Córki Magdaleny Adamowicz złożyły jej życzenia z okazji Dnia Matki. Za serce chwytają słowa, ale także i tło nagrania. Poruszające

Magdalena Adamowicz pochwaliła się nagraniem od swoich córek, które złożyły jej życzenia z okazji Dnia Matki. Rozczulające są nie tylko ich słowa, ale także i tło, a dokładniej portret Pawła Adamowicza, który widnieje tuż za nimi.

Magdalena Adamowicz po śmierci swojego męża, Pawła Adamowicza, samotnie wychowuje dwie córki: 9-letnią Teresę i 16-letnią Antoninę. Z okazji Dnia Matki dziewczyny postanowiły zrobić ukochanej mamie niespodziankę i przesłały jej nagranie z życzeniami. Laurka, jaką stworzyły, jest rozczulająca, ale tym razem uwagę zwraca też tło. 

Magdalena Adamowicz pochwaliła się życzeniami od córek

Na wspomnianym nagraniu słyszymy: 

Kochana mamo, z okazji Twojego święta życzymy Ci spełnienia marzeń. Kochamy Cię!

Piękne życzenia od serca, prawda? Ale spójrzcie na drugi plan. Nietrudno zauważyć, że dziewczyny swoje życzenia nagrały na tle zdjęcia Pawła Adamowicza, czyli ich taty, który zmarł 14 stycznia tego roku. Przypomnijmy tylko, że prezydent Gdańska został zaatakowany przez nożownika na scenie w trakcie finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mimo wielogodzinnej pracy lekarzy, nie udało się go uratować. Paweł Adamowicz odszedł więc już prawie pół roku temu. Jednak patrząc na nagranie Teresy i Antoniny, nie mamy wątpliwości, że w ich sercach pozostanie na zawsze.

DH

Więcej o:
Komentarze (66)
Córki Magdaleny Adamowicz złożyły jej życzenia z okazji Dnia Matki. Za serce chwytają słowa, ale także i tło nagrania. Poruszające
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Boos

  Oceniono 48 razy 32

  Nie rozumie jednego i chyba nigdy nie zrozumie. Po co składać życzenia na FB jak można podejść do mamy złożyć i przytulić.

 • i.l

  Oceniono 69 razy 23

  Jakoś mnie to nie przekonuje. Wdowa, która odkryła w sobie zwierzę polityczne. Roześmiane córcie, które życzenia składają na oczach świata z zabitym tatusiem w tle. Bardzo to wszystko niesmaczne i jakby zakłamane.

 • Gość: Kobieta

  Oceniono 13 razy 13

  Zenada. zyczenia na FB.? wtf?
  w Polsce jest kilka milionow matek, w tym wdów, i nikt nie robi takiefo medialnego cyrku jak one.
  a do PE sie dostala?
  bo w tydzien po smierci PA byla juz z Brukseli...

 • Gość: Gość

  Oceniono 28 razy 12

  A to gdzie Jej córki wyjechaly,ze osobiscie nie mogą złozyc życzen???

 • Gość: sdfs

  Oceniono 35 razy 9

  I to jest całe lweicowe robienie wielkiego halo z go..opierdu. a tu ktoś zęba wleczył, a tu psa uratował , pszczołę albo owcę. A tu ktoś życzenia złożył a to boso przebiegł zamarźniety staw... wszystko heroiczne, bohaterskie i niezłomne. I potem zdziwienie że człowiek mający rzeczywiste problemy czyta te pierdoły i wkur..iony głosuje na PIS

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 7

  To wydarzenie było tragiczne,szkoda,że Pani Adamowicz tak płynnie weszła w politykę i już Parlament. Europejski otworzył przed nią swoje podwoje,trochę to dziwne i zastanawiające,jak szybko się odnalazła po tragicznej śmierci męża

 • Gość: Gosc

  Oceniono 7 razy 7

  Zesrala sie bida i jeczy.Osobiscie nie mogly zlozyc mamie zyczen.Wszystko pod publike.Tatus w tle.Ja swojej mamie skladalem zyczenia osobiscie.Jechalem do niej ponad 100 km aby w tym dniu byc przy niej.Podobnie moje dzieci skladaja swojej mamie zyczenia osobiscie.Chce zaznaczyc ze dwoje z nich mieszka w Warszawie a jedna w Olsztynie,my natomiast na Slasku.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX