Meghan Markle i książę Harry planują drugie dziecko? Brytyjskie media nie mają wątpliwości. "Archie niebawem będzie miał rodzeństwo"

Czyżby Meghan Markle i książę Harry już planowali powiększenie rodziny? Według brytyjskich tabloidów to bardzo możliwe. Mówi się, że księżna Sussex będzie w drugiej ciąży na przełomie 2019 i 2020 roku.

Meghan Markle i książę Harry niedawno zostali rodzicami. 6 maja 2019 roku na świat przyszło ich pierwsze dziecko, syn Archie. I choć od tamtej pory nie minął jeszcze miesiąc, brytyjskie media już mówią o drugiej ciąży księżnej Sussex. 

Meghan Markle i książę Harry planują drugie dziecko? 

Jak donosi "Daily Mail", 37-letnia Meghan Markle nie będzie zbyt długo zwlekać z drugą ciążą. Powód? Chodzi o jej wiek. Jeśli książęca para rzeczywiście planuje powiększenie rodziny, to teraz jest na to najlepszy czas. Według bukmacherów księżna Sussex zajdzie w drugą ciążę jeszcze pod koniec tego roku. 

Co prawda Meghan i Harry dopiero co zostali rodzicami i są na początku drogi macierzyństwa i ojcostwa, ale jesteśmy przekonani, że Archie bardzo krótko będzie ich jedynym dzieckiem, niebawem może mieć rodzeństwo – donosi Daily Mail.

 Wierzycie w te doniesienia? 

DH

Więcej o:
Komentarze (51)
Meghan Markle w drugiej ciąży? Brytyjskie media nie mają wątpliwości. "Archie bardzo krótko będzie ich jedynym dzieckiem"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: tabloid

  Oceniono 29 razy 29

  tym razem na pewno będą bliźniaki, zdradziła "bliska znajoma księżnej"

 • Gość: Wiesia

  Oceniono 29 razy 29

  Boże, powinni zamknąć ten Daily mail za pisanie takich głupot :)

 • Gość: Gość

  Oceniono 21 razy 19

  A piszecie tak jakby już spodziewała się drugiego dziecka.

 • Gość: dax

  Oceniono 16 razy 12

  usłyszeli o 500+

 • niebieski_sfinks

  Oceniono 13 razy 11

  To musi być fajne, jak media planują twoją aktywność seksualną :-D

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 11

  Przestańcie takie brednie pisać.! Co wy opisujecie! Ta osoba co tak pisze niech pierd****e się w czoło, żeby rozumu nabrała!!!

 • brutalnaprawda

  Oceniono 13 razy 9

  Tam też wprowadzają 500+ ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX