Komentarze (421)
Kinga Rusin zabrała głos po awanturze z Zofią Klepacką. Odpowiada: Reprezentuje nasz kraj, a kojarzy się z pogardą i nienawiścią dla ludzi
Zaloguj się lub komentuj jako gość
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • tralalumpek

  Oceniono 54 razy 10

  Podziwiam p.Kinge Rusin za cierpliwosc, za zelazne nerwy, za inteligencje emocjonalna.....a ta osoba nagrywajaca ...no niestety, nie mam jednego pozytywnego slowa wiec nie bede nic pisac

  I zeby nikogo osobiscie nie dotykac, wyjechalam z Polski 30 lat temu, pamietam ten kraj inaczej, pamietam ze byli tam ludzie rozni ale otwarci na swiat, z ogolnym dobrym wyksztalceniem, ....teraz, kiedy czytam polskie gazety, zastanawiam sie co sie z tym krajem stalo....

 • Gość: Ja

  Oceniono 16 razy 8

  Gdyby Rusin wczesniej nie odniosla sie do "homofobicznych" zachowan Klepackiej , to nigdy nie doszloby do takiej sytuacji. Kazdy ma prawo bronic swoich racji a Rusin zachowuje sie tak jakby miala patent na wszystko. Jest bardzo zadufana w sobie. Wiedza ogolna nie grzeszy a pozjadala wszystkie rozumy

 • Gość: gość

  Oceniono 24 razy 8

  Raczej nie jestem zwolenniczką stylu wypowiedzi i ostrości poglądów Pani Klepackiej. jednak Pani Rusin zapomniała chyba, że w Polsce mamy demokrację i wolność słowa... I Pani Klepacka ma prawo mieć inne poglądy niż Pani Rusin... Ma prawo je artykułować... My zaś nie musimy się z nimi zgadzać. Ale niekoniecznie musimy za kimś wołać "wstyd".

 • Gość: Weronika

  Oceniono 13 razy 7

  Tak , czy owak , ale procenty w głosowaniu mówią wyraźnie ile zboczeńców jest wśród głosujących ...

 • Gość: A gówno prawda

  Oceniono 27 razy 7

  Same LGTB na forum szczeka, wszyscy muszą mieć odchyły od normy bo wy takowe prezentujecie. Wszyscy mamy prawo do własnych poglądów i nie każdemu demoralizacja społeczeństwa musi się podobać. Wara od zdrowo myślących ludzi!!!!

 • Gość: Wesley

  Oceniono 10 razy 6

  Brawa dla broniącej normalności Mistrzyni olimpijskiej ! Oskarżenia o homofobie to element arsenału niszczenia kraju przez pasożytnicze środowiska miernot intelektualnych sponsorowanych przez antypolskie media . A Szyc to ms duży problem z mózgiem . Przestał pic i to mu się chwalić ,:-) ale dziury w mózgu szybko nie zatamuje :-(

 • Gość: Nikt

  Oceniono 26 razy 6

  Pani Kingi nie znoszę, niech spojrzy na swoje wypowiedzi np w Dzień Dobry z TVN, w każdej z nich widać jej sympatię dla pewnej opcji, więc po co ten jej durny wpis na instagramie? P. Kingo życzę Pani zięcia w spódnicy.....skoro Pani jest taka toleracyjna

 • Gość: mateoo20

  Oceniono 5 razy 5

  Zastanawiam się czemu niema mojego wczorajszego komentarza…? Dodaję go więc jeszcze raz
  Brawo Zofia! trzeba walczyć z taką narracją i chorym kreowaniem rzeczywistości i tylko jednej słusznej prawdy. Nie rozumiem czemu musi być tylko jeden nurt i pogląd na sprawy LGBT, a posiadanie własnej opinii na ten temat to nie demokracja i swobodne myślenie, a wypaczenie wg takich właśnie ludzi i stacji w której pracuje KR szerzącej "dyktaturę jednolitego myślenia" dla dobra nas wszystkich - zresztą jak za czasów komunizmu.

 • Gość: JakubW

  Oceniono 11 razy 5

  Myślę, że każdy powinien zajmować się w tym w czym jest najlepszy. Niech pani Kinga bije rekordy w obciąganiu bananów, a Zofia Klepacka w windsurfingu.

 • Gość: basia

  Oceniono 27 razy 5

  Niepotrzebnie zaczepiła p. Klepacką , p. Rusin . Nie rozumiem co to za dogadywanie sobie . Gdzie tu tolerancja ? A p. Klepacka odgryzła się jej w dosyć agresywny sposób i tego też nie pochwalam.

 • Gość: Tolerancja tylko jak sie zgadzasz z nami.

  Oceniono 4 razy 4

  haha. Rusin oskarza Klepacka ze jest nietolerancyjna wzgledem lgtb. A ja tu widze ze Rusin jest nietolerancyjna wzgledem osoby o odmiennym zdaniu. Doulbe standarts.

 • Gość: afsfg

  Oceniono 4 razy 4

  ale dlaczego WSYTD?????każdy ma prawo do swoich poglądów jeżeli pani Klepacka ma inne to ma takie prawo!!!dlaczego Rusin od razu atakuje ja publicznie i wola WSYD!!Wstyd to ty Rusinowa panienko ...Liberadzka dziewczynko...może nie każdy ma takie przekonania jak ty i nie każdy musi iść z tym TVNwskim meanstremem !!!!wiec zachowaj sobie dla siebie swoje poglądy i daj żyć innym ...wielka gwiazdo!!! nie atakuj ludzi publicznie !!

 • Gość: niezalezny

  Oceniono 4 razy 4

  jako obiektywny widz uważam że to co zrobiła pani kinga r. jest typową mową nienawiści i ograniczaniem wolności słowa, natomiast wywody innych celebrytów popierających p. kingę to zwykły hejt. ciekawe jaka byłaby narracja jeśli to zofia k. wykrzykiwała takie epitety w stronę p. kingi, pozostawiam wam to do przemyślenia...

 • Gość: Bogdan

  Oceniono 4 razy 4

  Niektórym ludziom wydaje się, że mogą wszystko. Teraz będą niszczyć osobę która ośmieliła się mieć inne zdanie. Bez kompleksów. Mistrzynię Świata lub Znaną
  Dziennikarkę. Na podstawie kilku minut ostrej wymiany zdań chcielibyście podważyć cały życiowy dorobek? Ręce opadają! Te komentarze pełne nienawiści! Jeśli wymagacie kultury to dlaczego w taki niekulturalny sposób niektórzy z was komentują tę sytuację?

 • Gość: Ewka

  Oceniono 10 razy 4

  Rusinowa zaczepiła i szukała zaczepki nie odwracajcie kota ogonem.

 • Gość: HD

  Oceniono 18 razy 4

  Wstyd!! Pani Klepacka ogromny wstyd!. W zupełności zgadzam się z Panią Kingą. Odrobinę klasy, kobieto. Ale chyba wymagam zbyt wiele.

 • Gość: ADAM 37 WAWA

  Oceniono 10 razy 4

  Dlaczego Pani Rusin prowokowała krzycząc do Pani Klepackiej z drugiej strony ulicy. Tak się zachowują chamy i pijaki .... nic wiecej.

 • sroq

  Oceniono 3 razy 3

  Nie znam Pani Klepackiej tą drugą kojarzę z TVNu ..... A Lgtb jest powoli jak ISIS, więc przynajmniej wiadomo kto ma Patriotyczne poglądy A kto jest w nurcie lewackim😎😜
  Masakra. Piękny kraj ino ludzie .....

 • Gość: ZenonMustafa

  Oceniono 3 razy 3

  A kim jest ta cała Rusin, że muszę o niej czytać. Jest jakąś znaną osobą, czymś zasłynęła? Nie znam.

 • Gość: 14

  Oceniono 3 razy 3

  Brawo pani Zofio. Trzeba walczyć z faszyzmem lgbt

 • Gość: what?

  Oceniono 3 razy 3

  Gdzie są granice LGBT+ ? co dalej ? Zoofile, Pedofile, Nekrofile, Legalizacja gwałtów? Tak mam fobie. Boje się o przyszłość swoich dzieci. Nigdy mi nie przeszkadzały różne stany świadomości w różnych ciałach Miłość jest miłością Respektuje to, ale wciskanie tego na siłę nie ma najmniejszego logicznego wytłumaczenia. Co do sporu Złote medale są złote medale. Te się nie załatwia jak ciepłą prace dziennikarską przez mamę a tatę :)

 • Gość: Viola

  Oceniono 11 razy 3

  Idiotce nie da się wytłumaczyć że jest głupia,musi do tego dorosnąć sama,a to rzadko się udaje. Wyniki sportowe często są rozbieżne z rozumem,za zwyczaj nie idą w parze.

 • Gość: m

  Oceniono 11 razy 3

  26 kwietnia 1986 - data dwóch katastrof: wybuchu w elektrowni w Czarnobylu i narodzin pewnej olimpijki.

 • Gość: Kinga B

  Oceniono 19 razy 3

  Pani Kingo gratuluje opanowania i klasy a Pani Klepacka powinna się zastanowić nad sobą bo to WSTYD przez duże W

 • stach_79

  Oceniono 13 razy 3

  Zacofane brzydkie babsko.

 • Gość: suweren

  Oceniono 17 razy 3

  Niestety zdolności fizyczne to nie to samo co intelektualne czego dowodem jest ta prymitywna paniusia !

 • Gość: Bibi&kot

  Oceniono 21 razy 3

  Nie mogę wyjść z podziwu nad zachowaniem Pani Klepackiej. Naprawde! Jakim trzeba byc czlowiekiem, żeby w tak chamski,wrecz napastliwy sposób atakować swojego adwersarza? Zamiast konstruktywnej rozmowy zakrzyczała Panią Rusin kwestionując jej dorobek zawodowy, ktory Pani Risin ma przecież niemały (patrząc obiektywnie bez sympatii czy antypatii), za to wrecz gloryfikując własne dokonania. Myślę,że ta pani wybrała rozwój mięśni zamiast rozwoju intelektualnego ; nawet nie zauważyła,ze filmik przez nią nagrany właśnie ją samą stawia w bardzo negatywnym świetle- jako osobę kłótliwą, konfliktową,napastliwą, arogancką, bez szacunku do drugiego człowieka i jego poglądów. Wstyd,Pani Klepacka. Dla Pani Rusin ogromny szacunek nie za poglądy,bo te są sprawą indywidualną,ale za sposób zachowania i kulturę słowa. Nie zniżyła sie Pani do poziomu Pani Klepackiej.

 • al48

  Oceniono 23 razy 3

  Pani Klepacka tylko i wyłącznie dała świadectwo jakim nie empatycznym jest człowiekiem.

 • Gość: Polak - Rodzina

  Oceniono 2 razy 2

  Czy Pani Kinga Rusin ma rację że każdy powinien mieć swobodę w wyrażaniu swoich poglądów.
  Proszę o odpowiedź co w przypadku pedofilów czy zoofilów, gwałcicieli, czy też innych zaburzeń skłaniających ludzi do przestępstw takich jak pobicia, zabójstwa itp.
  Idąc tokiem myślenia Pani Rusin to Pedofil powinien czuć się kochany i powinniśmy mu stworzyć warunki aby mógł wykorzystywać dzieci do uciech cielesnych i swoich zboczeń?
  Czy to jest Wasza nowoczesna Europa? Czy parcie celebryckie na szkło? Chyba zapomnieliście skąd jesteśmy na świecie? a mianowicie z rodziny która jest podstawą człowieczeństwa, matka i ojciec. Ile krzywd jest na świecie gdy rodzina jest rozbita, jak cierpi dziecko, brak mu wartości gdy zabraknie ojca, matki, brak mu miłości rodzicielskiej.
  Czy w rodzinie gejów i lesbijek gdy ktoś kupi dziecko to kogo uszczęśliwi? dziecko czy wyłącznie siebie i swoje skrzywienie? jak noworodek ma się temu przeciwstawić ? jak wyrazić swoje zdanie gdy dorosły decyduje za niego i sprzedaje jak za czasów niewolnictwa?

 • Gość: Bobi

  Oceniono 2 razy 2

  Jak zdobędzie jakiś medal Szyc to go może oddać a Rusin zaczęła awanturę i słusznie została skarcona bo kto się nie zgadza z lewactwem ten jest głupi tacy są tolerancyjni lewaki

 • Gość: iff

  Oceniono 4 razy 2

  Wszyscy podziwiacie Kingę Rusin za "cierpliwość" i "kulturę osobistą". Jak możecie nazywać kulturalnym osobę, która przez całą ulicę wywrzaskuje jakieś śmieszne oskarżenia w stronę drugiego człowieka, a uspokaja sie dopiero, kiedy zobaczy, że jest nagrywana? To dziennikarka, doskonale wie jak manipulować, żeby jej było na wierzchu.
  Możecie sę nie zgadzać z wypowiedziami Pani Klepackiej, ale to nie jest powód, żeby od razu stawać po stronie Rusin. Zastanowcie się jak wy byście zareagowali, gdyby ktoś was na środku ulicy sprowokował?

 • Gość: Xyz

  Oceniono 2 razy 2

  Niech się wstydzą Ci co popierają lgbt.

 • Gość: toro

  Oceniono 16 razy 2

  Po pierwsze. Pani Kinga Rusin jest starsza(choć nie widać różnicy wieku) od Pani Klepackiej wiec nie wypada tak odzywać się do starszej osoby,czyż nie ?!Po drugie.Mama oraz córka Pani Rusin nie życzyły sobie nagrywania a mimo to nagrywała Pani swoje wrzaski w tle pokazując jej rodzine,która nie chciała być na tym nagraniu! .I po trzecie.Pani Kinga odpowiadała Pani Klepackiej kulturalnie,bez emocji i rzeczowo.Pani Klepacka natomiast zachowywała się skandalicznie!I nie chodzi nawet o ton dyskusji tylko całokształt.Każdy ma prawo mieć swoje zdanie i głośno je mówić gdzie chce i kiedy chce oraz każdy ma prawo z tym zdaniem się nie zgadzać i również o tym mówić,ale po co tam tyle emocji Pani Zofio?Szczyci się Pani swoimi medalami a niestety przysłowiowa słoma wystaje Pani z butów

 • Gość: gosc

  Oceniono 16 razy 2

  Pani Klepacka jest bardzo głupia - przykro to mowic, ale wlasnie tak jest.Jest homofobem,nieedukowanym,prymitywnym,dala sie taka poznac juz wiele lat wczesniej. Powinna jedynie surfowac, ale nigdy nie otwierac ust. Zwlaszcza dlatego, ze jako glupiec nie rozumie ani tego, ze zachowuje sie niewlaciwie,ani tego, ze przynosi wstyd Polsce.

 • Gość: Doktore

  Oceniono 4 razy 2

  Wyspy części rowerowych

 • Gość: gość

  Oceniono 12 razy 2

  Nie od dziś wiadomo, że sportowcy inteligencją nie grzeszą. Dodatkowo po aroganckim i chamskim (tak, nie bójmy się powiedzieć wprost) zachowaniu Klepackiej, można dodać, że nie grzeszą również ani kulturą, ani ogładą. Mam w nosie medal w sporcie, szczególnie jeśli zawody wygrało "fartem" i nie do końca fair zachowaniem. Powinna oddać medal, bo właściwie niczym sensownym się nie zasłużyła. Klepacka - zegnij się w pół i całuj pierścienie biskupie, na łaskę Jarosława raczej nie licz, mu Twoje "poświęcenie" do niczego się nie przydało.

 • Gość: hbvjwreng

  Oceniono 18 razy 2

  Kinga Rusin jest dobrym przykładem tego, jak musimy się zachowywać!

 • stach_79

  Oceniono 16 razy 2

  Klepacka szla do niej tak agresywnym krokiem, ze myslalem ze pobije... to nazwisko chyba nie bez przyczyny - widac ze lubi konflikty.

 • gama01

  Oceniono 6 razy 2

  Nie rozumiem, po co w ogole zaczynala jakakolwiek dyskusje. I jedna i druga. Nie maja wlasnego zycia i wlasnych problemow? Kazdy ma prawo do wlasnych pogladow, a jak zycie uczy, o religii i polityce lepiej nie gadac, bo mozna i rodzine i przyjaciol stracic. Najlepsza jest pogoda, wszyscy sie znaja, a i tak bedzie, co ma byc :)

 • Gość: El

  Oceniono 20 razy 2

  Chyba Klepacki.... Co Ona ma z kobiety ??? Wyglądu na pewno nie 🤔 , gracji na pewno nie 🤔, delikatności na pewno nie 🤔, subtelności na pewno nie 🤔, czyli sterydy zrobiły z niej ...... agresora na dopingu testosteronowym... Żal mi jej , bo nie potrafi dostrzec tego , że świat jest dla w wszystkich ludzi , nie tylko dla wybranych . Faszystka .... nacjonalistka.... rasistka.... egoistka .... ?????
  Pani Kinga zachowała klasę i brawo za odwagę w negowaniu takich zachowań , nie jednemu z nas jej brakuje i pomijamy milczeniem takie zachowania . Może czas to zmienić w sobie i z kulturą się temu sprzeciwiać . Może wówczas wiele osób zastanowi się nad tym co sobą reprezentuje .... Jestem hetero dla ścisłości , ale nie przeszkadza mi sąsiad homo , lubie go ...bo jest dobrym człowiekiem , pełnym optymizmu , którym na codzień mnie zaraża 😊 . A Pani Klepacka otacza sie widocznie zgorzkniałą częścią społeczeństwa ..... wiadomo o której części mowa.... Pozdrawiam Pani Kingo 👋👏

 • Gość: Gosc

  Oceniono 20 razy 2

  Klepacka zastosowała tutaj wiele sztuczek o charakterze pogardliwym. Po pierwsze użyła zwrotu "ta osoba", prosiła Kingę Rusin o przedstawienie się ( nie znając rzekomo popularnej dziennikarki i dając wyraz umniejszenia, że kim właściwie ona jest), na koniec gdybała, że chyba dziennikarka z TVN a ponadto przerywając Pani Kindze podnosiła głos. Nagrywając całą sytuację obnażyła cały swój majestat. Pytanie kim pani jest, co pani osiągnęła w życiu miało pokazać Pani Kindze jej miejsce w "rzędzie ". Bardzo niesmaczne to i smutne. Ludzie którzy zajmują się sportem uważają się za nie wiadomo kogo. Pani Klepacka chciała pokazać się w roli ofiary a tak naprawdę wyszedł z niej agresor. Myślę że nie raz spotkała się z krytyką swoich poglądów ale tego nie publikowała. A tu proszę " dołożę Kindze, niech się nie waży ). I jeszcze ten komentarz " O proszę a tu jakaś rodzina" żenada. Pani Kinga nie krzyczała ale mając okazję powiedzieć osobiście pani Klepackiej co myśli po prostu to zrobiła. Pani Klepacka oczywiście a prawo do swoich poglądów ale mogła zachować się przyzwoicie. Współmiernie do sytuacji.

 • wagadudu

  Oceniono 12 razy 2

  Trudno wymagać od kogoś, kto pracuje mięśniami, aby używał głowy, litości... Z gówna tortu nie ukręcisz...

 • Gość: katolik

  Oceniono 10 razy 2

  Wstyd to jest chodzić w procesjach za kobiecymi waginami...

 • Gość: Polak

  Oceniono 1 raz 1

  Już Polacy nie pamiętają słów Papieża Polaka o rodzinie jaką jest wartością i podstawą człowieczeństwa. Pani Rusin na pewno, sama nie potrafiła stworzyć normalnej rodziny dla swoich córek

 • Gość: joker

  Oceniono 1 raz 1

  A co z wolnością słowa, co z akceptacją odmienności? Nie znam całej historii ale zakładam, że Pani Klepacka nie stnęła na skrzyżowaniu ulic i nie zaczęła wykrzykiwać do ludzi na ulicy, którzy jej się nie podobają, jak to zrobiła Pani Rusin. Polacy homofobami ... nie wiem czy śmiać się czy płakać, niby za granicą jest inaczej? My po prostu nie wstydzimy się wyrażać swoich poglądów bo nas do końca nie wyprała z myślenia poprawność polityczna.

 • Gość: AS

  Oceniono 1 raz 1

  KINGA! Kłamiesz jak bura suka! Inaczej nie potrafisz, zaraził ciebie tym t.lis!
  Skoro nie byłaś sama, tylko z mamą, córką...(trzy pokolenia), to po co zaczepiałaś
  p.Zofię, mistrzynię olimpijską? Ty dla mnie jesteś nikim, menda (wsza łonowa) ...

 • Gość: JakubW

  Oceniono 1 raz 1

  Wreszcie wszyscy możemy wesprzeć Panią Klepacką :) za-klepacka.pl

 • Gość: druga kategoria

  Oceniono 1 raz 1

  opanujcie się wszyscy każdy ma prawo do swojego zdania na tym polega demokracja. tylko ta demokracja jest dla ludzi mądrych

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX