Znana jest przyczyna śmierci córki perkusisty Slipknota. 22-latka przedawkowała narkotyki. Jej wpis na Instagramie porusza

Gabrielle Crahan nie żyje. Córka perkusisty zespołu Slipknot zmarła z powodu przedawkowania narkotyków. Wcześniej była uzależniona od alkoholu i walczyła z nałogiem.

Kilka dni temu Shawn "Clown" Crahan, perkusista zespołu Slipknot, przekazał smutną wiadomość. Jego córka Gabrielle Crahan zmarła. Miała 22 lata. Wówczas ani muzyk, ani jego bliscy nie podali przyczyny śmierci, ponieważ w tamtym czasie nie była jeszcze znana.

Gabreille Crahan zmarła z powodu przedawkowania narkotyków

Zaledwie trzy dni przed śmiercią, Gabrielle Crahan na swoim profilu na Instagramie opublikowała emocjonalny wpis, w którym pochwaliła się, że od pięciu miesięcy żyje w trzeźwości. Na zdjęciu widoczny jest żeton, który przyznaje się członkom grupy anonimowych alkoholików, aby pokazać, od jak dawna walczą i wygrywają z nałogiem.

Jak informuje portal Daily Mail, ustalono już, co było przyczyną śmierci córki perkusisty zespołu Slipknot.

Gabrielle Crahan zmarła z powodu przedawkowania narkotyków, a ratownicy medyczni znaleźli przy niej akcesoria do zażywania narkotyków i dowody na to, że zażywała substancje psychoaktywne.

Gabrielle została znaleziona w swoim domu. Gdy nie dawała znaku życia, wezwano medyków, którzy podjęli akcję ratunkową. Pomimo długiej resuscytacji, nie byli w stanie jej uratować i stwierdzili zgon na miejscu.

JP

Więcej o:
Komentarze (37)
Znana jest przyczyna śmierci córki perkusisty Slipknota. 22-latka przedawkowała narkotyki. Jej wpis na Instagramie porusza
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • mario.wario

  Oceniono 35 razy 19

  22 latka, 5 miesięcy w trzeźwości, umiera z przedawkowania dragów, piękny życiorys, spełniony american dream.

 • Gość: czytelnik 1

  Oceniono 17 razy 11

  walczyła jako AA czy z narkotykami , tak czy inaczej prawdopodobnie wyniosła z domu nawyki pokazane przez rodziców

 • Gość: Skk

  Oceniono 10 razy 10

  Biedni bogaci ludzie

 • Gość: Duvoh

  Oceniono 12 razy 10

  Od razu po jej śmierci szło się domyślić, że to były dragi. Przecież co innego mogło zabić młodą i ładną dziewczyne, która nie jest chora? Szkoda. Tak to jest jak się ma łatwy dostęp do narkotyków.

 • Gość: ~J~

  Oceniono 4 razy 4

  Często tak jest że ludzie z jednego nałogu wpadają w drugi. Niby się cieszysz że tak dobrze sobie radzi nie pijąc a tak naprawdę inny nałóg tą osobę wyniszcza. A w tym przypadku zabija.

 • Gość: A co?!

  Oceniono 7 razy 3

  Przeciętny rumburak! Takich historyjek na ziemi są tysiące a mało mówi się o tych którzy żyją w nędzy nie z własnej woli.Nawet nie wiem co to za baba,piszecie o byle g żeby się tylko sprzedało o rzeczach g ! a ty tych potrzebnych do życia ani słowa wy głąby kapuściane! Weź jeszcze cycki pokaż,pochwal się rozmiarem bo rozmiarem mózgu nie masz jak bo go nie masz!!!

 • remislanc

  Oceniono 11 razy 3

  Z menelami jest podobnie. Wszywają w dupsko skwarkę i nie chlają przez rok. 366 dnia od wszycia idą się nawalić i żłopią przez miesiąc żeby nadrobić stracony czas.

 • Gość: Taria

  Oceniono 1 raz 1

  Niestety, walka z nałogiem jest często bardzo nierówna. Są jednak miejsca, które pomagają osobom uzależnionym, na przykład Klinika Kuźnia (pomogli mojemu bliskiemu). Jednak pierwszym krokiem jest to, żeby osoba uzależniona zdała sobie sprawę z problemu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX