Taylor Swift niedługo skończy 30 lat. Dziennikarz spytał, czy z tego powodu planuje już dzieci. Jej odpowiedź zapamięta na długo

Taylor Swift jeszcze w tym roku skończy 30 lat. Jeden z dziennikarzy zapytał więc gwiazdę, czy z tego powodu planuje powiększyć swoją rodzinę. Jej odpowiedź mocna, ale w pełni się zgadzamy.

Taylor Swift mistrzynią ciętej riposty? Bez dwóch zdań. Dowodem na to jest ostatnia wymiana zdań między wokalistką, a dziennikarzem niemieckiej telewizji RTL. Z racji na to, że w grudniu tego roku Taylor skończy 30 lat, gwiazda została zapytana, czy planuje w takim razie zajść w ciążę. Odpowiedź gwiazdy daje do myślenia. 

Taylor Swift zapytana o dzieci. Jej reakcja w pełni uzasadniona

Dziennikarz zapytał Taylor, czy uważa, że 30. urodziny stanowią szczególny punkt w jej życiu, a co za tym idzie, czy z tego powodu chce powiększyć swoją rodzinę. Odpowiedź Taylor można uznać za mocną, ale także za w pełni uzasadnioną. 

Naprawdę nie sądzę, żeby mężczyznom zadawano takie pytania, kiedy kończą 30 lat, więc ja nie odpowiem - wyznała w kontrze Swift.

Naszym zdaniem - w punkt. Rzadko bowiem słyszy się w mediach, nawet i w polskim show-biznesie, aby ktoś dopytywał mężczyzn o to, czy planują dzieci, bo w końcu kończą już 30 lat. Częściej słyszymy takie pytania skierowane do kobiet. Powód? Trudno to stwierdzić, ale ostatnia wypowiedź w tym temacie Taylor jest trafna i brawa za to. 

A o tym, czy Taylor planuje dzieci czy też nie, najszybciej dowiemy się pewnie od niej samej, kiedy rzeczywiście będzie nam chciała to zakomunikować. 

DH

Więcej o:
Komentarze (35)
Taylor Swift niedługo skończy 30 lat. Dziennikarz spytał, czy z tego powodu planuje już dzieci. Jej odpowiedź zapamięta na długo
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Ola

  Oceniono 49 razy 45

  Dobrze powiedziała, ale wcale nie mocno. Pasowałoby jeszcze jakieś "a ch** ci do tego, gnoju" na przykład, bo inaczej te głupie pismaki się nie oduczą pchać nos w nieswoje sprawy.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 38 razy 36

  Jeśli kobieta nie ma dzieci to dziennikarze pytają kiedy dziecko. Jeśli ma już 1 to pytają kiedy kolejne. A jesli ma więcej to zaczynaja współczuć i oskarżać ze poleciało się na 500+ (oczywiście w Polsce). To jest chore

 • Gość: lol

  Oceniono 16 razy 14

  w sedno

 • Gość: gosc

  Oceniono 8 razy 4

  Dlaczego ludzie wciskaja nosy w nie swoje sprawy? Zeby pytany poczul sie skonfundowany, zawstydzony, ponizony? Co to kogo obchodzi? Dlaczego pyta sie o dzieci, a nie pyta sie o znajomosc jezykow, wykszalcenie, zawod? Te sprawy sa niewazne? Nie, sa wazne, ale pytajacy nie maja w tych obszarach zadnych osiagniec, a pytaniem o dzieci lubia czesto dokopac albo pocieszyc sie, ze inni nie maja lepiej.

 • dodosdontquack

  Oceniono 3 razy 3

  Zadna szanujaca sie kobieta nie ustawia sobie calego zycia pod dzieci, zeby potem wisiec na jakims biednym losiu, ktory ma na te rodzine terac od rana do nocy. Tak ciezko byc matka? Idzcie na caly dzien do roboty meza, i zobaczymy. Terror matki polki, ktorej wszystko wolno, bo rodzila.

 • Gość: Ulek

  Oceniono 1 raz 1

  Dziennikarz może pytać, ona może odpowiadać jak chce. Ludzkość nic nie straci, jeśli Taylor Swift nie będzie miała dzieci.

 • Gość: komentująca1

  Oceniono 1 raz 1

  30 urodziny nie oznaczają że czas założyć rodzinę. Jak nie ma partnera/męża to co, ma adoptować dziecko żeby dziennikarzom było lepiej? Głupota.

 • Gość: kobieta

  Oceniono 2 razy 0

  tak, a później płacz i zgrzytanie zębów jak zajść nie może po 30 w ciążę. Koleś może mieć 60 i mieć pierwsze dziecko i dlatego się mężczyzn nie pytają bo zawsze może :), no dobra, prawie zawsze :)

 • Gość: P.

  Oceniono 2 razy 0

  Dlaczego zadają takie pytanie? Bo jest to naturalne.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX