Joanna Krupa po raz pierwszy pochwaliła się ciążowym brzuszkiem. Wygląda zjawiskowo!

Joanna Krupa jest w ciąży. Modelka zdążyła już pochwalić się brzuszkiem.

Joanna Krupa już niebawem po raz pierwszy zostanie mamą. Ciężarna modelka pochwaliła się radosną nowiną w niedzielny poranek na kanapach w studiu "Dzień Dobry TVN", gdzie powiadała też o nadchodzącym, kolejnym już sezonie "Top Model". Temat rozmowy zszedł jednak na obchodzony 26 maja Dzień Matki. Wtedy Krupa pochwaliła się, że od tego roku jest to dla niej szczególnie ważne święto.

Joanna Krupa jest w ciąży

Ciąża Krupy z pewnością będzie jednym z najgorętszych tematów najbliższych miesięcy. Co ciekawe, gwiazda nie ma zamiaru zwalniać tempa pracy i już od jesieni będziemy mogli oglądać ją w nowym sezonie "Top Model". Gwiazda zdradziła, że ma już za sobą pierwsze przymiarki ciążowych kreacji.

Póki co, nie wiadomo, w którym miesiącu ciąży jest Asia. Brzuszek jest już jednak wyraźnie widoczny, czym pochwaliła się w niedzielę rano wychodząc ze studia "Dzień Dobry TVN". Dopasowana sukienka podkreśliła coraz większe krągłości Krupy.

Gwiazda przyznała, że czuje się bardzo dobrze i to widać. Przyszła mama promienieje!

Więcej o:
Komentarze (58)
Joanna Krupa po raz pierwszy pochwaliła się ciążowym brzuszkiem. Przyszła mama wyglądała zjawiskowo
Zaloguj się
 • dodosdontquack

  Oceniono 99 razy 61

  I wlasnie tak sie rodzi dzieci: kobieta ma stabilna pozycje zawodowa, wlasciwego partnera, rozum i doswiadczenie zyciowe. A nie zawod: matka, dochod 500+, albo jakies dramy.

 • Gość: m.

  Oceniono 36 razy 34

  Brzuch po prostu już widać, a nie żadne "pochwaliła" :/

 • Gość: Lili

  Oceniono 25 razy 23

  Zaczyna się...

 • brrrr73rrrr

  Oceniono 44 razy 20

  Jakim kuźwa brzuszkiem? Brzuszki to mają niemowlęta. Ludzie dorośli mają brzuchy, a kobiety w ciąży to wręcz brzuszyska. Już rzygam tymi zdrobnieniami gazetowymi.

 • Gość: Cf

  Oceniono 21 razy 17

  GRATULACJE PANI JOANNO😀😀😀

 • Gość: Mateuszek Giappetto 500+

  Oceniono 13 razy 13

  z tym "zjawiskowo" to przeginacie. Normalnie piszcie, wysilcie sie trochę. Natomiast super dla niej ze jest w ciąży. To zawsze jest wielkie szzczęscie zwłaszcza jesli macierzyństwo jest dojrzałe.

 • Gość: irma

  Oceniono 13 razy 9

  skoro DOPIERO się dowiedziała, to ten brzuch, to raczej wzdęcie niż ciąża, bo jeśli to ciąża to coś późno się zorientowała...

 • Gość: Mike

  Oceniono 20 razy 6

  I znowu zachwyty nad całkiem przeciętna lalka chirurga i jeszcze ten jej język to już w ogóle dramat.... luksusowa call girl i tyle w temacie

 • peryskopowy liopleurodon

  Oceniono 5 razy 3

  Fajnie ubrana Joanna sukienka idealna kobieca zwiewna twarzowa, A tak w ogóle podoba mi się ta kobieta po prostu jest w moim guście.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX