Kate i William podjęli decyzję w sprawie przyszłości Charlotte. Będzie uczyć się w szkole jak George. "Oczekujemy jej we wrześniu"

Księżna Kate i książę William podjęli właśnie ważną decyzję odnośnie przyszłości księżniczki Charlotte. Dziewczynka we wrześniu idzie do szkoły.

Dzieci Kate i Williama są coraz starsze. Nic dziwnego, że rodzice coraz poważniej myślą o ich przyszłości. Jeszcze do niedawna wydawało się, że George i Charlotte będą uczyć się w domu pod okiem najznamienitszych nauczycieli. Okazuje się, że książęca para ma inne plany.

Kiedy dwa lata temu książę George poszedł do prywatnej szkoły, wywołało to niemałe poruszenie. Jednak okazuje się, że trzeci w kolejce do brytyjskiego tronu doskonale odnalazł się w nowym środowisku i jest niezwykle lubiany przez swoich kolegów. Kate i William doszli do wniosku, że również Charlotte powinna uczyć się w tej samej placówce.

Informację potwierdziły brytyjskie media i dyrektor w szkoły. Księżniczka dołączy do swojego brata już we wrześniu.

Z zachwytem przyjęliśmy informację, że książę i księżna Cambridge zdecydowali, by księżniczka Charlotte’a dołączyła do swojego starszego brata, George’a, w szkole Thomasa Battersea. Oczekujemy przyjęcia jej i wszystkich nowych uczniów do szkoły we wrześniu – oświadczył dyrektor szkoły, Simon O’Malley.

Nie możemy się doczekać pierwszych zdjęć Charlotte z plecakiem.

AD

Więcej o:
Komentarze (75)
Księżniczka Charlotte idzie do szkoły. Meghan i Harry podjęli już decyzję. "Oczekujemy jej we wrześniu"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Karolina

  Oceniono 40 razy 36

  A co Książę Harry ma do córki jego brata i księżnej Kate?

 • Gość: Natalia

  Oceniono 35 razy 33

  Dlaczego mylicie imiona książęcych par !!!

 • Gość: x²

  Oceniono 30 razy 30

  "Księżniczka Charlotte idzie do szkoły. Meghan i Harry podjęli już decyzję." A co oni maja do tego?!?
  A w tekscie dalej: "Księżna Kate i książę Harry podjęli właśnie ważną decyzję odnośnie przyszłości księżniczki Charlotte."
  Czym wyście sie tak naćpali???...

 • rrrzodkiewka

  Oceniono 26 razy 26

  Wsadźcie sobie to wielkie zaskoczenie w cztery litery. Już William i Harry jako dzieci chodzili normalnie do szkoły, rodzina królewska odeszła od praktyki nauczania domowego parę dekad temu.

 • rocznik59

  Oceniono 37 razy 25

  Zauważcie, że księżniczka ma dopiero 4 lata (urodziła się 02 maja 2015), a już idzie do szkoły... I co na to nasi "obrońcy dzieciństwa", dla których pójście do szkoły w wieku 6 lat to zbrodnia...

 • Gość: M

  Oceniono 23 razy 21

  To w końcu kto droga redakcjo bo imiona wam się mylą a i pary mieszacie🤔

 • Gość: Karol

  Oceniono 20 razy 18

  Dziennikarzyny od siedmiu boleści.

 • Gość: nauczyciel

  Oceniono 25 razy 15

  Tak wcześnie. a gdzie obrońcy dzieci. Toż to skandal. Już protest powinny ogłosić niektóre polskie stowarzyszenia broniące " dzieci przed szkołą"

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX