Mąż Agnieszki Chylińskiej jest Romem? Piosenkarka zasugerowała tak w jednym z wywiadów. W Operze Leśnej powiedziała, jaka jest prawda

Agnieszka Chylińska w jednym z wywiadów przyznała, że należy do romskiej rodziny. Podczas swojego koncertu na Polsat SopotHit Festiwal odniosła się ze sceny do tej wypowiedzi.

Agnieszka Chylińska podczas pierwszego dnia Polsat SopotHit Festiwal świętowała swoje 43. urodziny. Piosenkarka słynie ze swoich mocnych komentarzy i przemyśleń, którymi często dzieli się ze swoimi fanami ze sceny. Podczas jubileuszowego koncertu w Operze Leśnej piosenkarka odniosła się do pochodzenia swojego męża. Od jakiegoś czasu plotkowano, że jest Romem.

Mąż Agnieszki Chylińskiej jest Romem?

Urodzinowy występ piosenkarki był najmocniejszym punktem pierwszego dnia festiwalu w Sopocie. Najpierw publiczność zaśpiewała Agnieszce "Sto lat", następnie dała się porwać w muzyczną podróż po największych przebojach artystki. Jednak Chylińska w pewnym momencie przerwała sielankową atmosferę i opowiedziała o swoim mężu.

Wokalistka w jednym z wywiadów powiedziała, że należy do romskiej rodziny. Media szybko podchwyciły jej wypowiedź i zaczęły sugerować, że jej mąż jest Romem. Piosenkarka najwyraźniej żałowała swojej wypowiedzi i postanowiła ze sceny zdementować plotki.

To dla mnie bardzo ważne. Mój mąż nie jest Romem. Przy całym szacunku dla tej grupy etnicznej, ale dawno temu pozwoliłam sobie na żart, że należę do romskiej rodziny, tylko wiele osób pomyślało, ze to prawda, i zarobiło dużo kasy dzięki temu. A prawda jest taka, że mój mąż jest łysym blondynem z niebieskimi oczami. Więc taka prawda. Może mój następny mąż będzie Romem, ale aktualny nim nie jest. Dziękuję bardzo, zależało mi na tym, żeby to powiedzieć – wyjawiła Chylińska.

AD

Więcej o:
Komentarze (81)
Mąż Agnieszki Chylińskiej jest Romem? Piosenkarka zasugerowała tak w jednym z wywiadów. W Operze Leśnej powiedziała, jaka jest prawda
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Megan

  Oceniono 54 razy 44

  Koncert był beznadziejny, Aga biegała po scenie jak oszalała, wychrypiała jakieś fragmenty piosenek, masakra

 • owca888

  Oceniono 42 razy 20

  Czy to wstyd być Romem, qurła?!! Beznadziejne stereotypy.
  Wstyd być Patrykiem Jakim, to i owszem, ale Romem? :)

 • Gość: nika

  Oceniono 27 razy 15

  żona Martyniuka wygląda na cygankę

 • Gość: janusz

  Oceniono 29 razy 11

  Mam kilku koleżków Romów ... Pewnego razu , gdy szliśmy napić się piwka {Wrocław} , akurat szło stado z ONR-u , zaatakowali nas słownie , potem fizycznie ; gdy dostali baty , poprosili policję{przyjaciół} o pomoc ..!!

 • grey55

  Oceniono 49 razy 11

  "...Może mój następny mąż będzie Romem, ale aktualny nim nie jest" ... i co facet może sobie pomyśleć po takiej wypowiedzi ? -- o jaki inteligencji worek puka ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX