Była dziewczyna Królikowskiego i jego brat zostaną rodzicami. Mama aktora nie kryje radości. "Będę babcią i bardzo się cieszę"

Antek Królikowski już niedługo zostanie wujkiem. Brat aktora i jego dziewczyna spodziewają się dziecka.

Nie od dziś wiadomo, że show-biznes to mały świat. Szczególnie, kiedy tak jak Antek Królikowski ma się liczne rodzeństwo. Przypomnijmy, że aktor wychowywał się z dwoma młodszymi braćmi oraz dwiema młodszymi siostrami. Najstarszy syn Królikowskich ma za sobą wiele związków, jednak żaden z nich nie przetrwał próby czasu. Więcej szczęścia w miłości ma jego młodszy brat, Jan, który już niebawem zostanie ojcem. Jego wybranką jest... była dziewczyna Antka.

Joanna Jarmołowicz, bo to ona urodzi dziecko Jankowi Królikowskiemu, nie pierwszy raz zbliżyła się do aktorskiej rodziny. W 2015 roku dziewczyna była widywana na salonach w towarzystwie Antka Królikowskiego. Ich relacja była co prawda przelotna, jednak trzy lata później początkująca aktorka "na poważnie" związana się z młodszym bratem Antoniego.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska zostanie babcią

Mimo że o ślubie póki co cicho, to ich związek już niebawem wejdzie na kolejny, wyższy poziom. Zakochani zostaną bowiem rodzicami. W odróżnieniu od innych ciężarnych celebrytek Jarmołowicz nie bombarduje swoich obserwatorów selfie z brzuszkiem.

Swojego entuzjazmu nie kryje za to Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Aktorka marzyła o wnukach, jednak najstarszy syn nie robił jej nadziei na powiększenie rodziny.

Będę babcią i bardzo się cieszę. Gdy tylko się dowiedziałam, aż podskoczyłam z radości, bo już od dawna chciałam nią być. Paweł też się cieszy - zdradziła w rozmowie z "Faktem".

Myślicie, że Antek pójdzie w ślady młodszego brata i też założy rodzinę z Kasią Dąbrowską?

Więcej o:
Komentarze (26)
Antek Królikowski nie ma szczęścia w miłości, ale jego brat tak. Janek i była dziewczyna aktorka zostaną rodzicami
Zaloguj się
 • Gość: 6Y6y6

  Oceniono 11 razy 9

  Wszystko zostało w rodzinie.

 • Gość: gość

  Oceniono 26 razy 8

  niezły numer, można pożartować, że brat po bracie ją wziął, także wszystko zostaje w rodzinie, a głupia mamusia cieszy się z głupoty syniów.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 10 razy 6

  Czyli, że co? , że najpierw jeden grzmocil podczas gdy ten drugi oglądał film w salonie a teraz ten drugi ja wygrzmocil? Chore

 • Gość: gosc

  Oceniono 10 razy 6

  te geny u tych królikowskich to są tak wymieszane jak w pralce bębnowej ----nie wiadomo czyje co jest .

 • Gość: Ja.

  Oceniono 5 razy 5

  Kiedy ona sie wreszcie nauczy zeby nie komentowac zycia dzieci na lewo i prawo. Ile juz dziewczyn Antka wychwalala i co? W internecie nic nie ginie. A potem sie oburza ze ktos komentuje icb zycie. Nie wystawiac sie to nikt nie bedzie gadac, serio.

 • julia.gewitter

  Oceniono 6 razy 4

  Synowa przechodnia

 • qwerfvcxzasd

  Oceniono 10 razy 2

  Ona brzydka, brzydki on, a jaka...

 • Gość: zajac

  Oceniono 1 raz 1

  Jeszcze ile osobnikow plci meskiej jest u krolikow.
  Ona ma szanse na potomstwo z kazdym z nich, niech mamcia sie cieszy.
  Kroliki zawsze byly plodne.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX