Małgorzata Rozenek wspiera byłego męża. Jacek trafił do szpitala. Jego stan jest poważny

Jacek Rozenek przechodzi trudny czas. Niedawno pisaliśmy o chorobie jego byłej żony, teraz to on wylądował w szpitalu.

Jak donosi magazyn "Flesz", Jacek Rozenek od jakiegoś czasu boryka się z poważnymi problemami zdrowotnymi. W połowie maja jego stan był na tyle poważny, że trafił do szpitala, gdzie czeka go kilkumiesięczna rehabilitacja. Barbara Muzyka, menedżerka aktora, potwierdziła, że był on zmuszony odwołać nadchodzące występy, nagrania i szkolenia.

Małgorzata Rozenek-Majdan wspiera byłego męża

Przyczyny złego stanu zdrowia Jacka Rozenka są owiane tajemnicą, ale wiadomo, że może liczyć na wsparcie najbliższych, w tym byłej żony, Małgorzaty Rozenek-Majdan. Gwiazda regularnie odwiedza ojca swoich dzieci w szpitalu. Towarzyszą jej synowie i mąż. Rozenek-Majdan powstrzymuje się jednak od komentarzy.

Bardzo proszę o uszanowanie naszej obecnej sytuacji - powiedziała magazynowi "Flesz".

O problemach zdrowotnych Rozenka mówiło się jeszcze w kwietniu, kiedy to aktor poczuł się źle przed wejściem na scenę w Teatrze Kamienica. Emilian Kamiński, dyrektor placówki, zapewniał wtedy, że "sytuacja jest już opanowana". Wygląda jednak na to, że był mąż "Perfekcyjnej" nadal boryka się z tajemniczą chorobą.

Czytaj też: Jacek Rozenek przeszedł udar. Fani pytają, gdzie jest Roksana Gąska. Odpowiedziała > > >

Przypomnijmy, że wiosną u pierwszej żony Rozenka, Katarzyny Litwiniuk, zdiagnozowano raka z przerzutami do kości. W zbiórkę pieniędzy na jej leczenie zaangażowała się wtedy Małgorzata Rozenek-Majdan.

Więcej o:
Komentarze (81)
Małgorzata Rozenek wspiera byłego męża. Jacek trafił do szpitala. Jego stan jest poważny
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Rozala

  Oceniono 49 razy 39

  Ja także jestem po rozwodzie. Oboje z byłym mężem mamy nowe związki małżeńskie. Mimo rozpadu związku, jesteśmy w bardzo dobrej relacji. Pomagamy sobie nawzajem, a tym bardziej w chorobie któregokolwiek z nas, lub naszych małżonków. Co było, to było. Oddzieliliśmy to grubą kreską. Przecież kiedyś się kochaliśmy. I z tej miłości pojawił się na świecie nasz największy skarb, NASZ SYN. Dzisiaj już dorosły mężczyzna, zarazem ojciec a my dziadkowie. Nie można ciągle żyć nienawiścią czy żalem. Życie jest piękne i krótkie, tylko ludzie mściwi i złośliwi. Oczywiście nie wszyscy. Na szczęście.

 • Gość: una

  Oceniono 43 razy 39

  A Gąska imprezuje .

 • Gość: gość

  Oceniono 52 razy 20

  Może Małgosia jest trochę szurnięta ale to miła i dobra kobieta

 • Gość: gość

  Oceniono 27 razy 15

  Musi wyzdrowieć! Jest jedną z nielicznych osób na świecie, które wiedzą, ile lat naprawdę ma Małgorzata Rozenek!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX