Kaczorowska wyprawiła baby shower. Co za przyjęcie! Pokazała mnóstwo zdjęć, a na nich m.in. jej mama i teściowa

Agnieszka Kaczorowska już niebawem po raz pierwszy zostanie mamą. Tancerka uczciła zbliżający się poród imprezą baby shower.

Ubiegły rok przyniósł wiele zmian w życiu Agnieszki Kaczorowskiej. We wrześniu aktorka i tancerka poślubiła Macieja Pelę, a kilka miesięcy później, w Sylwestra, ogłosiła że para spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Przyszła mama szczegółowo relacjonuje na Instagramie przebieg ciąży i przygotowania do wychowywania dziecka. To właśnie z mediów społecznościowych wiemy, że w niedzielę Kaczorowska urządziła baby shower.

Tegoroczny Dzień Matki był szczególnie ważny dla Kaczorowskiej. Po raz pierwszy było to poniekąd i jej święto. Gwiazda "Klanu" już niebawem urodzi swoje pierwsze dziecko, córkę. Po założeniu parentingowego kanału na YouTube (i to już na samym początku ciąży!) oraz łóżkowej sesji zdjęciowej dla "Gali" przyszedł czas na świętowanie w gronie najbliższych.

Kaczorowska rodzi już niebawem

Mowa oczywiście o coraz popularniejszym, także w śród polskich gwiazd, baby shower. Przyjecie, którego głównym elementem jest obdarowywanie przyszłej mamy prezentami, odbyło się na świeżym powietrzu. Nie zabrakło różowych ozdób i słodkich przekąsek przyozdobionych  tym samym kolorem - symbolizowały one płeć dziecka.

Z Agnieszką świętowały: mama, teściowa oraz inne "bliskie jej kobiety". Na tę szczególną okazję wybrała zwiewną sukienkę w kwiaty i wiosenny wianek. Cała relacja z imprezy znalazła się na jej InstaStories.

Więcej o:
Komentarze (26)
Kaczorowska wyprawiła baby shower. Co za przyjęcie! Pokazała mnóstwo zdjęć, a na nich m.in. jej mama i teściowa
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: 5Tgggg

  Oceniono 18 razy 14

  No tak. Przecież dziecko jest po to żeby na nim zarabiać na fejsie.

 • Gość: Ona..

  Oceniono 3 razy 3

  Nie bójmy się tego powiedzieć głośno no ludzie.... To się nazywa zarabianie kasy. Jedni na ciąży inni na rozwodzie. Taki teraz świat żałosny. Nie liczą się uczucia tylko kasa kasa kasa.

 • Gość: Yyyyżena

  Oceniono 5 razy 3

  Co za żenada. Normalna matka cieszy się po cichu z mężem z nadchodzących narodzin dziecka a nie na cały świat chwali się brzuchem i wszystkim z nim związanym. Aż chyba współczuję temu dzieciątku ....

 • Gość: Monika

  Oceniono 13 razy 3

  STOPY DRAMAT I TE WIELKIE POKRZYWINE PALUCHY, NIE POKAZYWAĆ ! Lewandowska też stopy ma jak kajaki !

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Następny badziew, który przyszedł ze Stanów....widać że ona "hamerykańska" Kontraky cywilny też zawarła w plenerze... Oni też to uwielbiają.... Żenada taki sztuczny lans...

 • Gość: hhhhh

  Oceniono 2 razy 2

  Ona jest naprawdę natrętna i infantylna. Jeszcze nawet nie urodziła, a już pisze, że to wyjątkowy dzień mamy! Trochę samokrytyki...

 • a.k.traper

  Oceniono 2 razy 2

  A po co te baby showery? Ja z zoną cieszyliśmy się, rodzice także i czekaliśmy rozwiązania.

 • Gość: gość

  Oceniono 2 razy 2

  "w śród" - boskie... GW kupcie swoim "redaktorom" słowniki ortograficzne...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX