Edyta Górniak chyba (znowu) zdradziła ślubne plany Rusin. "Czekam na zaproszenie". Oj, dziennikarce ten wpis może się nie spodobać

Edyta Górniak i Kinga Rusin po programie "Agent Gwiazdy 4" zapałały do siebie sympatią. I to tak wielką, że Edyta Górniak sugeruje, że Kinga Rusin niebawem weźmie ślub. "Czekam na zaproszenie!" - napisała.

Edyta Górniak była jedną z uczestniczek programu "Agent - Gwiazdy 4", który prowadziła Kinga Rusin. Piosenkarka co prawda odeszła z programu na wczesnym etapie gry, jednak jak widać, zdążyła nawiązać przyjaźń z prowadzącą. Na tyle zaawansowaną, że panie przekomarzają się teraz na Instagramie.

Edyta Górniak gotowa na ślub Kingi Rusin

Na swoim Instagramie Edyta Górniak po zakończonym programie nie tylko pogratulowała zwycięzcy, ale również zamieściła zdjęcie z Kingą Rusin i dała dość bezpośredni dopisek:

Dziękuję za szczere i piękne rozmowy. I cóż... czekam na zaproszenie na ślub, bo raczej będziesz pierwsza - napisała Edyta Górniak.

Ciekawe, czy Edyta Górniak wie coś, o czym my nie wiemy? Smaczku dodaje fakt, że już w marcu na antenie "Dzień dobry TVN" sugerowała, że Kinga Rusin jest już PO ślubie. Był to przy okazji pierwszy raz, kiedy Edyta Górniak przyjęła zaproszenie do programu pomimo wcześniejszych niesnasek z prowadzącą.

Kinga Rusin i Marek Kujawa

Przypomnijmy, że Kinga Rusin od ponad 8 lat spotyka się z Markiem Kujawą. Nic jednak nie wiadomo o tym, czy para planuje ślub. Marcowe sugestie Edyty Górniak Kinga Rusin rozwiewała wtedy bez skrupułów.

Więcej o:
Komentarze (42)
Edyta Górniak chyba (znowu) zdradziła ślubne plany Rusin. "Czekam na zaproszenie". Oj, dziennikarce ten wpis może się nie spodobać
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gg

  Oceniono 7 razy 7

  A to Kujawa woli kobiety?

 • claudiusz

  Oceniono 5 razy 3

  15 lat temu Rusin twierdzila,ze mozemy stanowic wspaniala pare....ale odpychal mnie od niej jeden szczegol...Rusin zupelnie nie wciecia w tali i rozebrana wyglada jak worek wypelniony kartofelkami...

 • Gość: kol

  Oceniono 9 razy 3

  Rusin jest ja beton, nie do strawienia.

 • Gość: gość

  Oceniono 1 raz 1

  Jest taka ładna, jak wiosna

 • Gość: czesia ze Żnina

  Oceniono 1 raz 1

  Będzie wtedy teraz odbywać stosunki płciowe do woli i bez grzechu.

 • Gość: gość

  Oceniono 3 razy 1

  Kinga na pewno zaprosi Edzie!

 • Gość: XXX

  Oceniono 1 raz 1

  TROSZKU NIE NA TEMAT, ALE KTO Z WAS ZAZYWAL ANTYDEPRESANTY? POMOGLY WAM?

 • Gość: gość

  0

  mam 24 lata i wyglądam gorzej, niż Kinia

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX