha , po prostu

 • Gość: zt

  Oceniono 21 razy 19

  pulmonary edema to nie odma tylko obrzęk płuc a to zupełnie co innego

 • Gość: A

  Oceniono 20 razy 16

  Straszne

 • n29a

  Oceniono 15 razy 15

  Nie zna człowiek dnia ani godziny... Jutro to mogę być ja. Ale przynajmniej ubrany będę porządnie - 50 pln "na sobie" staram się nie przekraczać.

 • vanlig

  Oceniono 19 razy 13

  Szkoda człowieka. Swoją drogą straszne te szmaty, które miał na sobie.

 • Gość: gosc

  Oceniono 16 razy 12

  nasze życie to jednak długotrwała choroba ktora zawsze konczy się smiercią -wczesniej lub pózniej ---ale ZAWSZE.

 • qurczak

  Oceniono 63 razy 11

  "Mężczyzna był wegetarianinem, przestrzegał ścisłej diety i bardzo dbał o zdrowie, ćwiczył jogę i crossfit, nie cierpiał z powodu żadnych zaburzeń odżywiania, nie spożywał alkoholu i narkotyków."
  I po co było się tak dręczyć?!

 • daniel80

  Oceniono 16 razy 10

  Szkoda chłopa. Ale gdybym ja musiał założyć takie wdzianko, to też serce mogłoby nie wytrzymać.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX